Jak namíchat Sex on the beach

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:5 157

Steve je barman s dvacetiletou praxí a v posledních letech dělal v pojízdném koktejlovém baru. V tomto videu vás naučí namíchat jeden z nejslavnějších alkoholických drinků na světě.

 

Poznámky: 
Hurikán je označení typické koktejlové sklenice.
Maraskino či maraschino je jemný likér z planých višní (marasek) pocházející z chorvatského Zadaru.
Ve videu je zmíněn pouze broskvový likér, správné množství je 15 ml.

Přepis titulků

Ahoj, lidi, vítejte u denního koktejlového vlogu. Dnes si uděláme Sex on the beach. Vezmeme si hurikán a naplníme ho ledem. Dále 45 mililitrů vodky. Já používám Absolut. A broskvový likér. Někteří lidé ten koktejl také promíchají. Ale já jen dolévám. 45 mililitrů.

A pak 45 mililitrů pomerančového džusu. Tohle je Bickford's. A teď tam nasypu trochu ledu. A nakonec 45 mililitrů brusinkového džusu. Tady to lijte trochu opatrněji, ať se vám to hezky navrství. A jako ozdobu použiju plátek pomeranče a třešeň v maraskinu, které našpízuju. Rozpůlím si pomeranč...

a pak ukrojím plátek. Napíchněte třešeň v maraskinu a pak i pomeranč. A máme Sex on the beach. Na zdraví. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tuhle stránku sleduju docela dost dlouho a všechno je tady super. Kromě pár debilů, který si myslej, že rozumí politice, tu prakticky neni nic s čim nesouhlasit. Krmě tohodle videa. Takhle bych udělal Sex on the beach čechům v Chorvatsku na all inclusive.

03

Odpovědět

Proč?

00

Odpovědět

do, spím pod mostem a s krabičákem mrdáme Mařenu jak cenzorský buzný a todo doprdeléééé

02

Odpovědět

To je ale delikátní cocktejlíček

02

Odpovědět

Mno nevím, Kájo, jsou i lepší kanály o míchání koktejlů, a že mi jich YT v karanténě naservíroval tuny ;) Asi můj nejoblíbenější je How to Drink (např. Hemingway Daiquiri | How to Drink ). Tenhle týpek dělá i třeba limonády z Falloutu, Máslový ležák z Harry Pottera nebo dokonce udělal i pangalaktického megacloumáka :-) Produkční kvalita je trochu jinde, na druhou stranu některá jeho videa (zvláště ta zajímavější) jsou i 20 min dlouhá.

Nicméně pokud zůstaneme u koktejlů, na začátku karantény jsou navrhoval na překlad sérii 50 lidí zkouší... z kanálu Epicurious ( 50 People Try To Make A Margarita | Epicurious ). Škoda, že se toho nikdo neujal, je to fakt bžunda :-)

80

Odpovědět

Na How to drink jsem před pár týdny narazila až po překladu tohohle videa. Libí se mi, že tam má každé pití příběh a „barman“ se nebojí o nějakém drinku i říct, že je to kentus, takže jsem ráda za zpětnou vazbu. Zkusím od něj něco přeložit a uvidíme, já se to chytne. Díky za tipy. :)

100

Odpovědět

+KaraSteve mi přišel OK. Koukl jsem ale na pár videí od "How to drink" a přijde mi to o řád lepší. Ten příběh a jeho názory k tomu jsou fakt super.

10

Odpovědět

Hrozně teplý pití

48

Odpovědět

Tak si tu vodku vychlaď.

163

Odpovědět

Malá zajímavost: Dnes, 11. července, je Mezinárodní den mojita. Proto, logicky, vyšlo video o receptu na Sex on the beach. :D Přesto přeji hodně zdaru při přípravě.

140