Jak na moonwalk

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:279
Počet zobrazení:13 927

Zde je návod na to, jak se naučit taneční techniku, kterou proslavil Michael Jackson. Podle mě ho instruktor výstižně paroduje. Pro zapálené fanoušky MJ bych chtěl dodat, že video bylo natočeno dlouho před zpěvákovou smrtí a není úmyslem zneuctít jeho památku.

Také bych se rád zeptal, jestli je zájem o menší nepravidelné okénko tutoriálů k tanečním figurám. Na youtube je sympatická skupina, která těch videí má celkem dost a vtipnou formou. Pište do komentářů, zda byste to chtěli a popřípadě o čem by další video mělo být. Na výběr zatím dám vlnění, breakdance nebo robot (jsou vícedílné).

Přepis titulků

Jednoduše. Takhle ti to brzo taky půjde. Až se naučíš jak dělat Moonwalk. O Moonwalku potřebuješ vědět dvě věci. První je cvičení zvané "chůze". Velice jednoduché a zábavné. Ohni jednu nohu. Vystřídej. Bum.

Udělej bum. Pleskni se, udělej zvuk. Vidíš ten zadek? Vystřídej. Jenom střídám chodidla. Mrkni na to. Vystřídej. Vystřídej. Teď půjdeme dopředu, takhle. Vystřídám, udělám krok, vystřídám.

Vystřídej, trochu tou nohou sklouzni. Vystřídej, trochu s ní sklouzni. Vystřídej. Udělej pro mě nějaké zvukové efekty. Ujisti se, že děláš pánevní výpady. O tom to je. Vystřídej. Vystřídej. Plácni se po zadku. Vystřídej.

Vystřídej. Vystřídej. Pojďme pozpátku. Vystřídej. Trochu sklouznu dozadu. Vystřídej. Trochu s ní sklouzni. Vystřídej. Vystřídej. Dobrá. Chůze na místě...

je celá o skluzu. Sklouzni. Fakt hladce. Prostě takhle, dotkni se země. Vystřídej nohu, znova. Vystřídej. Pokud jste si všimli, tak dělám to, že když se znovu postavím rovně a nakloním, tak trochu kopnu.

Jenom malinký kop. Malý kop, krok, skluz, krok, skluz, krok, skluz. Trochu rychleji. Skluz, skluz. Pokud chcete, můžete u toho dělat, hladce, dělat nějaké zvuky.

Na místě, ukaž ponožky. Cítíte to? Zrychlujeme. Ani si neuvědomujete, že jdeme rychleji. Ano, jdeme. Jdeme na to. Chodím na místě. Pokud chcete, můžete se u toho otočit. Bum, vidíte jak hladce to jde? Vypadá to, že utíkám, ale stojím na místě. Teď zvukové efekty.

UKONČEME TO Trochu jsme chodili. Trochu jsme mluvili. Stáli jsme na místě Takže teď místo stání na místě půjdeme dozadu. Výměna. Od teď je tato noha celou dobu ohnutá. Takže zatlačím, když stojím na této noze.

Chci, aby ses narovnal a naklonil dopředu. Nakloň se dopředu... a pak takhle sklouzneš. A tohle je ta důležitá část, dobrá? Tahle se vymění z ohnuté, takhle a druhá se ohne. Bum, vidíš to? Pořád to vyměňujeme, dokud není druhá noha ohnutá.

Takhle to vypadá zepředu Zkusíme to ještě jednou. Takže teď chodím na místě, chodím na místě. Bum. Sklouznu dozadu, jasné? Změna. Takže teď je všechna váha na této noze. A tahle noha bude klouzat. Jdeme na to, přesuň váhu na tu ohnutou nohu. Sklouzni, jasné?

Teď vyměníme. Jdeme na to, pomalu. Tahle noha prostě musí automaticky sklouznout dozadu. Takhle. Znova. Dobrá? Zkusíme znova. Takže jsem takhle. Noha je rovná, jasné? Rovná, sklouznout. Teď výměna. Zatlačíme dozadu.

Takže zatlač. Zatlač. Zatlač. Zatlač. Zkusíme znovu. Takhle. Ohnout, skluz, skluz, teď jdu dozadu.

Výměna, skluz, výměna, skluz, FINÁLNÍ PRODUKT POJĎME SE PODÍVAT ZBLÍZKA Ty víš, že chceš. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Čo tak anti gravitácia MJ .Telo do predu ale nohy by zostaly ako na tom istom mieste mieste ako aked stojí človek na tom istom mieste...

00

Odpovědět

Já myslel že zemřel na selhání srdce silným sedativem.=) =D

181

Odpovědět

Pov:tato zpráva byla napsaná den po mích narozeninách ve stejný rok🙂👍

00

Odpovědět

Znám lepší vidonávod

194

Odpovědět

tento typek je cool xD od neho som sa naucil baby freeze najlepsie tanecne tutorialy na youtube

180

Odpovědět

Wau, supr video, jen víc podobných ;)

180

Odpovědět

Robot :)
Jinak nechápu proč to má tak nízký hodnocení...Na 9/10 to sice nemá, ale 5,3/10 mi přijde opravdu málo.

180

Odpovědět

Ty jo, nevěděl jsem že to je tak lehké. neříkám, že to je lehké, ale není to nejtěžší. Sice mě jeho mluvení pobavilo, ale zároveň mě naučil základ. Jde to, za jediný den udělat tohle, tak to jsem šikovný :D.... Ještě pár dní cviku a mám to :D :-) jinak je vtipný s tím hlasem :D

180

Odpovědět

je to teplou ale ja se to na ucil odnej za 14 dni

180

Odpovědět

Totál mazec...

180

Odpovědět

mno jednoznacne k***t...;)

187

Odpovědět

Pogo :D

180

Odpovědět

robota a ten typek vypada jako mladsi bracha leose marese

180

Odpovědět

Jasně všechno sem dej ;) :D

180

Odpovědět

coz takhle DnB dance nebo c-walk? :D

181

Odpovědět

Jasne ze robot

180

Další