Ženská zbroj stojí za houby

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 111
Počet zobrazení:15 839
V dnešním skeči se CollegeHumor zaměřil na známé klišé. Všimli jste si, že vnadné děvy v RPG hrách toho na sobě většinou mnoho nemají? Co na tom, že nejsou moc chráněné, aspoň je na co koukat - já říkám: Neměnit! Ale hrdinka tohoto videa by se mnou nejspíš nesouhlasila...

Přepis titulků

Pro Kraarga, válečníka, jsem ukoval krunýř Udatnosti. Pro sira Bastena, šlechtice, plátové brnění Statečnosti a štít Rozhodnutí. A konečně Lyla Windtalker, která má na sobě neskutečně odolnou dračí zbroj Ochrany. Myslím, že mi tady pár částí chybí... Ó, já provedl úpravu na ženskou verzi, takže jsou zde určité rozdíly.

- Ano, toho jsem si všimla. - Osobně si myslím, že je to perfektní! To ano! Ano! Vynikající! Opravdu? Myslíte, že by se mi nehodilo víc ochrany? Možná...v téhle oblasti? - Ne! Ne. - Ne! Mít ještě něco navíc, už bys musela obětovat pohyblivost. Upřímně, já ti závidím, přítelkyně! Já, když se jen tak procházím ulicemi, říkám si: Bože můj, to je tak těžké!

Mimo to, všechny důležité části jsou... - ...chráněné. - Opravdu? Opravdu! Esmeralda Hbitá byla zavražděna orky - šíp jí prošel přímo prsem! To bylo srdce! Střelili ji do srdce! Tvoje brnění funguje dobře!

Tak...hned ti předvedu. Malá ukázka, jo... A když trefí část mého těla nezakrytou brněním? Co? Jen se chvilku soustřeď a poslouchej nás! Jaká je šance, že se to stane? No, čistě matematicky... ...nevím, tak 95%? Brnění má být lesklé! Nepřátelé budou mířit na tu lesklou část.

- Jdu si to svléct... - Ó, tak dobře. Ve vedlejším pokoji! Jdu si to svléct ve vedlejším pokoji! Ale no tak... Já vlastně mám ještě další díly zbroje, jestli to mou paní potěší. Boty Svižnosti. - Co? Ne! - Dobře... ...střapce Zastrašení, dá se s nimi točit dokola, je k nim i bičík...

- ...bičík a střapce? - Ne, počkej, počkej! Podívej... Kovář na té zbroji pracoval opravdu tvrdě, nemyslíš, že jsi trochu nevděčná? Vděčnost? Budu vděčná, až budu mít něco, co zabrání mečům prořezat mi vnitřnosti! Mrzí mě, že jste nespokojená, má paní, ale já se pouze držel návrhu, který mi dali vaši kolegové.

Já vás oba zabiju! Počkej, počkej! Kurvajs, skříplo mě to! Překlad: Skodyna Videacesky.cz Jo, tohle je mnohem lepší. Co, hoši, souhlasíte? Jo, jo. O moc lepší! Au, přímo do lesklýho!

Komentáře (67)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vynikající..! :D

10

Odpovědět

:-D super!

250

Odpovědět

right to shiny part :D:D:D:D

500

Odpovědět

Náhodou velmi povedené ;)

220

Odpovědět

To byla, ale picov*na

2044

Odpovědět

Tohle je skvělý :-)))))

221

Odpovědět

Kdo si všiml hodinek? ;)

190

Odpovědět

DO NOT FEED THE TROLLS :( (nekrmte trolly a tohodle trotla)

181

Odpovědět

Darketah: Jen pro zajímavost, co přesně se ti na anime stylu nelíbí? Způsob kreslení (který je od západního přece jenom výrazně odlišní), a nebo děje a typy příběhů?
Moc mi nejde pod vousy, jak odsuzujete jedno a zavrhujete druhé, zatímco oboje má dosti předností i nevýhod.

201

Odpovědět

Už sem to psal v commentu dřív, ale nevíte náhodou z čeho je ten song co hraje na konci toho videa?? Nějak to nemůžu dostat z hlavy a vím ,že jsem ho již někde slyšel. Díky

Jinak debata okolo anime je zajímavá, ale celkem nepodstatná; já třeba japonské seriály zbožňuji(ale samozřejmě že ne všechny, ale ty co jsou dobrý Hellsing, Trigun, Ghost in the shell a další) ale neberu lidem názory že se jim to nelíbí. Já bych taky například na tisíc a jedna noc nekoukal a pro mojí mámu je to pecka

220

Odpovědět

CItuji: Prej smrdim nacionalismem, asi tak trochu jo, nemam nic proti barve pleti nebo vyznani viry, ale kdyz nas tady zaplavujou levny veci z ciny a vietnamu. Ani nevis ze to tady nici ceskej prumysl.

Tohle je nacionalistický pohled na svět. Možná to nevíš, možná se Ti díky negativní konotaci slova nacionalismus příčí se tak označovat, ale dle veškerého Tvého vyjadřování mohu říci - takhle se vyjadřují nacionalisté - už jen třeba Tvá poslední věta o vlastencích.

Jinak, já se nezastávám konkurence, jde mi o kvalitu. Stejně jako "kradu" seriály na netu, protože se mi nechce čekat půl roku než vyjdou v cizině a další dva roky než vyjdou u nás, tak stejný pohled mám i na nákup produktů denní potřeby. Ano, rád bych kupoval české výrobky, ale proč, když mi je jiní lidé nabídnou lepší, čerstvější a dostanu je i rychleji/častěji. Tak kupuju zeleninu u Vietnamců, sýry u Řeků, víno u Francouzů, ryby u Španělů a jen maso u českého řezníka. Není důvod živit darmošlapy co nedokáží konkurovat jiným jen proto, že se náhodou narodili 300 kilometrů ode mě, namísto 1300.

202

Odpovědět

teď mě teda pouč, protože já nějak neregistruju českej trh s animovanou tvorbou pro lidi 13+

191

Odpovědět

viktor ty ses blabol to neni mozny. Omg na co si vy trollove zakladate na nicku to nepochopim, pochopil bych kdyby ten nick byl nejak urazlivej ale to co tu predhazujes je trapny. nacionalismem se tu neohanim demente, kdyz uz neco chces psat tak si predtim precti minuly komentare, tim nacionalismem se tu ohanel jinej troll. a ja sem psal ze nemam nic proti barve pleti nebo vire takze ses i slepej sorry. Njn s tim zakonem trhu mas bohuzel pravdu ale je to smutny ze se radsi zastavas konkurence kera nici ceskej trh, vlastenci uz asi vymreli.

183

Odpovědět

Video mě pobavilo, komentáře některých jedinců ještě více... Sice je zbytečné se hádat s blbcem, protože ten si bude stát vždy za svým....

181

Odpovědět

Aznollaz - Když já se probudil po flámu, rozespalý a ještě stále přiotrávený... a tohle mě baví :-)

Darketah - Když mi bylo 15 - 17 - možná i 19, kdo si to má pamatovat, tak jsem taky měl nicky jako: Revan, Lord Revan, Reaper a podobný žvásty. Nakonec dospěješ a pochopíš, že nikdo si Tě nebude vážit víc jen proto, že máš nick ten-jenž-se-dotkl-slunce-za-zimní-noci :-). Jak se skutečně jmenuji si můžeš přečíst - možná k tomu někdy dospěješ i Ty. (btw. ohánět se nacionalismem v rámci bílé populace a mít v nicku dark - temný, tmavý, černý... jest selháním).

Jinak si nadávej na co chceš, ale pravda je jednoduchá - žijeme v otevřeném světě, kde vládne zákon trhu - co je lepší, převálcuje to horší. Produkty České republiky pochopitelně nejsou všechny lepší než zahraniční, takže lidé si vyberou kvalitu a obohatí se z jiných kultur v tom, co je zajímá. A jiné kultury se obohatí od nás - třeba tím, že si vezmou toho krtečka. Můžeš na to nadávat, můžeš silně nesouhlasit... ale to je tak to jediné co můžeš dělat. Naštěstí.

210

Další