DJJak být...

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:5 482

Tenetokrát nám kluci z kanálu IFHT ukážou, jak být správný DJ. V těchto snadných 20 krocích se naučíte vše potřebné.

Přepis titulků

Jak být DJ. Následuj tyto kroky a i ty můžeš být jako my. Krok první. Kup si základní vybavení. Laptop, repráky, mixážní pult a sluchátka. Krok druhý. Zjisti, kde jsou tři důležitá tlačítka. Play, Sync a lístky na pití. Krok třetí. Nauč se slang DJ. Krok čtvrtý.

Ohákni se jako DJ. Hustý Nike. Bezva kalhoty. Kožená bunda. Pak si vyber jméno. DJ Vod van Cran. Krok pátý. Vytvoř si vlastní značku. Chce to víc trojúhelníků. Teď je to perfektní. Krok šestý. Vytvoř si svůj hit. Využij stínového producenta.

Tady je tvůj hit. Co? Dohodli jsme se na dvou pytlích. Krok sedmý. Trénuj základní pohyby DJ. Ježíš, miniaturní piano, kroucení bradavek, srdce z rukou a dvojité miniaturní piano. Krok osmý. Začni vyjednávat s promotéry klubů. Pokud chceš vystupovat u nás, musíš přivést aspoň 100 lidí. Bez problémů.

- Ale napoprvé nedostaneš zaplaceno. - Cože? - Dáme ti volnou vstupenku. - A pití zadarmo. Krok devátý. Poprvé vystupuj. Jste připraveni se bavit? Nauč se číst náladu davu. Krok desátý. Nauč se řešit požadavky tvých známých. - Jak je? - Promiň, dneska nehraju na přání. Co?

Ne, nepohlídal bys mi bundu? Krok jedenáctý. Nauč se odmítat hudbu na přání. Zahraj Journey. Promiň, tohle tu nemám. - Mám to v telefonu. - To je mi k ničemu. - Mám tu kabel. - Nemám tu na něj port. - Mám originální vinyl. - Tohle tu nespustím. Vem si lístky na pití a běž. Krok dvanáctý.

Ohul basy. Krok třináctý. Nauč se scratchovat. Jsi v tom dost dobrej. Jo, vím že mi to jde. Trénuju to už stovky hodin. Už ani nevím, jak dlouho to trénuju. Krok čtrnáctý. Nauč se vystupovat ve dvojici. - Hele, tohle je moje tlačítko. - No a? - To je moje tlačítko.

- Ty ses dotkl mého tlačítka. - Nedotýkej se mého tlačítka. - A ty toho mého. Tyhle DJ jsou krutopřísný! To jsou! Krok patnáctý. Nauč se pracovat s publikem. Co ti doktor řekl? Musím pár měsíců nosit tuhle pitomou pásku přes oko. Tak si jí na chvilku sundej. Tady to žije. Tak fajn.

Kdo chce dostat dortem do obličeje? Moje oko! Krok šestnáctý. Nezneužívej moc mikrofonu. Jak se dneska máte? Všichni si lehněte! - Dělejte kliky! - Hrajte hudbu! Krok sedmnáctý. Mějte vždy připravený set. Jó?

Můj DJ na poslední chvíli vypadl. Máš připravený set? Jo, asi bych tu něco měl. Fajn, dostaneš za to pár drinků. Víte co? Vlastně nic nemám. Sbohem. Krok osmnáctý. Nikdy nehraj hit headlinera. - Jak se píše tvoje jméno? - Vygoogluj si to. To je krutopřísný, dámy. Moment, to je má skladba!

DJ, moji skladbu nemůžeš hrát. DJ, tohle je moje skladba! Tohle dělám já! Krok devatenáctý. Staň se uznávanou značkou. Pokud tam nebude 16 plameňáků, neukážu se tam. Bože, jsi DJ Vod van Cran? Jsem tvůj největší fanoušek. Podepíšeš mi svoje brusinky a plechovku? Jo, asi bych mohl.

Jo, díky. Super, díky. Když už tu jsi, mohl bys zkusit můj opalovací sprej. Páni, no páni! A nakonec si dej pozor na ožralé idioty. No tak, to je CDJ-2000. Díky za návštěvu. Sledujte mě na Instagramu a mých stránkách. Můžeš mi vrátit bundu? Zapomněli jsme na něco?

Nechte nám vzkaz. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mega přesný :DD

00

Odpovědět

Rule #1: Dont be!

71

Odpovědět

video docela dobry ale co se DJs tyce vic jsem se pobavil u
http://www.videacesky.cz/skece/kdy-to-poradne-ohuli

11

Odpovědět

u mě jednoznačně vede Brett Domino a jeho fagot :D http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/jak-vytvorit-popovy-hit

30

Odpovědět

Myslím, že "sell out" je tu spíš ve smyslu "zaprodanec"?

90