Roger Federer a Rafael Nadal natáčejí reklamu

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:642
Počet zobrazení:8 323

Na 21. prosince je v Zürichu naplánováno něco velkého - The Match For Africa. Dva nejlepší tenisté současnosti Roger Federer a Rafael Nadal se totiž po dlouhém snažení dohodli, že tam odehrají zápas a výdělek z tohoto klání poputuje na charitu. Že jim to ale trvalo...

Za pomoc s překladem španělských vět od Rafaela děkuji Jeroneemovi. ;)

 

Přepis titulků

Překlad: bakeLit & Jeroneemo www.videacesky.cz Takže začínáme... Tři, dva, jedna. Dobře. Bude to stát za to, to vám povídám. SNAHA O PROPAGACI CHARITATIVNÍHO UTKÁNÍ - Tak co, zkusíme si to? - Jasně. Tak fajn.

Tři, dva, jedna, start. Tak co, Rafaeli, už víš, co mi dáš k Vánocům? Víš co? Přijedu za tebou do Švýcarska a odehrajeme exhibici pro nadaci. Tak co, Rafaeli, už máš... Udělal na mě takovej pohled. Tak jo, jdeme na to. Tak co, Rafaeli... No jo. Tak co, Rafaeli... Pardon, ale jakže mám začít? Prostě jen "Co mi dáš k Vánocům, Rafaeli?"

Řekneš Rafovi: - Už víš, co mi dáš k Vánocům? - Tak mám začít, že jo? A Rafael na to: "Nevím, co kdybych přijel do Švýcarska na exhibici pro nadaci?" - Super, to se mi líbí. - A pak ještě řekne: - "Co pro mě máš ty, Rogere?" - Jasný. - Co... pro mě... - "Co pro mě máš ty, Rogere?" - Co dostaneš? - "Co pro mě máš ty?" Co máš pro mě za dárek?

Už víš, co mi dáš k Vánocům, nebo ne? Víš co? Odehrajeme spolu exhibici... - Cože? Že jsem to... - Kontakt! Spletl jsem to? Božínku... - Super. - Jo, super. - Nesměj se. - Nebudu, neboj se. - Už zase. - V pohodě. To prostě nejde.

Já to snad nedám, kámo. Tak jo, můžeme. Potím se jak vrata od chlíva, ty jo. Tak co, Rafa... - Pořád se na mě tak kouká, chápete? - Tak já už to dělat nebudu. Tak fajn, chlapi. Tak teda jo. Rafaeli, už víš, jaký dárek mi dáš k Vánocům? Víš co?

Přijedu za tebou do Švýcarska a odehrajeme exhibici pro tvou nadaci. To je moc milý, děkuju. A co pro mě máš ty? Co pro tebe mám? Náskok jednoho setu, co ty na to? - Paráda. - Jojo. - Uvidíme se v Zürichu. Těšíme se na vás a doufáme v početné publikum. Děkujeme. Fantastický, fantastický. - Víte co? - Co? - Hotovo. - Super. Skvělý, to by pro dnešek stačilo.

- Zítra pokračujeme. - To by pro delší dobu stačilo.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

na konci to chtělo.. Víte co? Co? Myslím že jsem zapomněl zapnout kameru.. :D
ale jinak luxus ;-)

201

Odpovědět

federer sa smeje jak retard :D

1826

Odpovědět

Z Nadalova přízvuku bych byl asi taky pořád smíchy na zemi:)

182

Odpovědět

Božínku? :) Chudák Federer, takhle ho přiteplit.

186

Odpovědět

Podle těch výměn, co tady byli hozený, bych se na to podíval i na celek. Vypadalo to zábavně a to jindy bych na tenis nekoukal, páč mi přijde ještě nudnější než baseball. Ale tohle mělo opravdu pěkný výměny.

185

Odpovědět

Video dobrý ale nechápu proč mají potřebu dělat exhibici pro nadaci na pomoc Africe. Když už, tak to mohlo být pro něco užitečného...

2013

Odpovědět

oni to jako reklamu nechali takhle

180

Odpovědět

prosim prosim dejte mi nekdo odkaz na to jak to video pak vypada po natoceni :) jako myslim jak to vypada jako reklama.. prosim :)

180

Odpovědět

Ty jo ty to museli natáčet tak 3 hodiny :-)

180

Odpovědět

by mě zajímalo.. jaký byl reálný čas, ve kterém to natáčeli .)

180

Odpovědět


Odpovědět

je to dobre a meli byste videt jak hrajou tennis ale posledne v londyne dostal nadal jak chuja od federera tak to bude huste kdyz mu da 1. set :D

182

Odpovědět

Já se smál celou dobu. 10/10

180

Odpovědět

Ten Roger to zacal, ale je pravda ze Nadal cumel hrozne, uz jen tak z profilu:-)

180

Další