Jak poprvé kempovat?Jak být...

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:228
Počet zobrazení:8 324

Když své přátele vytáhnete poprvé kempovat, nemusí to dopadnou zrovna dobře. Hlavně když zapojíte moderní technologie.

Přepis titulků

Budou tam medvědi? Mám s sebou sprej na medvědy. Jaké tam budou koupelny? Budou tam vůbec nějaké? Bude tam signál? Čekám důležitý email. Zabírám si! Není tu signál. Bude to pivo stačit? Musíš to nejdřív připevnit.

Nedávej to do... Chcete pomoct? Trvá vám to. Musí tam být někde díra. Hele, vrána. No tak, nebuď padavka. - Skoč! - Jo, vydrž. Proč děláš trojúhelník? Čtverec hoří líp. Jo, má větší plochu.

- Dělej! - Přestaň na mě tlačit. Udělej větší otvory, ať tam může víc kyslíku. K čemu potřebuješ kyslík? - Dělej, než přijde odliv. - Je to jezero! Když noviny zakroutíš, bude to... Déle hořet. A ten třetí přišel s ananasy. Cože?

On na to, že tam už nechce být. Jaké koření jsi použil? Rozmarýn a oregano. Úplně to cítím. Nyní by jsi měla už vědět, co dělat... Zpívejte! Jsi mou zdí zázraků... Použil jsi tohle?

Ve stanu jen bez bot! Proč si bereš kulicha? Je mi takové vedro. Takové vedro. - Co je to? - Aeropress. - Co je to Aeropress? - Ty to neznáš? Ne. Jak se to používá?

Sakra! Vypadám spálený? Má někdo aloe vera? - Proč sis vzal stan? - Chci fotku na Instagram. Můžete uhnout? Ne, bude to čtverec. Chci to čtvercové. Ne, nic. Já to udělám. To je krása.

Můžete uhnout? Chci ještě jednu fotku. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

00:46 - chytroprdi na videačesky radí jak provozovat web

00

Odpovědět

My, věrní dlouholetí návštěvníci videacesky.cz, stále zůstáváme, i přes ty, podle některých, "horší období webu" ! :)

132

Odpovědět

Určite nemal byť názov videa "metské deti prvýkrát na kempe" ?

62

Odpovědět

Skurvená doba

46

Odpovědět

Asi ti to nedošlo, ale bylo to záměrně přehnané čímž vzniká vtip.
Je to velice podobné některým komediálním filmům z dob komunismu kde je prakticky v bledě modrém to samé, jen si dělají srandu např. z pražáků...

82

Odpovědět

+Hadrovej1Přečti si jeho nick a poté jeho komentář...... ironie,že ho zrovna poučuješ o vtipu.... co když to taky takhle myslel záměrně? :D

31

Odpovědět

+Hadrovej1Chlape, tohle nebylo ani náhodou přehnané, a to ani za mák.
Kdybys viděl někdy městské děti co si představují pod pojmem příroda, tak bys pochopil. Já jako pražák můžu dosvědčit. A o to víc jak to mají v USA, kde města vypadají o hodně jinak než u nás.
Když mi tuhle jedna náplava, co se ppovažuje za "pražáka" řekla, že Vsetín je venkov a vesnice, tak jsem myslel že ji umlátím tyčí. Ta v životě nepřičuchla ani zdaleka k přírodě, natož nějakýmu kempování. A někdy se fakt stydím za to, že pocházím z města, když vidím tyhle lidi, co nevědí ani co je příroda, myslí si že krávy jsou modré a nikdy neviděli ani králíka, či nevědí odkud pochází maso... Mě už nic nepřekvapí, takže NE, tohle rozhodně nebylo přehnané, jen cílené na určitou skupinu lidí. :)

11

Odpovědět

Od dob nového webu zde nějak upadají komentáře. Vždy jsem se u videí těšil na to, až si přečtu nejlepší komentář, a teď ani prd :-(

200

Odpovědět

Podivný redesign, dlouhodobě upadající kvalita obsahu překládaných videí (některé jsou opravdu odpadní)... Návštěvnost se určitě nezvyšuje.

81

Odpovědět

+ČlověkAle to není od nového webu, dokonce ani novým vedením. Kvantita slušně upadala už za BugHera, kvalita, no je to věc vkusu, určitý pokles tu asi je, ale pořád je tu velký podíl dobrých nových videí a oblíbených kanálů. Občas se objeví i totální s****a, ale to bylo vždy (je tu hodně staré video, kde akorát chlap ječí do kamery-ne že by něco křičel, on vážně jen neartikulovaně ječí...).
Chápejte správně, já bych taky rád, aby byl každý den jeden spolehlivý tahoun, aby se tu častěji objevovala delší, ale výborná videa (AVGN třeba), a k tomu se objevovaly občas skvělé, většinou dobré, skoro vždy slušné novinky, aby se zvedla návštěvnost a víc se diskutovalo. Kdysi tomu tak bylo, takže to jde, a mrzí mě, že to tak není stále. Ale přijde mi nefér vinit z konce zlatých časů nové majitele, či dokonce nový web.

70

Odpovědět

+komunardBugHero je bůh

60

Odpovědět

+5825Další anální alpinista.

30

Odpovědět

+SrslyDěkuji za kompliment :D

20

Odpovědět

1+1=2
Já jenom,aby nikdo neřekl,že tu nejsou komentáře :-P :D

10

Odpovědět

Taky ti přidám koment, ať to vypadá, že sem ještě někdo chodí...

40

Odpovědět

Já na komenty zanevřel od té doby, co (tohle je tuším popáté) "admini" ignorují moje prosby o změnu OTŘESNÉHO přehrávače, které mají většinou spoustu palců vzhůru... Na jednu stranu to je "jej, nový web, všechno bude lepší", na druhou to je "jsme moc líní na to změnit nejdebilnější přehrávač na světě, který každý nenávidí, místo toho raději uděláme stupidní řazení komentářů" :(

60