Dobrodružství Kim Čong-una

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:964
Počet zobrazení:10 043
Existují videa, u kterých si na konci řeknete: "Co jsem to sakra viděl?" Tohle je jedno z nich. Během dvou a půl minuty si stihnout udělat legraci z Kim Čong-una, severokorejské propagandy a z japonských animovaných seriálů.

Přepis titulků

Dobrodružství Kim Čong-una Scénář a režie: Kim Čong-un Vytvořeno animátory, kteří dobrovolně opustili rodiny a odmítli mzdu. To vše kvůli velké lásce ke Kim Čong-unovi. Vaše show je ta nejpopulárnější show! Všichni ji milují. Kazí to pouze jedna věc, slovutný hřebče svobody... Internet o vás dál šíří lži, nejvyšší vůdče. Žárlí na vaši moc, skvělý vzhled a taneční schopnosti.

Spontánní jásot! Bruci Willisi, potřebujeme tu zeď vyšší! Lidé se stále snaží uprchnout do Severní Koreje. Podívej! Nejkrásnější nepřítel! Zastav ho! Omlouvám se, Obamo. Nemůžu, je tak vznešený! Správně a nejspíše je taky neprůstřelný. Ano, to opravdu je. Jaká to ironie!

Dělám si legraci z Kim Čong-unova těla, i když sám jsem morbidně obézní. Nejlepší doktoři říkají, že jeho váha je ideální na jeho výšku a stavbu těla. Podělal jsem se strachy! Bojuješ silou člověka s mnoha opravdovými přáteli, kteří se vždy smějou tvým vtipům. Jeho měsíční chůze je tak dobrá. Je tak talentovaný tanečník! Děkuji!

Americká herečka Veronica Mars! Internet mě držel uvězněnou. Zachránil jsi mě, Kim Čong-une! A moji kamarádku veveřici. Jsme teď obě tvé přítelkyně a chceme tě líbat! Aniž by nám to někdo nařídil. Miluji tě, synu. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

budeš překládat další díly?

20

Odpovědět

0:22 Vytvořeno animátory, kteří opustili své rodiny a odmítly mzdy. a pak nápis PLEASE COME SAVE US (Prosím zachraňte nás - asi cca 0.5 vteřiny :D)

340

Odpovědět

WTF? Ještě šílenější než první díl

230

Odpovědět

V techdle asijskych ptakovinach naprosto nechapu to absuurdni pozadi...priklad 2:32 a pod....uplne to same je i v pokemonech (co si pamatuju tech 10let zpatky :D)...a ty sileny zvuky v kombinaci s tim naprosto iracionalnim pozadim :D
....a kurna...asiat se promeni na letadlo,proistane na jakem si pegasovy a ten lita triskama :D priserna ptakovina,ale k smichu to je to se musi uznat.

199

Odpovědět

2:32 je ale délka celýho videa... ;)

240

Odpovědět

+FrixZřejmě si nepochopil narážku na komunismus v Japonsku a na jejich cenzůru.

00

Odpovědět

+FrixPardon na korejskou

00

Odpovědět

Od dob původních ASDF jsem se neměl ve tváři takový výraz jako mám teď při sledování tohoto... Nevím jestli se mám smát, nevěřícně koukat nebo podezřívat Monty Pythony, že začali zase tvořit. Bravo.

230

Odpovědět

Special thanks to Kim Jong Un. :D To ma dostalo :D

201

Odpovědět

tak i překladatelé videačesky.cz se konečně dostali on strange side of youtube? :D

211

Odpovědět

Spontaneous cheering

200

Odpovědět

Please come save us :-D

210

Odpovědět

Najlepšie z celého videa!!! :D

220

Odpovědět

Přeložte i pokračování!

191

Odpovědět

ROFl

190

Odpovědět

Chci mít taky takovou sexy postavu jako Kim.

201

Odpovědět

Tyhle lži o Severní Koreji musí přestat!!!

1935

Odpovědět

Výborný! Kim celej díl říká jednu úžasnou hlášku za druhou! Strašně rád bych viděl pokračování, abych viděl jak vyhraje olympijský hry!

194

Odpovědět

Hrozná hovadina, ale bavil jsem se :D

193

Odpovědět

Nejúchylnější je třetí díl..

193

Další