Jak přežít vedro bez klimatizace?

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:3 966

Tiež vám je tak teplo? Toto video od HOWCAST vám prináša zopár užitočných rád ako ho prežiť, pokiaľ doma alebo v práci nemáte klimatizáciu, samozrejme tieto rady neodporúčam skúšať v práci :) to by ale dopadlo. Vo videu sa stretnete s vecami, ktoré budete potrebovať a ako ich použiť. Neodolal som a niekoľko z tých rád som vyskúšal, hlavne #09 sa mi páčila. :) Takže horsa bojovať s horúčavou! O toto video požiadal Murty.

Přepis titulků

Překlad: MooN Korekce: scr00chy www.VideaCesky.cz JAK PŘEŽÍT VEDRO BEZ KLIMATIZACE Nemáte klimatizaci? Než umřete na přehřátí, zkuste tyhle chladné triky. BUDETE POTŘEBOVAT: Větrák, led, lněné povlečení, pálivé jídlo, potítko, šátek a okenní ventilaci. KROK #01 Napodobte chladný vánek tím, že umístíte nádobu s ledem před větrák. Podomácku vyrobená klimatizace je lepší než žádná klimatizace.

KROK #02 Používejte lněné povlečení, je dvakrát chladnější než bavlněné. TIP V létě nechávejte postel neustlanou. Těžká peřina zadržuje teplo a brání odvětrání. KROK #03 Jezte pálivé jídlo. Budete se potit, což vede k ochlazení vašeho těla. KROK#04 Dejte si horkou koupel nebo sprchu, což nastartuje ochlazování těla.

Pokud si dáte studenou sprchu, tak se stane opak. Nakonec vám bude větší horko než předtím. KROK #05 Namočte potítko a šátek do ledové vody a navlečte si je. Ochlazení těchto částí těla povede i k ochlazení zbytku. KROK #06 Zůstaňte hydratovaní pitím velkého množství chladné vody Nepijte ji však příliš studenou, jinak se vaše tělo bude snažit zahřát.

KROK #07 Dejte své povlečení do ledničky několik hodin před tím, než půjdete spát. Nebo alespoň váš polštář. KROK #08 Vypouštějte teplý vzduch ven a nasávejte chladný dovnitř pomocí okenní ventilace. Všechna ostatní okna zavřete, kromě těch ve vaší ložnici. KROK #09 Namočte si tričko do ledové vody, pořádně ho vyždímejte a pak si ho oblečte na spaní.

Taky si můžete namočit vlasy. Možná jste trochu mokří, ale aspoň vám není teplo. Věděli jste, že každý rok v Americe zemře asi čtyři sta lidí přímým vlivem horka? Překlad: MooN Korekce: scr00chy www.VideaCesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No..na zápal plic dobré rady...se pak nedivím, že lidé v Americe na horko umírají :-D

181

Odpovědět

Supr, dával jsem to do přání když byly ty nevydržitelný horka. Pozdě ale přece.

180

Odpovědět

Ještě můžu poradit jednu věc: Na noc jsem nosil(když byly vedra) namožené a pořádně vyždímné ponožky. Ochladí dokud neusnu a potom do rána vyschnou.

181

Odpovědět

Taky ste to mohli přeložit když byly vedra :D teď když každou chvíli leje, to je celkem zbytečný :D

181

Odpovědět

nice! 10/10

180

Odpovědět

HOWCAST!!!!!!!!!!!!!!!!!

180

Odpovědět

Přesně, Rok0si... Přesně tak... Takže jsem dal vysoké hodnocení minimálně já... Mimochodem, nechápu,co je tak awesome na Axis of Awesome na první příčce, raději bych tam viděl něakou parody od Key of Awesome...Ale našla by se i jiná zajímavá videjka! :-D

181

Odpovědět

Nechápu proč má video, tak malé hodnocení. Myslím si, že lidi si tak trochu vsugerovali, že každé video na webu, musí být vtipné a tak, kde se nezasmějí davají automaticky špatnou známku.

191

Odpovědět

HOWCAST je parádní. Ale tady to asi nikdo neocení.

180

Odpovědět

to chcelo ešte....posledný krok...nerobte všetky veci naraz...ináč umriete na podchladenie =)

180

Odpovědět

Je to hezky udělané, sice blbé téma, ale do budoucna určitě překládat HOWCAST!

180

Odpovědět

ani jeden inteligentní typ...

194

Odpovědět

dobrej způsob jak byt nemocnej :-D

190

Odpovědět

Jíst pálivý jídlo a dávat si horkou sprchu jsou na ochlazení úplný kraviny.Tělo sice pracuje kompenzačně,ale ne zas tolik.No jo..Amerikáni:)

183

Odpovědět

V čase 1:43 se mi video vyplo! Zkusil jsem to víckrát a 2/4 se vyplo dřív.

181

Další