IMG 1 – Nejlepší obrázky z webuVsauce

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 108
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:583
Počet zobrazení:7 262

Přeložil jsem pro vás tento pořad, který týdně představuje nejzajímavější obrázky z webu. Uvádí ho Michael Stevens, kterého můžete znát jako vousatou jeptišku z videí od The Key of Awesome. Pokud se bude líbit, tak z něj třeba uděláme pravidelné okénko.

Přepis titulků

Hej, Vsauce, jak je? Tady Michael... A dnes zkouším nový typ show. V podstatě chci shromáždit všechny boží obrázky, které jsem tento týden viděl, na jedno místo. Minulý týden byl naplněný spoustou úžasných obrázků. Takže bez dalšího zdržování: Vítejte u prvního dílu IMG. Když vás od videoher nedostane ani potopa, tak se vám budou líbit nové obrázky... z chystaných Battletoads 3D, Pardon, ten snímek je tak pět let starý.

Ale pokračujme věcmi z tohoto týdne. První zastávka - Kotaku. Kromě Chrise Browna s Kirbym máme také nejlepší použití pixelace. Je to sexy dívka zpixelovaná tak, že vypadá jako princezna Peach. A následuje vizuální studená sprcha. Hrůzostrašní pokémoni z EatToast. Čas na výzvu.

Jmenujte všechny postavy v této ilustraci světa Marvelu, která je ve stylu Mega Mana. Samozřejmě se tomu říká megamarvelous. Včera hodně koloval tento obrázek. Povídá se, že to vyfotili na koncertu Justina Biebera. Ale mě trápí, jak smutně vypadá tohle děcko. Ale pokud z toho nejste smutní, tak možná budete z tohohle. Minulý týden si ManEggs.com řeklo: Co kdyby Mario čelil skutečným následkům?

Jediná osoba, která je na tom hůř než Mario, je majitel koček. Minulý týden mi CatVersusHuman připomnělo, proč si musím sehnat holku... nebo aspoň mluvit k někomu jinému než ke kočkám. Kočky při ohrožení? To není dobré. Pomoc! Topím se! HuffingtonPost udělal seznam fiktivních postav ve skutečném světě. Moji oblíbenci: Mario a Luigi.

Carmen Sandiego. A ten tlouštík ze Vzhůru do oblak. Urlesque zveřejnil nejlepší pózy ve vzduchu. A BuzzFeed přispěl patnácti nejteplejšími snímky papeže. Také nám přispěli znázorněním dnešních populárních her... jako osmi- a šestnáctibitových her. A... proč ne? Chlápek, který vyřezává malinkaté sochy z hrotů tužek.

Nakonec, TheChive nahrál srandovní sérii obrázků, které zaměstnankyně údajně poslala své kanceláři... což musí být nejkreativnější, nejchytřejší a zároveň sexy způsob, jak dát výpověď. Podívejte. Pěkné pondělí, lidi! Končím. Za poslední dva roky jsem se toho hodně naučila.

A budete mi všichni chybět až na jednoho. Dívám se na tebe, Spencere. Být tvou asistentkou bylo jako peklo. Snášela jsem tvé chování a tvůj zkažený dech, protože jsem chtěla být makléřka. V pátek jsem ti přesměrovala hovor.

Chystala jsem se zavěsit, když jsem zaslechla, že mi říkáš SP. SP?? Sexy Prdelka Páni. Takže tahle SP jde pryč, i když nemám jinou práci. Něco mi říká, že to zvládnu :) Konec Dobrá, to je konec prvního dílu IMG.

Ale chystám toho ještě hodně. Vlastně bych rád měl zpětnou vazbu od vás, lidi. Takže posílejte vaše nejoblíbenější obrázky na naši FB stránku facebook.com/VsauceGaming. A co se mě týče, čím víc gifů, tím lépe. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stejně je divný, když na konci neslyším "...and as always: Thanks for watching..."

00

Odpovědět

to CARPENTER:
aneb jak je čestina krásná - tím, že jsi opomněl přidat čárku do věty, jsi napsal "Jsem žabař a nejde mi to" :)

193

Odpovědět

nejde to žabaři

1810

Odpovědět

Tak Mario byl fakt dokonalý... :D Zbytek už celkem nic moc, i když výpověď to trochu napravila. Takže pokud bude další díl, sem s ním, a já jdu teď shánět toho Maria. :)

180

Odpovědět

opravdu jsem doufal ze se pokusite prelozit jmeno vsauce...

180

Odpovědět

V tomto případě by měla znělo jako "Vomáčka,,

00

Odpovědět

VSAUCE má podle mě jedny z nejlepších pořadů na youtube. Určitě překládat.

181

Odpovědět

Určitě překládat dál.

P.S.:Pro ty méně inteligentní.Když to nestíháte číst tak si to jednoduše stopněte.

181

Odpovědět

pride mi to stejny fail jako =3

198

Odpovědět

Nestíhal jsem prohlížet a zároveň číst...

185

Odpovědět

tak pár týchto častí som akurát objavil pred pár dňami

180

Odpovědět

Camel - Zdá se mi že říkal že jsou tohloe obrázky posledního týdne.

182

Odpovědět

Nápad je to dobrej, ale mám pocit, že na netu je milion daleko lepších obrázků. Tyhle mě moc nepobavily.

184

Odpovědět

Lepší by bylo překládat DONG to mě osobně baví víc

182

Odpovědět

Mám radši =3 a RWJ :)
Tohle bylo moc rychlý, sotva člověk zaznamená, tak to zmizí :( škoda.. obrázky jsou ve světě stejně vtipný jako videa a určitě by mě k nim také zajímal příběh ...

185

Odpovědět

libilo se mi to..prekladej te dal =)

186

Další