Hunter Hayes - Storm Warning

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:174
Počet zobrazení:4 081

Talentovaný Hunter Easton Hayes se narodil v roce 1991 a jeho hudební kariéra se začala rýsovat, když mu byly dva roky a od své babičky dostal akordeon. Již ve čtyřech letech začal vystupovat na různých místních akcích i v celostátní televizi. V roce 2008 se přestěhoval do Nashvillu, později se autorsky podílel na songu Play od Rascal Flatts. Roku 2011 podepsal nahrávací smlouvu s Atlantic Records a vydal své debutové album a jeho první singl Storm Warning se dostal do Top 20. Mimo jiné letos dělal předskokana na turné Taylor Swift. Hunter skutečně hraje na všechny instrumenty, které se v klipu objeví - tedy na kytaru, baskytaru, piano, klávesy, bicí, mandolínu a akordeon. Z jeho debutového alba "Hunter Hayes" stojí za poslech například Everybody's Got Somebody But Me, More Than I Should nebo Faith To Fall Back On. (Za sebe můžu říct, že mně se hodně líbí celé album.)

Za tip na dnešní song děkuji Fugasovi. :)

 

Přepis titulků

Přišla od západu v letních šatech, žhavější než červnový horko. Vlasy měla rozcuchaný od větru a to, jak jsem z ní šílel, nebylo fér. Všimli jste si někdy, že každej hurikán dostane jméno po holce přesně jako tahle? Je jak vichřice pátý kategorie, co ti nedá celou noc spát, čekáš jenom na polibek. Je jak krásnej chaos. Jo, takovej typ, co se nedá nemilovat. Ale co se stane pak? Mám pocit, že až vyjde slunce, budu si přát, abych měl varování před bouří. Budu si přát, abych dostal znamení.

Budu si přát, abych dostal upozornění, malou změnu kurzu, trochu víc času. Nějakej radarovej systém zaměřenej na lásku. Mám pocit, že až se noc shledá s ránem, budu si přát, abych měl varování před bouří. Budu si přát, abych měl varování před bouří. Není to vtipný, jak se cítíš, když jezdíš odnikud nikam? Úplně se v tom ztratíš, že nemůžeš ani nikam zabočit, poddáš se a jen se vezeš.

Má srdce plné deště, rty rudé jako plamen. Je dívkou z tvojí oblíbený písničky. Jaký krásný chaos. Z části anděl, z části perfektní, z části dobrák od kosti. Taková povodeň, kterou nikdy nezapomeneš. Budu si přát, abych měl varování před bouří. Budu si přát, abych dostal znamení. Budu si přát, abych dostal upozornění, malou změnu kurzu, trochu víc času. Nějakej radarovej systém, zaměřenej na lásku.

Mám pocit, že až se noc shledá s ránem, budu si přát, abych měl varování před bouří. Budu si přát, abych měl varování před bouří. Budu si přát, abych dostal znamení. Budu si přát, abych dostal upozornění, malou změnu kurzu, trochu víc času. Nějakej radarovej systém, zaměřenej na lásku. Budu si přát, abych měl varování před bouří.

Budu si přát, abych dostal znamení. Budu si přát, abych dostal upozornění, malou změnu kurzu, trochu víc času. Nějakej radarovej systém, zaměřenej na lásku. Mám pocit, že až se noc shledá s ránem, budu si přát, abych měl varování před bouří. Jo, budu si přát, abych měl varování před bouří. Budu si přát, abych dostal znamení.

Kéž bych dostal znamení. Nebo měl varování před bouří. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím mohli by jste přeložit něco od Amy MacDonald? Už jsem to psal do požadavků na forkua BugHero si to vzal na starosti (už docela dávno asi 2 měsíce) a furt to tu neni :(. Tak kdyby někdo od ní něco přeložil tak bych byl moc rád, děkuji.

180

Odpovědět

...

181

Odpovědět

Mě to teda moc nechytlo, avšak rád vidím mladej talent v country hudbě! Vlastně je to docela fajn song,jen se něják nemůžu přenýst přes ten dětskej hlas...

181

Odpovědět

booooooring

183

Odpovědět

nemám sice ráda tyhle "perfektní kluky", ale písnička je úžasná, takže 10 :)

192

Odpovědět

Docela matoucí pro mě když jsem uviděl "děkuji Fugasovi"... :D

180

Odpovědět

mladej, sexy a super song. Dávam 10.

201

Odpovědět

Jde mu to, není to vůbec špatné. :)

181

Odpovědět

Máme tu pondělí a opět si lidi stěžují na výběr klipu :D. Refrém je opravdu chytlavý :-) 8/10
Cheyenee nechceš na příště přeložit něco od Johna Denvera? mám takový pocit, že tu ještě nebyl :-)

182

Odpovědět

Tak ten song jsem doopravdy navrhl já a nevidím na tom nic špatného. Poprvé jsem o něm slyšel, když napsal píseň pro Rascal Flatts, jak už psala Cheyenee. To myslím není špatné a tenhle song je podle mě strašně chytlavý. Už jsem psal, že jeho vzhled ocení spíše ženské pohlaví, ale když jsem ten song poprvé slyšel v radiu, tak mi bylo celkem jedno jak vypadá. Talent má podle mě hodně velkej.

180

Odpovědět

Je to Bieber jak svině :D

189

Odpovědět

takovej Bieber styl:).. na zlepšení chuti doporučuji: http://www.youtube.com/watch?v=4v9CfE90Sts

187

Odpovědět

1/10.

1814

Odpovědět

jsem to přesně věděla, už když jsem ten klip viděla poprvé. Vidím mladýho hezkýho zpěváka - dávám max. 3 hvězdy. :D A aby zas někdo neříkal, že sem dávám jen ty "pretty boye" (či jak to jednou někdo pojmenoval :D) - za 1) song navrhl Fugas, za 2) není mi 13, abych poslouchala jen ty hezký a jen proto, že jsou hezký, bože lidi :D za 3) song je prostě pěknej, ten refrén nemůžu dostat z hlavy. ;)

191

Odpovědět

Na to, že mu je stejně jako mně, vypadá teda tak o pět let mladší než já... A to i já nevypadám na 20, ale sotva na 18 :D

180

Další