Četl jsi?

Thumbnail play icon
65 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:471
Počet zobrazení:5 446
Jeden skeč ze seriálu Portlandia jsme tu už měli a najdete ho zde. A jelikož IMDb označila 2. sérii seriálu jako jednu z nadějí a událostí tohoto roku, přeložil jsem pro vás ještě jeden skeč a při té příležitosti vám též oznamuji, že jsem začal první sérii překládat do češtiny a titulky naleznete na webu www.titulkari.com.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Megan přijde později. Četli jste ten článek v New Yorkeru, kde psali o analogii golfu a manželství? To jsem četl. Četla jsi v McSweeney's, jak srovnávali písničky na cédéčkách a albech? Jo. Četl jsi v Mother Jones o eko židlích a eko odpadu? Četl. Četla jsi ve Spinu o festivalech?

- Četl jsi v Paste o národech? - Jo, to jsem viděl. - Četla jsi ve Dwellu o těch domcích? - Jo. - Četl jsi New York Times? - Ano. - New York Observer? - Ano. - Washington Post? - Ano. - Wal Street Journal? - Jistě. - Ten steampunkovej článek v One Way? - Nelíbil se mi konec. - Ten nápis na obloze nad řekou? - Jo. - Četla jsi včera ten koláček štěstí? - Ano. - Četla jsi ho? - Ano. - Byly dva. - Ano. - Četl jsi ten nápis na pláži?

- Jo. - Portland Mercury? - Jo. - Četl jsi Seattle Stranger? - Celý. - S Up Weekly? - Výbornej! - Harper Lampoon? - Skvěle napsaný. - Mad Magazine? - Nelíbil se mi konec. - Četl jsi Cathy? - Hezký. - Family Circus? - Jistě. - Četl jsi Calvin a Hobbes? - Jistě. - Washington Blade? - Četli jsme to společně. - Četl jsi? - Samozřejmě. - Četl jsi? - Četl jsem to kámošovi. - Závěrečné titulky toho filmu? - Jo. - Četl jsi Bibli? - A ty? - Četla jsi ji? - Četl jsi ji? - Ten nápis na okně? Ahoj Maggie.

Četli jste ten nový Portland Monthly? Fakt šílený. Je tam napsáno "stát"! Neumíte číst?

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nakoncí spíš...Did you eat it? :D

181

Odpovědět

je to skvělý,ne? ;-))

185

Odpovědět

Pointa je v tom že včechno četli hlavně věci ktere ani nejsou duležite ale na semaforu že maji stát si nepřečetli a tak je sejmulo auto

181

Odpovědět

tohle bylo dost dobrý a nevím proč to má tak slabí hodnocení

180

Odpovědět

No, pointa docela ušla, ale nějak mi uniká, o čem ten seriál vlastně je. O bandě domýšlivejch hipsterů?

181

Odpovědět

Zezačátku jsem se v tom viděl, pak mi to přišlo přehnaný, ale když přišla pointa, tak jsem se fakt zasmál. :D 10/10

185

Odpovědět

Proč, Arty, proč ... ?

180

Odpovědět

Dost dobrý...ale stejně 1/10

1833

Odpovědět

Alba, proboha! Srovnávají se alba, ne albumy! Může to prosím někdo opravit? o:)

181

Odpovědět

"To muselo dát práce. A přitom taková blbost, co?"

181

Odpovědět

neumite čist :D

181

Odpovědět

Supr skeč :)

1815