Sean Lock – To nejlepší z 8 Out Of 10 Cats Does Countdown #4

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:10 548

Ve čtvrtém díle nejlepších hlášek Seana Locka v pořadu 8 Out Of 10 Cats Does Countdown se můžete těšit na módní vsuvku, trochu toho počítání a také nesnesitelný hudební nástroj.

POZNÁMKA:
FluCamp je společnost, která na dobrovolnících dělá pokusy s chřipkou

Přepis titulků

VIDEO OBSAHUJE VULGÁRNÍ VÝRAZY A NENÍ VHODNÉ PRO DĚTI - Máš dneska pěknej účes. - Díky moc, to je práce maskérek, které na něm dělaly asi dvě hodiny. Mám ráda vzdušný účes, co dodat? - A jak si podle tebe vedly kostymérky? - Ty jseš hroznej netvor. Je to zajímavej kontrast, jak její účes neladí s oblečením. Přijela jsem sem docela pozdě... Mám i hezký věci.

Šaty, šatový topy, které jsem si ale nenachystala. A tak jsem tu v tomhle... Je to pěknej svetřík, jenom... Vypadá to, jako by mi odsud dolů došly peníze. Jak jsi to říkala? Od krku nahoru to bylo... Vypadá to jako: "Chci mít vlasy jako Beyoncé" a Sean pak dodal: "A spodek jako bych brala sociální dávky." Freddie je tváří značky Jacamo, e-shopu s oblečením pro muže, kterým je jedno, jak vypadají. - Koukám, že jsi Seanovi prodal košili.

- Jo. Připadám si jako ve filmu, kde si žena vyrazí s mužem a potom si u něj obleče jeho košili. Takhle se cítím, jako bych... Jak tě tohle napadlo? Nemá pod tím žádný kalhoty. Jo, mám na sobě jen kalhotky. Ne, žádný kalhotky nemám. - Trochu velká ale je. - Spíš jde o tu barvu než o velikost. - Jo.

- Je reflexní. Udělal jsem osudnou chybu, ale doufám... - Mně se líbí. - Díky. - Jo. Tím byl té košili podepsán ortel smrti. Kdybys na sobě mohl změnit jednu věc, co by to bylo? Samozřejmě předek. To bych pak měl obří, obří výhodu. Řeknu vám ale, co bych chtěl doopravdy. Kdybych měl jednu nohu, takhle odsud dolů...

bych měl husí nohu. Zbytek by byl normální, ale odsud dolů by to byla husí noha s blánami. Kdybych se pak někdy potřeboval schovat za závěsem, jen bych vystrčil svoji husí nohu a řekli by si: "Ne, tam Sean není. Je tam husa." Jako vždycky myslím dopředu. Seane, jaký největší kompliment ti kdo kdy složil? Bylo jich tolik.

Jeden takový, po kterém jsem se dmul pýchou a měl celý den lehčí krok, byl ten, když jsem se jednou předklonil, abych si zavázal tkaničky, a někdo si mě spletl s Umou Thurman. A to... To byl krásný pocit. Mám s sebou svýho méďu. Jak se jmenuje? - Fred.

- Jmenuje se Fred? - To tě zrovna napadlo. - Mám ho od dvou let, Seane. Neměl jsi ho pojmenovanýho, viděl jsem tvůj výraz: "A sakra." Nic lepšího mě napadnout nemohlo. Fred. Je pískací? Je to baterka? Baterka? Roisin občas z věty vypadnou klíčová slova. Chtěla se zeptat, jestli je v tom baterka, ale zeptala se, jestli je to baterka.

Bruslili jsme spolu. Závodně. Docela těžko se ale drží. To bylo... - Odrovnal mi záda. - Pěkně jsi tam se mnou házela. - To jo. - To se ti na tom ale právě líbilo, že? - Jo. A taky ta sukně, ta se mi líbila. Pak jsme se vrhli na bobování. To ale bylo docela klaustrofobické. Byla jsem vzadu a přišlo mi to docela... To jo.

A co teprve já vpředu. To, že nezískáváš žádný body a nic nespočítáš ani neuhádneš, - neznamená, že si nevedeš skvěle. - Díky. Kdyby sis mohl vybrat, jakou bys chtěl superschopnost? Chtěl bych umět dobře hrát Odpočet. Je to něco umírněného, čeho bych nemohl zneužít. Nechci se starat a být zodpovědný za něco vážnějšího, jako kdybych třeba uměl létat. Tím bych to ostatním zkazil.

Když umíš létat, nemůžeš jen tak ignorovat telefonáty. Co tím myslíš? Když umíš létat, tak je to... Někdo třeba padá z budovy. Nemůžeš jim říct: "Teď nemůžu, jsem na natáčení." Když někdo padá z budovy, nemá čas si zavolat. - Moje typická dovolená. - Co jsi dělal? Žádná moje typická dovolená neexistuje, protože žádná moje dovolená se neopakuje. Většinou proto, že mě nikam podruhé nepustí.

Ale táboření mám rád a loni jsme byli na pěkném chřipkovém táboře FluCamp. Celá rodina byla nakažena chřipkou... Dostanete za to i zaplaceno. Jen tam tak ležíte a třesete se, zatímco vám hlídají děti, které se třesou na jiném oddělení. Letos jsme si zarezervovali tábor filcek. Samozřejmě jen já se ženou. Nikdy jste ve FluCampu nebyli, co?

Dají vám 2000 liber za deset dní chřipky. A vždycky se uzdravíte? No, osmdesátiletí tam nejezdí. Nebo tam v osmdesáti jeďte. Je to levnější než jet do Švýcarska. Co bys dělal, kdybys byl neviditelný? - Kdybych byl neviditelný... - Jo. Můžu shazovat lidi ze schodů a tak? - Můžu jako neviditelný používat svoji fyzickou sílu k útoku? - Ano. Fajn.

V tom případě bych se opil a všem zkazil Wimbledon. Zvedal bych síť, sednul bych si do královnina klína a dýchnul bych jí do ucha. Roisin? Myslím, že to máš. Tři plus tři je šest. To je šest. - Krát 75...

- Máš to správně. Mám to! Chováš se jako počůránek po první suché noci. A počůránek povídá: "V noci jsem se nepočůral!" Jsi na to sám, protože se teď mazlím s kočkou. Seane, nerozptyluje tě to? Ledaže by mi visela za koule. Nakreslil jsem děsivýho psa, aby ji zastrašil. Ten je děsivej.

Ukaž nám to, Seane. I na rychlou skicu to je... Kdybys mohl být expert na cokoliv, co by to bylo? Chtěl bych být expert na homeopatii. Tím myslím tu největší světovou autoritu v oboru homeopatie. Pak bych mohl lidem s jistotou říct, že je to úplná kravina. Je to naprostá kravina. Zkoumal jsem to a tohle jsem zjistil. Vím jistě, že to nefunguje. Vlastně to víme všichni, že? Když budu mít nehodu, chci slyšet sirény a ne zvonkohru.

A další souhlásku. Co to sakra bylo? Moucha. Byla to fakt moucha. Proč jsi ji zabíjel, muselo to být? - Jak to myslíš? - Nemusel jsi ji zabíjet. - Proč? - Stačilo ji omráčit a pustit ven. Jo, já vím, ale mohla... Jo, máš pravdu. Už si vzpomínám.

Měl jsem hlad. Ty sis ji strčil do pusy? Už nechci hrát! - Měl jsem hlad. - Je tam protein, že jo. Už jsem zapomněl, co se děje. Sedm. Jedno číslo z horní řady a tři zespodu. Ať už vybereš jakýkoliv, ber je od čísla, které tě napadlo jako první. Existuje nějaký hnutí za prevenci týrání much? Napadne mě někdo na ulici se slovy: "Za to, co jste jí provedl, se styďte."

- Jo. - Ne, protože všichni ví, že šlo o speciální falešnou mouchu... Pravou mouchu by sis do pusy nedal. To je nehygienický a trochu ujetý... - Proč by to bylo nehygienický? - Protože šlapou po hovnech. Kdo se tady v tom studiu vysral? - Stačí se na něj podívat. - Ahoj. Přece nepůjdu až tam dozadu. Jak chutnala? Trochu jako kuře.

Šest krát sto je šest set. - Šest krát osm. - Šestku už jsi použil. Vážně? Ne, chtěl jsem to takhle... Asi se shodneme, že běžná verze Odpočtu má trochu vyšší úroveň. Tři krát dvacet pět. - Odečíst. - Tři krát dvacet pět, sedmdesát pět. - Kolik zbývá? - Pět set dvacet pět a zbývá dvojka a osmička. - Dva krát osm je šestnáct, přičíst.

- Dva krát osm je šestnáct. - Mám to? - To je správně. - Je to 541. - Páni. - Kolik jsi chtěl? - Nevím. Není úžasný, jak laxně jsem to vyřešil? - Takhle mě to nenapadlo, jsem ohromená. - To ani Seana, můžeš být v klidu. Tuhle mám z předávání cen za kapsářství. Zloděj roku. Nevyhrál jsem ji. Tohle by mohl být tvůj osobní rekord, protože máš dvě úžasná slova.

To bude tím, že proti mně stojí někdo tak neschopnej jako vy. Ano, tak je hodnej chlapec. Tak je hodnej chlapec. A koukej to pěkně dojíst. Ale ne, Johnny. Ještě nám tu něco zbylo, že? Ještě tu kousek je. Prosím, otče, slibuji, že budu příště na klavír cvičit více. Podívej, pomůžu ti. Je to výborný.

Není ti teď líp? Otče, proč musíme vše uklidit dříve, než přijde matka? - Nechceš vlhkej ubrousek, Johnny? - Jo, jeden bude stačit. Ne, nechce ho! Chce lžíci. Mohu jeden dostat, až to dojím, otče? Ne, sestříkám to z tebe hadicí jako obvykle. Co ty, Johnny?

Co máš? Sedm. Ne, má cukrovku. Myslím, že se všichni shodneme, že je to hrozný zvuk. Dobře, pokračujeme. Bille a Jessico, vybírejte písmena. Ignorujte ho a vybírejte písmena. Bille, Jessico, vybírejte písmena. Souhlásku, prosím. Písmeno R.

Souhláska. Jessico, teď ty. - Vyber ty. - Samohlásku. Písmeno A. Samohlásku. Písmeno O. Souhlásku. Je fajn najít něco, co vám jde. Máš ještě nějaké výsuvné dechové nástroje, Bille?

Fajn, zatím máme vybraná tři písmena. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

K té poznámce FluCamp bych dodal na pochopení ten vtip o ŠVýcarsku, kam jezdí nevyléčitelně nemocní do společnosti Dignitas, která se zabývá asistovanou sebevraždou. Tedy FluCamp, levnější než si platit smrt ve Švýcarsku...

1214

Odpovědět

Sean také u svého vtípku neuvádí žádnou poznámku o tom, že řekl Švýcarsko proto, že se tam jezdí za asistovanými sebevraždami. Vtip je založen na tom, že to víš. Když to nevíš, tak ti tenhle konkrétní vtípek unikne (ovšem bez ohledu na to, zda mluvíš anglicky, nebo česky, takže není úkolem titulků tuto skutečnost doplnit). Nejspolehlivějším způsobem, jak zabít vtip, je začít ho vysvětlovat.
A co se tvé poznámky níže týká, tak tam skutečně nejde o to, že jí vypadla písmenka nebo že by jí nebylo rozumět, ale doslova se zeptala: "Je to baterka?" místo "Je to na baterky?"

141

Odpovědět

Chyba v překladu:
Baterka... Tam jde o to, že jí vypadla písmenka, en slova "bad grammar" - prostě řekla pšatně to slovo, že jí nebylo rozumět. Proto i překlad prvního slova by měl být zkomolený. A ne "slova", ale špatná výsllovnost, nebo "vypadla písmenka"

118

Odpovědět

Žiadna chyba, zle si to pochopil

190

Odpovědět

Začátek byl trochu vlažný, ale od třetiny je vidět, že je ten člověk génius. To se nedá, nesmát se. :)

280