The Spencer Davis Group - Gimme Some Lovin'Hudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:7 019

Rocková kapela The Spencer Davis Group vznikla v roce 1963 v Birminghamu. Jejich Gimme Some Lovin’ (1966) se v žebříčcích ve Spojeném království a v USA umístila na druhém a sedmém místě.  Časopis Rolling Stone ji umístil na 247. místo žebříčku nejlepších skladeb všech dob.

Přepis titulků

Překlad: Veru www.videacesky.cz Moje teplota stoupá, nohy mám na parketu. Šílenci tančí rock a nemají dost. Pusť mě k sobě, nevím, co skrýváš. Ale měla by ses uvolnit, protože tady to vře. Jsem strašně rád, že tu jsi. Strašně rád, že tu jsi. Musíš mi dát kousek lásky.

Dej mi kousek lásky. Dej mi kousek lásky. Každý den. Je mi fakt dobře, všechno je v pohodě. Měla by ses uvolnit, protože tady je to v jednom ohni. Byl to těžký den, měl jsem spoustu práce. Počkej, kotě, otevři se tomu. Jsem strašně rád, že tu jsme.

Strašně rád, že tu jsme. Musíš mi dát kousek lásky. Dej mi kousek lásky. Dej mi kousek lásky. Každý den. Je mi fakt dobře, všechno je v pohodě. Měla by ses uvolnit, protože tady je to v jednom ohni. Byl to těžký den, nic se nedařilo.

Uvolním se, stejně jako všichni. Jsem strašně rád, že tu jsme. Strašně rád, že tu jsme. Musíš mi dát kousek lásky.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jsem sice narozený na přelomu 80. a 90. let ale je mi tahle hudba mnohem bližší jak ta současná.

60

Odpovědět

Gimme somin lovin (dej mi nejakou lasku) ?

ja radsi plnou a lepsi verzi Gimme all your lovin :DD

https://www.youtube.com/watch?v=qNSfhhrWINE

02

Odpovědět

TU-DU-DU-DU-DU.... jó, tohle je moje krevní skupina. Písnička z 60.let s nejlepšíma basama, kdy se celý auto klepe víc jak při současný taneční písničce. A když zavřu oči (ne v autě :-D ) tak jako bych letěl v Huey nad rejžovými poli jižního Vietnamu :-D

110