Jak jezdit na horském kole

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:12 716

Jezdit na horském kole na úrovni není snadné ani levné. V těchto několika snadných krocích zjistíte, jak se do toho správně pustit.

Přepis titulků

Jak jezdit na horském kole. Následujte tyto kroky a i ty můžeš být jako my. Krok první, kupte si horské kolo. Kupte si kolo, které je dražší než vaše auto. Když máte jedno kolo, kupte si dalších 5 na tyto disciplíny. Krok druhý, utraťte zbytek peněz za nové součástky. Ospravedlňte si ty nákupy. Je to 700 dolarů.

Skvělá cena. Ušetřil jsem 20 gramů! Krok třetí, ujasněte si, jaký jezdec jste a podle toho se oblékejte. Jezdec downhill, skateparková krysa, jezdec cross-county, jezdec all-mountain, jezdec enduro, skokan, freerider nebo Joey. Zvykněte si, že lidé jako vaše matka nerozumí sportu. Co? Takže ty jezdíš z kopce? Ty sjíždíš útesy? Jo, ty jezdíš na motorce. Krok pátý, naučte se základní žargon, jako je tento.

Vaše auto si vyvine zápach podobný hokejistické tašce zabalené v suspenzoru. Krok sedmý, na holeních budete mít víc jizev, než je hvězd na nebi. Krok osmý, zkuste svou drahou polovičku také přimět k jízdě na horském kole. Opatrně, protože to často způsobuje partnerské rozepře. Krok devátý, zaplňte Instagram fotkami cesty, po které jedete, nebo fotkami zpoza řidítek. Krok desátý, aspoň 5 profilových fotek na Facebooku jste vy, jak jezdíte. Pozvěte si kamaráda, který začíná s focením sportů.

Krok jedenáctý, přesvědčte svého amatérského kamaráda, aby vám vytvořil ohrané tříminutové video. Nezapomeňte na záběry, jak si nasazujete brýle. Pak na kameru, která běží za vámi. A v neposlední řadě na záběry přírody. Krok dvanáctý, ta nejlepší trička Fox si šetřete na nejlepší party. Krok třináctý, začněte pít pivo z minipivovarů. Zkusil jsi tohle IPA?

Ty nevíš, co je IPA? Na etiketě je kolo. Když jste v tom, staňte se i kávovým snobem. Zapamatujte si tato klíčová slova. French press. Fair Trade. Mlýnek na kávu. Začněte si kupovat obyčejné flanelové košile. Pamatujte, nikdy jich není dost. Krok patnáctý, nejoblíbenější vůní je nyní cedr. Je na čase říct drahé polovičce, že ložnici měníte na skladiště kol.

Zlato, můžeme spát v obýváku. Krok sedmnáctý. Jako jezdec na horském kole budete na vše lepit samolepky. Customizace nezná hranic. Krok osmnáctý, naučte se rozdíl mezi trasou a transkou. Tohle je trasa a tohle je transka. Tohle je transka na trase.

Krok devatenáctý, naučte dítě jezdit na kole dřív, než bude umět chodit. Krok dvacátý, pořiďte si psího parťáka a dejte mu husté jméno. Krok dvacátý první, pořiďte si GoPro a připevněte si ji na helmu. Rozhodně nebudete vypadat jako idiot. Krok dvacátý druhý. Poznejte svého nepřítele. Nebo spíš nepřátele. Naučte se tři hlavní velikosti kol. 26 palců, 27,5 palce a 29 palců.

Vyberte si oblíbenou velikost a chovejte se kvůli tomu jako kokot. Ty má dvacet devítky? Krok dvacátý čtvrtý. Až překvapivě hodně mluvte o stromech. Páni, podívej na ten strom. Podívej, jak je starý. Co je to za strom? Koukni na ten pařez.

Krok dvacátý pátý, ke svačině jezte jen energetické tyčinky a nic víc. Cestování letadlem s kolem je drahé. Naučte se ho převážet v hokejové tašce. Pamatujte, že je to jen kolo. Když nepracujete, jezdíte. Když nejezdíte, kopete. Pamatujte, bez kopání není jízdy. Krok dvacátý osmý. Vaší závislostí je karbon. Je to zdravější než kokain, ale dražší.

A nakonec, když vás přítelkyně opustí, běžte jezdit na svém kole. Něco jsme vynechali? Napište nám komentář. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toto video je dle mého překvapivě vtipné! :-D Okamžitě jsm se díval znovu + rozhodně nasdílím! ;-)

00

Odpovědět

24% lidí tu jezdí Downhill :D

20

Odpovědět

obnovte Key and Peele pls

120

Odpovědět

bude aj video o bežcoch?

60

Odpovědět

Odpovědět

Když jsme u té cyklistiky, dobrej kanál je GCN (global cycling network), většina videí má informativní charakter, ale některý (série videí top 10 things, hodně dobrý je Top 10 Things Not To Eat While Cycling) jsou aji vtipný.

101

Odpovědět

To platí o všem, co člověk moc žere...

150