Jak se (ne)hádat ve vztahu

Thumbnail play icon
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:468
Počet zobrazení:5 681
Tentokrát se nám vrací Lee a Joe, kteří se budou snažit poradit pár rychlých triků, jak možno nejlépe vyřešit hádku ve vztahu. Pokud máte nějaké vlastní rady nebo jste zažili "zajímavou" hádku (s dobrým koncem samozřejmě :)), nebojte se podělit o zkušenosti v komentářích. ;) Doktor Phil je americký moderátor s vlastní show, spisovatel a bývalý psycholog.

Přepis titulků

Vítejte zpět, já jsem Lee Newton. - A já Joe Bereta. - Jsi naštvaný, kámo? Pokud jste, byli nebo budete ve vztahu, máte velkou šanci, že se budete hádat se svým partnerem. Průměrný pár se hádá 312x za rok. To není pravda. Mýlíš se. A protože ženy bývají více emocionální, zaměřené na detaily a vášnivější, mívají výhodu.

Poradíme vám, jak vyhrát hádku, nebo s ní prostě přestat. Jak vyhrát? Muži vždycky vyhrají. A máš pravdu, jste více vášnivější, takže se zhluboka nadechni a zklidni. Číslo 1 - Nikdy neříkejte, aby se zklidnil. Zvláště pokud partnerka vystresovaná. Když má žena rudo před očima, nedrážděte ji. Nepoužívejte výrazy jako "uklidni se", "zklidni" nebo "vychladni". Kdybychom se chtěly uklidnit, uděláme to.

Typická bláznivá ženská. Nemohou si pomoct! Mají to v genech, to je věda. Vy ženský jste vždycky šílené. Šílené! Mluvte v první osobě. Namísto "ty", říkejte "já", "já to cítím tak..." Když budete používat první osobu, nebudete znít tak agresivně a lidé se pak necítí pod tlakem. Psycholog Thomas Gordon stanovil termín první osoby a říká: "Převezmete tak kontrolu nad svými city. Je to lepší než naznačovat, že jsou způsobeny někým jiným."

No jasně, to funguje určitě výborně. Elliott říkal, že jsi směšná. A víš co? Měl pravdu. Chlapi mají vždycky pravdu. Elliott je chlap. A můj kámoš. Vážně? Jediný názor, na kterém záleží, je ten váš, ne vašich přátel a rodiny. Žádná žena nechce být označena jako bláznivá nebo směšná. A až si budete stěžovat na svou drahou polovičku, samozřejmě budou na vaší straně.

A pak se ona začne cítit divně v přítomnosti vaší rodiny a přátel, což je pěkná podpásovka! Podpásovka? Neříkej to jako něco špatného, vyslovuj to jako "podpásovka". Řekni to znovu a končíme spolu! Nepoužívejte prázdné výhrůžky, poznáme je. Buďte připraveni jednat, nebo mlčte! Kdo si myslíš, že jsi, Lee?

Doktor Phil? Nebo Oprah? Nebo... doktor Phil?! Joe! Já se s tebou nechci hádat. Chceš o tom mluvit? Jaký je problém? Omlouvám se. Já jen... když jste mě ty ani Joe nepozvali na žádnou margarita párty... myslel jsem, že mě nemáte tolik rádi. Joe, byl jsi nemocný.

Budeme mít párty speciálně pro tebe. Jsi můj oblíbený parťák! Jen jsem nechtěla, aby se Elliott cítil trochu mimo, protože asi ví, že máme hlubší pouto, víš... Jo, to je pravda. Dobře vyřešeno. Když vše selže, lžete. Pokud nevíte, co jste udělali, řekněte, že víte, ale pak se nad tím zamyslete, nebo lžete o tom, jak se cítíte, abyste mohli dál žít vedle sebe.

- Jsem vážně tvůj oblíbený? - Jasně, kámo! A jaké další rady máte vy? Nechte nám odpověď v komentáři pod videem. Nezapomeňte ohodnotit a sledovat nás i příště. Jděte na sourcefed.com pro pět videí denně nebo pro vše, co jsme natočili. - Já jsem Lee Newton. - A já Joe Bereta. - Nechceš pak zajít na margaritu? - Mám práci... Překlad: Shial www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jeden kámoš mi kdysi řekl.. "pokud furt otvírá hubu, tak jí tam něco nacpi, a ty víš co.." :D

181

Odpovědět

Téda, s tou bych chtěl mít dvojdomek! ... myslím, že bych se s ní hádat nemusel, protože bych tu uječenou krávu utlouk lopatou do týdne :)

181

Odpovědět

Její hlas je strašně nepříjemnej, moc uječenej, hrůza .. a ještě radí buď kraviny a nebo nic novýho :/

182

Odpovědět

nechápu jak to může mít tak vysoký hodnocení (6,36): Je nesmlysl plný zbytečných rad, je to špatně zahrané a navíc to ani nemá pořádný nápad, celkově vydeo na houby :/

182

Odpovědět

anisek : souhlasim

181

Odpovědět

Co blbnete vždyť ta holka zvedla párkát hlas a to vše. A navíc ten kluk se chová jak k***t!

185

Odpovědět

pěkná slátanina a tý holce bych dal radši roubík, abych jí nemusel slyšet ..

184

Odpovědět

Žssdabsdalebd: Hlavně to ututlat, že? :D

181

Odpovědět

Řešení hádek? První než něco řeknu, tak se zamyslím, jak to ve skutečnosti vůbec je a co tím chci říct, než tlachat kraviny. Pak vysvětlím proč to tak z mého pohledu je. Dál postupuji, jako normální člověk se špetkou empatie a slušného chování. V našem vztahu nejsou časté hádky ani po několika letech, protože znám své špatné vlastnosti a mez, kdy je začnu krotit, než se to vyhrotí. Mám tu výhodu, že to dokáže i má drahá polovička. Ve zkratce: Nechovejte se jak hovada a netolerujte to ani to mu druhému. Pak je tam nějaká rovnováha, na které se dá stavět.

185

Odpovědět

Ta holka vypadá tak sympaticky a pak mě dostane tak nepříjemným hlasem... .(

183

Odpovědět

Kecám :D

183

Odpovědět

Rada 1) nehádat se každá hádka je předem prohraná, oba se obvykle utvrdí ve svém názoru
2)Pokud jeden křičí druhý by měl mlčet
3)dívejte se na situaci vždy z pohledu protistrany
4)naučte se uznat chybu, v momentě kdy to uděláte hádka končí
5)hledat kompromisy které jsou výhodné pro obě strany

Nechci se chvástat, dříve jsem byl v hádání vážně expert, ale bylo to k ničemu, pak jsem změnil postoj a od té doby se nehádám téměř vůbec a do značné míry jsem tím rozšířil počet lidí které mohu považovat za skutečné přátele.

183

Odpovědět

1:10 :D tohle vynahradí všechny argumenty

181

Odpovědět

Chtělo by to spíše se zaměřit na kanál Barats & Bareta ;)

182

Odpovědět

Ženské jsou v hádkách strašné. Řeší prkotiny a dělají z housenky ještě větší housenku. Vytahují věci, které jsou už dávno vyřešené nebo se o nich nikdy ani slůvkem nemluvilo, ale jakmile borec řekne jim, že mu něco vadí, tak je hnedka konec vztahu a ten borec je hned největší hajzl na světě. Přestože ta ženská samotná, dělá horší sviňárny.
Prostě jednoduchá rada: Neřešte blbosti a hoďte se do pohody :D.

187

Další