Imitátor Kim Čong-Una

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:529
Počet zobrazení:7 590

Představte si, že jdete po ulici a proti vám si to vykračuje severokorejský diktátor Kim Čong-Un. Že je to hloupost? V Hong Kongu se vám něco takového stát může.

Přepis titulků

Pomyslel jsem si: "Ježiši, on vypadá jako vůdce Severní Koreje." Jen málo lidí by se chtělo převtělit do diktátora, ale dnes se Howard, světově první imitátor Kim Čong-una, vydává do ulic Hong-Kongu, aby se setkal s nic netušícími lidmi. Měnit se v severokorejského vůdce je pro Howarda druhou přirozeností. Baví mě si s každým zapózovat a hrát si na diktátora. Klíčem k úspěchu je tvářit se vždy nešťastně a nespokojeně.

Je to jeho typický vzhled. Myslel jsem si, že je to opravdu Kim Čong-un. Že se snaží získat peníze navíc pro svoji zem. Jeho zlověstná podoba se severokorejským vůdcem vždy přitahuje pohledy a komentáře. Vypadá úplně stejně. Pan Kim. Je čest potkat pana Kima tady v Hong Kongu.

Byl jsem překvapený. Do minulého dubna byl Howard nenápadným hudebníkem. Když si ale vezme správnou košili, severokorejský odznak a nanese trochu make-upu, tak se 35letý muž promění v severokorejského vůdce. Reakce, když vyjdu ven v obleku, make-upu a s tímhle sestřihem, jsou šílené. Howard si založil Facebookovou stránku, kde nabízí své služby a během dvou týdnů byl zahlcen žádostmi.

O Kim Čong-unovi se ve světě hodně mluví a každý se chce s tímto diktátorem nechat vyfotit. Stát se profesionálem se zdálo jako dobrý nápad. Imitátor se také rozhodl zjistit reakce zdejších konzulátů podáním žádosti o azyl. Hledám azyl na ambasádě USA. Emigruji. - Jste si jistý?

- Emigruji. Ano, emigruji. - Jo? - Ano, emigruji. Pojďme za konzulem. - Dobře. - Tak jdeme. Řekněte konzulovi, že tu Kim Čong-un hledá azyl. - Vydržte. - Dobře. Když to nevyšlo, rozhodli jsme se vyhledat pomoc u jeho zmatených severokorejských soudruhů. Co tu děláte? Líbí se mi hrát Kim Čong-una, protože lidi vyšilují.

Lidi vyšilují, protože nechtějí věřit, že zrovna tady diktátor opravdu je. Být Kim Čong-unem je bezvadné, ale stejně tak je dobré přijít domů a být sám sebou. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

měl to asi hodně těžký voni ti asiaté si vůbec nejsou navzájem podobní

58

Odpovědět

Asiati jsou všichni stejní.

1023

Odpovědět

Muž mnoho tvári, okolo 3:06 imituje zase Rimmera.

82

Odpovědět

Asi 20 komentárov to isté ... načo píšete to isté čo ostatný ?
Že vás taká p**** aj napadne. Pozeráte asi veľa filmov ...

131

Odpovědět

dead man walking

161

Odpovědět

je dost jinej a navic teda jak vidno moc mu to nesezrali

07

Odpovědět

Blablabla ... Severokorejci ho za to zabijou ... blablabla ... dejte mi taky 50 palců nahoru ...

1013

Odpovědět

"A po vykonání atentátu na tohoto podvodníka se naši agenti vrátili do naší hrdé země." Kdyby mi někdo nabízel možnost vybrat si žít v Hong Kongu, nebo se vrátit do Severní Koreji dlouho bych neváhal. Vypadá to, že většina uživatelů si myslí, že Severní Korea je schopná vycvičit a vyslat tajné agenty na území svého jediného (!) spojence.

26

Odpovědět

Z toho severokorejského konzulátu toho mohli ukázat víc :) Ti lidi si určitě mysleli, že je přijel zkontrolovat velký vůdce osobně :D

180

Odpovědět

ho prejde smiech keď si po neho priletí sám Kim Čong-Un na svojom lietajúcom jednorožcovi a presekne ho napoly svojím svetelným mečom :D

942

Odpovědět

vtipálek, ale aby na ty vtipy nedojel, severokorejci maj dlouhy prsty.
kazdopadne podoba fakt uzasna

543

Odpovědět

Jak šel na jihokorejskou ambasádu... :D :D :D

642

Odpovědět

plot twist: Its a real Kim Cong-Un

382

Odpovědět

Až dostane kulku, tak mu to tak bezvadný nepřijde...

9718

Odpovědět

Bože ty si taky debil. Je to príma sranda a ty prostě musíš vyblít jeden ze svých hluboce osobních rozumů.

1477

Odpovědět

+egaweegawe, ale mě napadlo to stejné: Kim o tom buď neví, nebo nechápu, jaktože ten týpek ještě chodí po ulici... :D Docela odvaha. :D

412

Odpovědět

+egawe@egawe Severokorejske tajne sluzby to moc vtipne neprijde.

32

Odpovědět

+egaweEgawe Egawe jak tak koukám tak jediný kdo ze sebe tady dělá debila si ty. Myslím že všichni kdo trochu znají co se děje ve světě, potažmo co se děje v Severní Korei tak si položili stejnou otázku jako Bushido. Kdyby tohle udělal v Severní Korei tak dostane provaz během za deset minut po tom co by s tím vyšel ven......

71

Odpovědět

+egaweAha a proto tam budou všichni podělaní strachy a my tu u vtipného videa budem prezentovat svoje znalosti mezinárodních politických situací. Jasně, proto tu jsem. Obdivuju tvé úžasné znalosti totalitního režimu v Severní Koreji o kterém já debil samozřejmě nemám ani páru. Ale upřímně jsou mi silně buřt. Ten frajer baví lidi, není vůl aby jezdil do S.K. a působí sympaticky. Běžte radši psát k videu s Charlie Chaplinem, že teda za tu jeho parodii Hitlera by rozhodně v 3. říši dostal provaz během 11,2 minuty, co by vyšel na ulici. Určitě to neskutečně překvapí a bude zajímat hodně lidí.

31

Odpovědět

Jeho kariéra bude krátká. RIP

1018

Další