Jimmy Carr argumentuje proti ženskému sportu v televizi

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 496
Počet zobrazení:21 223

Populární britský komik, který si nebere servítky, Jimmy Carr se vám dnes předvede v ukázce z pořadu Argumental. Ten spočívá v tom, že dva týmy musí debatovat na určitá témata a to pokud možno zábavně a vtipně.

Jimmy Carr nyní bude muset předložit argumenty proti vysílání ženských sportů v televizi a společnost mu přitom bude dělat jeden zvláštní host.

Přepis titulků

V televizi není místo pro ženské sporty. Takže já mám argumentovat, když ona bude stát vedle? Si děláte srandu. Ještě nikdy neslyšela ne. Jen od chlápka, kterýho zalehla. Vlastně tady ještě někde je. První, kdo bude argumentovat proti ženským sportům v televizi, je Jimmy!

Vše, co řeknu, se samozřejmě netýká ženského suma, které... Je tu horko, že? Ženské sumo... nebo nevím, jestli v televizi, kvůli vám vynalezly webkamery. Jste pohledný chlapík. Jsem vážně nervózní. Ne, sport je skvělá věc pro ženy, ale neměly by být v telce.

Když nastoupí ženský tým, všechny zklame, že jsou stejně oblíknutý. Ženy nevypadají dobře v teplákách a teniskách. Pokud mi nevěříte, navštivte Liverpool. Jedno z mála měst, kde Adidas má oddělení s večerními šaty. Co ženy, které ve sportu excelují? Na některé se, no, nekouká úplně nejlíp. Caster Semenyaová, znáte ji? Jihoafrická běžkyně.

Loni byla podrobena testu pohlaví. To musí být pro sportovkyni tak ponižující. Nemohli se rozhodnout, jestli je žena. Podezření se objevila, když dělala test moči ve stoje. Tohle je všechno moje, žádný strach. - Všechno? - Ano. Jste trochu chamtivá. - Víc, než byste zvládl. - Ani nevím, kde bych začal. Aha, začnu tam, díky.

Tím můj argument končí a rád bych vzkázal rodině, že je mám rád. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když se bavim, směju se, když se hodně bavim, přecházim v řehtání,
když se extrémně bavim, hlasivky nestíhaj a já se zanu mlátit do kolen (ani nevim proč)
no, u Jimmyho Carra mě vždy dost rozbolí kolena :D

403

Odpovědět

Moc krátký ...

321

Odpovědět

Víc Jimmyho Carra! :)

411

Odpovědět

Jimmy nezkalame

301

Odpovědět

Toto bylo poslední video ve kterém byl Jimmy ještě na živu

308

Odpovědět

Náhodou lidi při těle jsou většinou (no skoro vždy) víc sympatický, vtipný a v pohodě než nějaký vychrtliny :) Ta ženská má u mě plus.

2528

Odpovědět

Protože lidi při těle sou obvykle požitkáři, víc si užívaj života, takže nejsou tak upjatý a dokážou brát věci z humorem. Věř mi, sem jeden z nich :P

2914

Odpovědět

no dobře, ale pokud má holka břicho větší než prsa, tak už to moc v pohodě není, nemyslíš? :D

2812

Odpovědět

+Carlos.sCarlos.s : urcite je, lebo rozumny clovek sa pozera aj na "vnutornu krasu" ktora sa az tak nemeni ako ta "vonkajsia krasa" ktora sa meni kazdou chvilou.. urcite si nebudes brat a vyberat zenu podla zovnajsku (na uzivanie preco nie) ale podla toho aky ma charakter.. :)

2038

Odpovědět

+Carlos.sJify: to je podle mě blbost :-) Jo, člověk by si asi neměl vybírat blonďatou modelku bez mozku, pravda. Ale stejně tak si asi nebudu vybírat SUMO s charakterem ;)

268

Odpovědět

Tento pořád má tady na stránce obrovský potenciál! A to nejen pokud je o Jimmyho Carra! Jen do toho, víc!

232

Odpovědět

Přijde to jen mně, nebo ten komentátor mluví stejně jako Michael Caine ( http://www.csfd.cz/tvurce/754-michael-caine/ )?

1912

Odpovědět

Prosím víc tohoto pořadu! 10* (:

251

Odpovědět

To mi připomnělo ten ohraný vtip, jaký je rozdíl mezi běloškou a černoškou. Když se zeptá černoška, jestli její zadek vypadá tlustě, tak je správná odpověď "hell yeah". :-D
P.S. Ano, český překlad mi tam žádný nesedí.

242

Odpovědět

jak tohle dělá? taky to chci umět!

202

Odpovědět

Opravdu nedoporučuji zkoušet v terénu. :D

261

Odpovědět

víc Carra prosím!! on a Gervais jsou mý nejoblíbenější komici! :D 10/10

252

Odpovědět

Popravdě jsem čekala, kdy ho tam skolí na zem a zasedne :D Jimmy nezklamal, ale držel se zpátky :D každopádně 10/10, díky za překlad :)

203

Odpovědět

Co je to tam za blbečka vzadu co ani nevydrží sedět v křesle?

2714

Odpovědět

Russell Kane

204

Odpovědět

Připravoval se k útěku.

30

Odpovědět

Tohle je jedno z mála (OPRAVDU mála) videí, které si tu desítku fakt zaslouží! ;)

1944

Další