93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:739
Počet zobrazení:7 116
V současné době asi většina lidí ví, kdo je to nerd. Právě na téhle skupině lidí se ale často snaží filmová studia, módní značky nebo odpůrci počítačových her parazitovat. Tvůrci seriálu Portlandia si ale nechtěli nechat něco takového líbit, a proto natočili výpověď skutečného nerda s pravdivým poselstvím. Kdo z vás je pravý nerd a kolik znáte lidí, kteří si na ně jenom hrají?

Přepis titulků

Sice dělám modeling, ale není to vůbec můj styl. Asi jsem spíš nerdka, baví mě videohry a komiksy. Já vím, jsem hrozná nerdka. Zdravím, jsem Brian. A jsem opravdový nerd. Tyhle brýle nosím, abych viděl. Sleduji Star Trek: Nová generace, hraju Skyrim. Jsem... stydlivý.

Nemám na sobě kostým nerda na Halloween. Takhle se ve skutečnosti oblékám. Když si sundám tyhle brýle, nestanu se zničehonic sexy frajerem. Pořád jsem nerd. Vlastně... občas mívám panický strach z mluvení s lidmi. Nejsem tak hubený, abych se vešel do mrkváčů. Jediný důvod, proč nejsem bledý, ale opálený, je návštěva srazu před pár týdny, kdy jsem si oblékl kostým a běhal po poli.

Je to na prd... Jako... Sakra. Třeba sexy holka, která viděla týden po premiéře Avengers, není nerdka. Skutečný nerd se stydí o sobě říkat, že je nerd. Prosím zamyslete se nad sebou. Pokud nejste nerdi, neříkejte si tak. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Většinou mi sekýrování jde.

Komentáře (99)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

183

Odpovědět

Tak abych to shrnula-Nerd a Geek jsou americké výrazy, které vymysleli Američané, kteří vám jsou schopní říct, že stále žijete v Československu. Pro tyto lidi by byl průměrný student našeho gymnázia nerdem nebo geekem, už z toho důvodu, že zná zeměpis a dějepis zbytku světa.
A nyní něco o mě: Velmi dlouho jsem sledovala Star Gate, poté, když skončilo, tak jsem sledovala Star Trek, o prázdninách Star Wars (většinu už mám na DVD). Nikdy jsem neměla ráda oslavy nebo místa, kde bylo hodně lidí a připadá mi směšné to, co si povídají ostatní holky. Ve škole jsem obecně brána za "šprta", ale nikdo mi neřekl nerd nebo geek-na něco takového jsem přišla po zhlédnutí amerického seriálu TBBT.

211

Odpovědět

Super komentar!

00

Odpovědět

Pri pri pojme nerd hneď nepredstavujem človeka s nadváhou a mastnými vlasmi, prípadne vychudnutého skrčka s problémami s akné. Osobne zastávam názor že takzvaní nerdi sú ľudia inteligentní, uzavretejší, s možno trochu zvláštnymi koníčkami a pohľadom na svet ktorý práve nie je so súľadom väčšiny populácie. Vzhľadom k tým kometárom ktoré sú tu vyvesené si myslím, že väčšina ľudí by si s nerdami z toho videa dokázala predstaviť úplne pohodový rozhovor pri pár pivách (nikto predsa nepovedal že nerdi nepijú :D ). Áno, niektorý radšej zaspávajú pri pozeraní TV Hovna s lacným pivom z Poľska a vtákom strčeným v puse pochybnej osoby, ktorí si zvyšujú ego pseudo-múdrami a urážaním ľudí ktorý nespadajú do kategórie "oviec". Ďakujem ti panmuch, len vďaka takým ako ty som sa naučil rešpektovať ľudí, ktorých ostatní osudzujú.

202

Odpovědět

Krásně jsem tady ty puberťáčky rozprudil :D, Nerro, Noxy a další vaši sexuální frustraci s cela chápu. Ale jak tu zmiňovanou felaci (zdržím se výrazu kouření aby se vám zas nezamlžily brejle) zažijete, dáte like a budete držet pysk. Těmi vašimi výrony pobouření jen ukazujete že jste leštiči bambusu. Pokud je vám méně než 20 tak nemějte strach určitě to jednou přijde. Pokud je vám víc než 20 a vypadáte jako ten týpos v tom videu, tak příští ejakulace do úst mé dívky bude pro vás, chudáčci.

1825

Odpovědět

Kamaráde. Až ti ho někdo fakt vykouří, tak vo tom nebudeš psát na každej internetovej portál. Zatím seš možná tak čtrnáctiletej, uhrovatej k***t co si tady honí ego. Nebo možná padesáítiletej, tlustej dědek s velkým mindrákem co ještě furt neví za kterej konec chytit ptáka...

210

Odpovědět

No evidentně ji mojí frustraci nepochopil. Moje frustrace nevycházela ze sexuálního podtextu, ale z podtextu, že jsi debil a vzhledem k tvému nejnovějšímu příspěvku jsi jen potvrdil, že debil jsi. Nicméně mám pro tebe novinku. Pokud sleduješ zprávy tak s IQ 70 prý můžeš vraždit v USA a prominouti trest smrti, protože "prý" neneseš následky za své jednání. Víš funguje to jako takhle aby jsi to pochopil. "Ty někoho zabít ... Oni říct, že ty za to nemoct, Ty ne trest smrti, Ty jen ústav, bohužel já nevědět na jak dlouho" Takže máš šanci se ještě prosadit, když ti to tady na videacesky.cz moc nevychází. PS: Je smutné, že lidé v internetových diskuzích musí suplovat povinnosti matky, otce nebo v tvém případě spíše ústavu. Pokud jsi byl v péči státního ústavu, tak by jsi na tom mohl vysoudit nějakou kačku. ;-)

233

Odpovědět

Hele lidi tohle video je určený pařanům a netuším proč sem lezou k****i typu panmucha. Holedbá se tady tím jak si ho nechává vykouřit, přitom by nezbalil holku ani ve hře :D Velkohubej frajer.

200

Odpovědět

Jen mi přijde vtipné že někdo jako je panmuch, tedy extra frajer, který si ho nechává pokouřit (a je na to evidentně hodně pyšný, že to musí ventilovat v diskuzi na videacesky) a u dobrého filmu s pivem usne si pouští video "Já jsem opravdový nerd" /zarážející a kuriozní

200

Odpovědět

Na to je jednoduchá odpověď. Prostě jsem byl zvědavý, co nebo kdo nerd je.

1810

Odpovědět

+DromedPodle toho jak píšeš, tak jsem si myslel, že všechno znáš. Víš takový otec Fura chceš-li.

190

Odpovědět

+DromedJak to myslíš, že všechno znám copak jsem si byť v jediném příspěvku hrál na chytráka? Já myslel, že chytráci jste vy mimoňové.

1811

Odpovědět

+DromedTakže pokud se člověk prezentuje slušně a bez vulgarit a nevykládá na potkání nebo v každé internetové diskuzi něco o kouření tak je mimoň? Promiň tedy, že jsem tě považoval za moudrého světem ošlehaného a přirovnal tě k otci Furovi, ale připadalo mi to tak, radíš tady jak by každý měl nakládat se svým životem, tak jsem se domníval, že jsi zkusil každou cestu, která je možná začal jsi dejme tomu jako nezaměstnaný hrál jsi hry možná holdoval i drogám a postupně jsi byl třeba i CEO v nadnárodní společnosti a chodil na golf domlouvat důležité kontrakty. Víš jako zkusil různé životní cesty a teď tu prezentuješ mnoholetý výzkum a zjistil jsi, že nejlepší je to co jsi napsal. Omlouvám se ti, zřejmě došlo k nedorozumění.

190

Odpovědět

Celý život jsem si myslel, že nerd je člověk s extémními znalostmi a zájmem o hry/filmy atp. Ale podle tohohle videa je nerd přece jenom vyžraný, brýlatý introvert se sociální fóbií. Zajímavé.

2213

Odpovědět

jste blbečci, hrát si na mimoně...běžte radši nahánět baby..není nic lepšího než se nažrat, zapít pivem, nechat si vykouřit péro a u dobrého filmu usnout. Bych se vysral pařit wowko do rána. A ted palce dole retardi. A kdo jede můj styl palec nahoru.

1877

Odpovědět

Ty koukáš na filmy? Nerde.

194

Odpovědět

+Pos24A kdo ne ty debile!

1851

Odpovědět

Jenom 4 chlapi :) ..zbytek ženy, děti a panicové :D

1818

Odpovědět

Matka tě nechtěla a otec neznámý - chápu že jsi se musel protloukat životem a máš teď sklony se chovat agresivně a nevraživě. Když už jseš ale takovej chlap - proč se tady zahazuješ s "blbečkama" na netu a nejdeš si ho někam nechat za podporu vykouřit? x] Buď té lásky a dobroty - ušetři nás sebe sama a mlč. Není na tom nic "chlapskýho" se s někým hádat na netu...

203

Odpovědět

+tulda460:D a proč se zahazuješ s blbečkem na netu jako jsem já ty? Nebo jsi na to vlastně už odpověděl ve svém nevraživém příspěvku?

1813

Odpovědět

Obrátit význam - opravdu se po jednom příspěvku chytáš stébla? Takže - narozdíl od tebe jsem nikdy nepopřel že se věnuji počítačům a technice x] Já tu na rozdíl od tebe (který mimochodem s nevraživostmi začal) mám co dělat. Příšel jsem se bavit a ne číst zvěrstva jaká tu předvádíš. K mému projevu dodám snad jen: "Na hrubý pytel..". Zároveň rád podotknu že tímto má obhajoba končí - nemám zájem tu s někým jako ty zaspamovat celé komentře...

190

Odpovědět

Nechtějte být nerdem a pokud jste, tak si na to sežeňte prášky.

1818

Odpovědět

Proč mám takovej pocit, že Nerdem by měli lidé označovat jiné a ne sebe. Nebo-li že člověk sám sebe nemůže označit nerdem.

185

Odpovědět

A co to jako je nerd?

1828

Odpovědět

nemocnej pošuk

1843

Odpovědět

Nechápu proc tolik palců dole, a nikdo neodpoví. Co je to jako nerd? nejaká zkratka nebo co?

1816

Odpovědět

+DromedMusel jsem si to najít na wiki a je to obyčejný mimoň.

1812

Odpovědět

+Dromedjak nikdo? grrrr

189

Odpovědět

+DromedVšak tvoje odpověď byla úplně o ničem! Já se ptal na význam slova a ty mi tu napíšeš takovou p******u

188

Odpovědět

+DromedTak ty chceš znát význam slova a místo abys obětoval 10 sekund hledáním na internetu, tak se ptáš tady s nejistým výsledkem. Nemohls přece čekat lepší odpověď než kterou jsem ti dal.

182

Odpovědět

+DromedNo od tebe jsem rozhodně lepší odpověď nečekal.

188

Odpovědět

To je ten, kdo je v nějaké videohře lepší než já. :-D

191

Odpovědět

Jsem rád, že nejsem nerd a že pro můj druh vymysleli vlasní označení.

Hater!

PS: video je o ničem.

1837

Odpovědět

no co parim uz 12 let hry,koukam na filmy ( sci fi,horory, fantasy , valecny) s nikym se nebavim a kdyz uz tak je to otrava, sem plachej mam par kamosu ktery sou na tom podobne a to mi staci a nikdy mi nikdo nerekl nerd a nepovazuju se za nej. + chodim na vejsku a nosim bryle protoze spatne vidim kvuli zminenymu hrani her D: , ke vsemu nejsem tlustej a osklivej asi taky ne. Takze pro me je slovo Nerd slovem ktery nema zadny vyznam, tak max. u AVGN

191

Odpovědět

PS : palec nahoru pro toho borce ve videu ze se k tomu vubec odhodlal, je to videt ze ma problemy mluvit i pred kamerou.

195

Odpovědět

co by na tyhle komenty rekl James Rolfe alias AVGN kral vsech nerdu

182

Odpovědět

Pch! Stačí si zahrát LOLko, HONko, DoTA, Dota2, WoWko a jiné podobné hry, se dozvíte, že půlka lidí spí s vaší matkou (pokud hrajete špatně), nebo, že jste nolifer, nerd, máte 150 kilo, panic, bydlící stále s matkou a nosíte brýle s 50 dioptriemi :D

190

Odpovědět

to je zajimavý že ty to nevíš D:

1811
Další