Sen 90. let

Thumbnail play icon
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:466
Počet zobrazení:4 739
Schválně kolik z vás se narodilo v 90. letech? Možná si říkáte, jak rádi byste vrátili tyhle skvělé časy zpět. Kupodivu ale existuje místo, které moderní doba v čele s Justinem Bieberem a Stmíváním nezasáhla. Právě tam se odehrává jeden z méně známých seriálů Portlandia. Koho už tedy nebaví stále stejné sitcomy, rozhodně vám doporučuji právě Portlandii, která na to jde po svém a v každé epizodě nabízí vždy několik skečů se specifickým humorem Freda Armisena a Carrie Brownstein.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz - Donnie. - Ahoj, Jasone. - Jak je? - Ty už jsi zpátky v LA? Byl to fakt neskutečnej výlet. - Nemůžu se dočkat, až mi povyprávíš. - Mám ti toho strašně co říct. - Co tedy? - Pojď. - Pamatuješ na 90. léta? - Jo. Lidi si chtěli nechat udělat piercing a kmenová tetování.

Zpívali o záchraně planety a formování kapel. Existuje skutečné místo, kde ta idea stále existuje a já tam byl. - Kde to je? - V Portlandu. - V Oregonu? Sen 90. let ožívá v Portlandu. Sen 90. let ožívá v Portlandu. Tetovací inkoust tam nikdy nevysychá. Vzpomínáš na ty lidi bez ambicí, kteří spali do jedenácti? Flákali se s kamarády, občas pracovali pár hodin týdně v nějaké kavárně.

- To ale vymřelo před lety. - Ne v Portlandu. Portland je město, kde chodí mladí do důchodu. Sen 90. let ožívá v Portlandu. Všechny sexy holky nosí brýle. Vzpomínáš na 90. léta, kdy tě pobízeli, abys byla divná? Lidi třeba chodili do cirkusu Jima Rose a sledovali, jak si lidé věší něco na penis? Lidi chodili do školy pro klauny. - Já přestala s klaunstvím před lety.

- V Portlandu nemusíš. Sen 90. let ožívá v Portlandu. - Spi až do jedenácti. - Budeš jak v nebi. Sen 90. let ožívá v Portlandu. Ten sen tam ožívá. Z toho, co říkáš, mi připadá, že je Portland alternativním vesmírem. - Al Gore vyhrál namísto Bushe. - Přesně tak! V Portlandu neexistují auta, jezdí se na dvoupatrových kolech, jednokolkách, v tramvajích, na skateboardech.

Sen 90. let ožívá v Portlandu. Má flanelová košile vypadá stále fajn. Sen 90. let ožívá v Portlandu. Sen 90. let ožívá v Portlandu. V obchodech si tam prodáváš vlastní cédéčka. Otoč ten zakaboněný škleb vzhůru nohama. Můžeš tam dát na cokoliv ptáčka a nazvat to uměním. Sen 90.

let ožívá v Portlandu. Sen 90. let... - Tak jsem to zvládla. - Jdeš ale docela pozdě. - Promiň. - Taky jsi ještě trochu San Francisco. To je o dost lepší. Vítej v Portlandu. Sen 90. let ožívá v Portlandu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

NEFUNGUJE!

180

Odpovědět

Já chci zpět 90. léta, sice sem je zažil jen částeně, ale tehdejší hudba se nedá srovnávat se současnou hudbou, už jen kvuli tomu :(

180

Odpovědět

Nazdar lidi strašně moc se mi líbí ten song chtěl bych ho někde stahnout,ale bez těch keců neví někdo kde ten song stáhnout?

181

Odpovědět

Ja bych nebyl proti kdyby opravdu existovalo takovéhle město.Kdo by chtěl mohl by tam žít ,kdo ne nemusel.

181

Odpovědět

už i z osobní zkušenosti vím, že amíci jsou někdy dost divní... tohle mě utrvrzuje

184

Odpovědět

Hodnoceni nic moc, ale me to teda zaujalo. Diky za dobry tip!

190

Odpovědět

sracka

187

Odpovědět

Na (česká) 90. léta tam chybí tuna barevných šusťáků :-)

190

Odpovědět

Sakra, jak já nenávidím 90. léta :)

1811

Odpovědět

nevíte někdo co to je za slečnu v 0:52 ? :-)

182

Odpovědět

Jako bych se viděl... niiiice... Piece ;-)

182

Odpovědět

Ten slipař mi připomíná modrou ústřici ve filmu Policejní akademie:D

180

Odpovědět

1990 není lepší ročník

184

Odpovědět

No sakra, tam chci žít :D

181

Další