Devadesátkový hráčJak být...

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:4 972

Být hráčem her v 90. letech mělo svá jasná specifika. Co všechno jste v té době mohli prožít? Někteří z vás si na tu dobu možná budou pamatovat.

Přepis titulků

Jak být devadesátkový hráč. Následuj tyto kroky a můžeš být jako my. Krok první. Dostaň konzoli. Páni! SEGA Genesis? Nintendo 64! Víme, jak moc jsi chtěl tenhle kapesní herní systém. Elektronický minigolf? Vybav se!

Super Scope, Laserscope, přenosný herní kufřík, Game Boy tiskárna! A velice neúspěšná Power Glove! Nauč se, jak vyřešit jakýkoliv problém. - Co s tím je? - Netuším! Restartuj to! - Nefunguje to!

- Zkontroluj kabely! Profoukni kazetu! Naplánujte si hustou noční pařbu. Mám N64, všechny hry, dva herní návody a Duo-tang plný cheatů. Fajn, ale proč nemůžeme použít moji televizi? Tvoje televize je malá. Budeme na ni koukat celou noc, tak ať si nekazíme oči. Dohodni si obchody. Povídá se, že jsi k narozeninám dostal Gameshark.

Možná jo, možná ne. Dám ti vodní pistoli, dva umělé drápy a balíček Dunkaroos, pokud mi seženeš Mew. Čokoládové, nebo vanilkové? Vanilkové. Platí! Překonej strach z vodních úrovní. Dochází ti vzduch.

Vole, chcípneš. Pospěš si! Co to děláš? Jsi úplně v háji! Chcípneš tam! Jsem ti to říkal. Dohaduj se, která konzole je nejlepší. Nechceš přijít a pomoct mi s vodním chrámem?

Jsem tam zaseklý už dva týdny. Tak jo. Mluvíš o Zeldě? N64 je pro děcka! - Ne, není! - Jo, je! - Nezahraješ si tam Sonica. - Sonic stojí za prd! Půjčte si hru z půjčovny. Dobrý den, jeden Duke Nukem, prosím. Víte, že má rating M, že jo?

No, jo... Máte s sebou dospělého? Vlastně tu jednoho dospělého mám. Jmenuje se John A. Macdonald. Bude to jen mezi náma. První hráč má vždycky lepší ovladač. Dobře, já použiju tenhle. Ty tu máš několik možností.

Tomuhle chybí pár tlačítek. Je rozbitý, ten asi chtít nebudeš. Na tenhle jsem vylil limonádu. Na tomhle jsou drobky z brambůrek. Vezmu si ten od brambůrků. Páteční večer patří pařbám. Dobrý den, paní Hamiltonová. Jsme tu na tu party.

Jakou party? Je to LAN party. Můžeme dovnitř? Ten monitor je těžký. Zrujnuj peněženku rodičů účtem za elektřinu. Zergové mě tu válcujou. Pohoda, posílám mariňáky. Zergové jsou tak laciný... Ty máš co říkat, Protossi.

Vyhodili jsme pojistky! - Proboha, moje limonáda! - Kluci, jste v pohodě? Vypadni, mami, ztrapňuješ mě. Zůstaň vzhůru i po večerce. Dám si pár her Command and Conquer. Miku, měl bys být v posteli! Mami, ale já jenom... Žádné výmluvy!

Mazej do postele! Objevuj ženy. Kluci, chcete vidět tu nejvíc sexy ženskou všech dob? Má Articuno modifikátor chycení 3? Páni, je tak sexy. Jak sis to mohl půjčit? Mamka nechala otevřenou peněženku. Myslíte si, že jsou její prsa pravá, nebo ne? A nakonec, vyhraj za každou cenu!

Nesnáším tug of war. Je to tug o'war ne of war. A co to o podle tebe znamená? Of samozřejmě! A od toho mám tuhle jizvu. Fuuuuj! Vyrůstat v 90. letech muselo být hrozný, dědo. Ty hry zní nudně a ani jste neměli wi-fi.

Zní to jako středověk... Co jsme vynechali? Napište nám do komentářů. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přesně takové to bylo. Moje první holka, kterou jsem v herním světě potkal byla Pokahontas. Měla největší výstřih. Pokémony jsem hrával ještě na gameboyi na výšce... cesta do školy - 1x dokončení hall of fame, cesta ze školy - 1x dokončení hall of fame xD

00

Odpovědět

Tu žvýkačku v 1:55 pamatuju, pordávalo se to i tady :-)

00

Odpovědět

To bylo něco, na co měl reklamu Jarda Jágr, ne?

30

Odpovědět

Co třeba přeložit potitulkový scény? Jsou možná lepší jak zbytek videa ;-D

5:45 Mike odešel ze střední a přestěhoval se do Los Angeles se svojí přítelkyní Tiffani Thiessen
5:50 David se pohřešuje zhruba od konce roku 1999, když viděl Matrix a jeho paranoiu zvýšil Problém roku 2000. Byl naposledy spatřen při nakupování alobalu za 180 USD.
5:55 Matt byl odsouzen k 30 letům vězení za warezení alba od Metalicy.
6:00 Jason se stal milionářem prodáváním plyšáků Beanie Babies.
6:05 Kaz byl nehodou uveden do kryogenického spánku.

PS: není tam Tamagoči!

60

Odpovědět

lolololololol

10

Odpovědět

Trefné to je.. ale ti aktéři tu dobu jistě nezažili.. což ten nostalgický pocit kazí, jak je to z nich cítit.

35

Odpovědět

30+ budou mít. To jen mystifikuje to jejich geniální přehrávání.

50

Odpovědět

Nostalgie... A proto při programování poslouchám tohle rádio. :) http://www.slayradio.org

10

Odpovědět

Úplně trefné zlatá éra

61

Odpovědět

5* za tu nostalgii

61