Jak žebrat?

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:3 685

Jak jsem slibovala, máme tu další návod. Tentokrát se dozvíte, jak byste měli správně žebrat o peníze. Nepředpokládám, že byste si začali tímto způsobem vydělávat, ale některé rady se Vám můžou hodit, když si například zapomenete peněženku a nemáte peníze na autobus.

Přepis titulků

Jak úspěšně žebrat o peníze Žebrání není zrovna vznešená činnost, ale když už se pro ni rozhodnete,dělejte ji dobře. Budete potřebovat: pěkný oblek, dobré místoa ceduli. Krok 1 Pěkně se oblékněte. Když si John T.

Maloy oblékl šortkya chtěl peníze na cestu domů, shromáždil 7 dolarů.Když měl kravatu, vydělal 26 dolarů. Krok 2 Stoupněte si před pekařství. Studie ukazují,že příjemné prostředí posiluje štědrost. Krok 3 Použijte metodu přesné částky. Výzkumy ukazují, že žebrato určitou částku peněz (jako například 37 centů) je obvykle úspěšnější, než žebrat o čtvrťák,protože lidé předpokládají, že máte dobrý důvod. Schovejte láhev od vína. Žebráci, kteří vypadají, že používají penízena drogy nebo alkohol, dostávají méně peněz.

Krok 4 Ceduli držíte kvůli ostatním, ne kvůli vám. Jeden marketingový průzkum doporučuje žebrákůmzměnit nápis "Pomozte, jsem bezdomovec" na "Když dáte někomu peníze, příště jedejte také mně" a váš příjem vzroste. Věděli jste, že žebrákům dávají penízevíce muži než ženy v poměru 4:1? Překlad: vlocka5555 Korekce: Klozikwww.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přispějte na zvířátka... na postižený děti... na handicapovaný sportovce... na lidi bez domova... na lidi postižené povodněmi... na děti v Africe atd. Jo, ani mě nehne. Přispívat na zvířata klidně, ale jen formou naturálií (např. žrádlo - protože jeden chlapík, co vede místní útulek má po každé peněžní sbírce přístavbu u baráku a útulek se nezmění ani o hřebík)... děti v Africe se musí naučit nepřepadávat turisty, neznásilňovat, nemít dvanáct dětí a nerozebrat traktory, které jim tam pošleme... lidi bez domova peníze zkapalní... lidi, kterýms e přehnala povodeň nejde o peníze, protože ty většinou dostanou od pojišťovny, ale potřebujou pomoci jinak (úklid, dočasný bydlení...) a pro handicapované sportovce jsou dotace od státu a sponzoři.... nemluvě o tom, že ani jediná sbírka (snad kromě oficiálních typu pomozte dětem, adventní sbírka atd.) není průhledná a nevíte, co se s vašimi penězi, které v tomhle státě doslova vydřete (jediný stát na světě, který má super hrubou mzdu, pokud se nepletu, ten, kdo kdy dělal účetnictví ví, že zaměstnavatel není ten, co zaměstnancům nechce dát peníze)

180

Odpovědět

*s vašimi penězi... ...stane :D

181

Odpovědět

Tohle se nám bude hodit až naše země zbankrotuje. Budeme jezdit žebrat za hranice.

190

Odpovědět

Dobrý video :) Když někdo na veřejnym místě hraje na hudební nástroj a fakt to umí, tak mu tam drobný hodim, protože sám hraju na hudební nástroj a vim jak je těžký se na něj dobře naučit a pak to veřejně prezentovat.

180

Odpovědět

Video je super. Ale když zkusíte žebrat o prachy na metro (sakra, byli tam revizoři a skončil mi lístek!), tak vám určitě daj více ženy. Vlastně, jedinej muž mi nedal ani korunu :D

180

Odpovědět

vyborne video :)

180

Odpovědět

to já bych dal něco jenom někomu kdo je postiženej nebo kdo na něco hraje, rozhodně ne nějakýmu dementovi co leží na silnici a čeká že mu někdo něco "dá" ...

180

Odpovědět

Je pravda že kdyby měl někdo napsano přesnou částku co potřebuje ty peníze mu dám určitě radši ..

180