iKrálíček

Thumbnail play icon
64 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:3 500

Naučit se cizí jazyk není jednoduché. Když už zvládnete slovíčka, gramatiku a nebojíte se mluvit, můžete narazit ještě na jeden problém – správnou výslovnost. Své o tom ví technofil Thierry, který si pořídil nejnovější elektronickou hračku, iKrálíčka, a nemůže se s ní domluvit…

Přepis titulků

NÁVOD PRO SPUŠTĚNÍ PŘÍSTROJE ZMÁČKNĚTE OCAS. - Pro spuštění prosím řekněte Dobrý den. - Toprý den. - Nerozumím vaší odpovědi. - Obrý den. Pro spuštění prosím řekněte Dobrý den. - Doprý den. - Mrzí mě to, ale bohužel vám nerozumím. Můžete prosím svou odpověď zopakovat? - Doprý den.

- Stále čekám na vaši odpověď. - Pro spuštění prosím řekněte Dobrý den. - Obrý den. Doprý den. Toprý ten. - Dobrý dan. - Vytáčím mezinárodní podporu produktu. Dobrý den, pane. Děkujeme za nákup iKrálíčka, vašeho osobního digitálního zvířátka. Raj je vám k službám, pane. Než začneme, můžete mi prosím hláskovat své jméno? Té, heš, e, - eo.

- Myslíte o, pane? Ano, e, r, ještě jedno r, egreg. To není písmeno, pane.

To je písmeno igrek. Pane, můžu vám říkat prostě Greg? Jmenuji se Thierry. Thierry. ANGLICKY, FRANCOUZSKY… Jište, mesijé. Jak vám dnes mohu pomoci, pane… Greg? Zkoušel jsem spustit iKrálíčka, ale nefunguje. - Jsem unavený a ladový.

- Pokud máte hlad, zavolám až po obědě. Ne, počkejte. Třestoval jsem ho, ale nefunguje. Pane, s iKrálíčkem prosím netřeste. - Pro spuštění stačí zmáčknout ocas. - Zkoušel jsem to, ale nezabralo to. - Já ho nezbaštím. - Pane, roční záruka nepokrývá kousání nebo žvýkání produktu. Ne, já ho nezdbálím. - To může v domě vyvolat požár, pane. - Ne, já ho nezbaštím. Chápu, že nejste vegetarián, ale jíst zařízení vám nemohu doporučit. Mohu mluvit se šéfkuchařem?

Voláte si s mezinárodní podporou iKrálíčka, tady není restaurace, pane. Žádná restaurace. Chci mluvit s vaším nášelníkem. My se nacházíme ve vyspělé zemi. Už tu nemáme žádné náčelníky ani kmeny. - Jenže stál hodně peněz, není pevný. - Přesně tak, pane. Je to králík, ne diamant. - Myslím to, že je nákladní. - Je to králík, ne auto. - Není to čip! - Obsahuje elektronický čip, pane. Prosím. - Zaměrte se na můj problém.

- Asi vám úplně nerozumím. - Zamiřte, prosím. - Co prosím? Zamilujte se prosím na králíka. Promiňte, pane, ale to je nepřijatelné. Děkujeme za nákup iKrálíčka, vašeho osobního digitálního zvířátka. NAUČTE SE JAZYKY Dobrý den. Vítejte, Gregu. Jmenuji se Thierry.

Těší mě, že vás poznávám, Thierry. Co pro vás můžu udělat, Thierry? Překlad: sethe www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář