Mrkev v krabici

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:594
Počet zobrazení:22 399

Mrkev v krabici je název blafovací hry, ve které se v předloňském vánočním díle britské herní show 8 Out of 10 Cats, kterou moderuje Jimmy Carr, utkali Sean Lock a Jon Richardson.

Přepis titulků

Ještě se nedívej. Jen to ne, Seane. Nekaž to. - Omlouvám se. - Je to skvělá hra. Tahle hra je o blafování. Před Jonem je červená krabice, před Seanem zlatá. V jedné z nich je mrkev. Já vím, vzrušující. Účelem hry je získat mrkev. Je to o blafování. Kdy přijde hádanka?

Seane, zůstaň na místě. To je v pořádku. Jone, Seane, oba chcete mrkev. Je tu ale jen jedna. Hra začíná. Kdo tohle vymyslel? - Je to pitomý! - Je to výborná hra! Ticho! Pitomost! Přestaň kazit Vánoce. Proč kazíš Vánoce? Nekazím Vánoce, tohle kazí Vánoce! Koukej na ten jeho ksichtík, těší se na hru!

Všem to zkazíš. Jo, nemůžu se dočkat, až tu mrkev vyhraju. Fajn, jdeme hrát Mrkev v krabici. Seane, můžeš se podívat do své krabice. Jone, ty se do své podívat nesmíš. Chceš mrkev, Seane. Ne, ne, ne... Nestrkej do ní ruce. - Můžeš se podívat. Podíval ses? - Jo. Teď musíš přesvědčit Jona o výměně krabic, pokud myslíš, že má mrkev, nebo si chceš svoji nechat...

Je to o blafování. Kdo bude mít mrkev, vyhrál. Já si nechám tuhle. Je v ní mrkev! Proč bych měl chtít tamtu? Tohle je tak pitomá hra! Podívám se sem a vidím mrkev... Dobře. Ty máš na výběr. Chceš je vyměnit, nebo ne? Vypadá to, že tam je mrkev. - V téhle hře se vyzná.

- Sakra, ten to nevzdává. Jak to myslíš, že to nevzdávám? Vždyť je to moje práce. Co když blafuje? Má ve své krabici mrkev? Je to vážně oříšek, Jimmy. - On si může vybrat krabici? - Jo, může je vyměnit. Proč si prostě nemůžu tu svoji nechat? - Může je vyměnit. - To odmítám. - Ne. - Nemůžete mě k té vyměně nutit. Copak neznáš Mrkev v krabici?

Viděl jsi ten pořad někdy? Asi jsem byl zrovna na dovolené, když se tohle hrálo. - Chceš si krabici nechat, nebo vyměnit? - Můžu si ji nechat, nebo si vzít tu s mrkví. - Ano. - Chci Seanovu krabici. Dobře, dostaneš Seanovu krabici. Seane, pusť ji, takhle se to hraje. Jen bych rád řekl, že pokud v té krabici není mrkev, jsi génius. Pojďme prohodit krabice. Prohoďme krabice. Dostanu ji pak zpátky? Bude pak další kolo, kde dostanu tu krabici s mrkví zpátky?

Budu k vám upřímný, kluci. Tuhle hru hrajeme poprvé. Nevíme, jak to končí. - Jone, můžeš se podívat do své krabice. - Dobře. A myslím, že můžeš prozradit... Otoč ji na druhou stranu. - Je v ní mrkev, nebo ne? - Žádná zatracená mrkev v ní není. Jsi vítěz, gratuluji. Dobrá práce, dobrá práce. To byla Mrkev v krabici, vážení.

Jdu si sednout a přemýšlet o tom, co jsme to udělali. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video nelze přehrát

00

Odpovědět

Díky moc za upozornění, video už zase funguje (byť ve zkrácené verzi, protože prodloužená na YouTube už nebyla).

00

Odpovědět

Krčil som sa v rohu, super videjko :)

111

Odpovědět

Omg, na to jsem dneska koukal a říkal si, že by se to lidem na videacesky líbilo :D

165

Odpovědět

vtipne? to ano, ale ak niekto uveri ze sa nehal nachytat kecami, je blb

244

Odpovědět

to som nepísal ja

429

Odpovědět

+hovado 2ale pisal asi mám poruchu rozdvojeneho kokotizmu ach jaj

621

Odpovědět

idiot překládáme jako blbec? :D

134

Odpovědět

No, on blbec je synonymem idiota. Ale taky nechápu, proč to měnit, jakobychom snad idiota ve slovníčku neměli a někdo by nevěděl, co to znamená.

45

Odpovědět

Sean Lock je komediální génius :D Vždy když se objeví třeba v QI nebo 8 Out of 10 Cats/8 Out of 10 Cats Does Countdown tak to stojí za to :D

390

Odpovědět

dlho som sa takto nezasmial :D

383