Craig Ferguson: Hádka s Geoffem

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:626
Počet zobrazení:7 166
V dnešních střípcích uvidíte, jak se zvrhne čtení diváckých dotazů v The Late Late Show Craiga Fergusona. Jak vše vzniklo a jak to pánové vyřešili uvidíte ve videu.

Přepis titulků

Omluvte mě, jen sním pár těchhle čokoládových dolarů než... To jsou čokoládový čtvrťáky... ty skrblíku! Chci jich pár sníst, aby mi je nemohli sebrat, až začnu nadávat. Oni určitě přijdou na to, jak si je vzít zpět. Oni ví, jak na to. Můžeš to vzít za mě, než je sním?

- Jo, jasně. - Dej se do toho. Takže... Chodíte sem často? Žádný podělaný improvizování nechci... ku*va! Nemluv s publikem. Jeď na vlastní pěst. Už jste někdy měli čokoládový dolar? A chtěli byste? - Tak jo, Geoffe, jsi připravený?

- Jsem. - Dobře. - Jsi připravený na moji otázku? - Jo, jsem. - Dobře. - Na co je čas? - Je čas na tweety a emaily. Dnes čteny nekončícím, nudným, ukecaným a nadbytečným stylem Charlese Dickense. Bylo tam nadbytečným? Nemůžeš říct, že Dickens byl nadbytečný! Dickens měl obrovský vliv na angličtinu. To je jak, kdybys to řekl o Shakespearovi.

To je absurdní! Absurdní! Dnes čteny nekončícím, nudným, ukecaným a nadbytečným stylem Charlese Dickense. Já tě ku*va zabiju! Pusťte to. Twitter! Tweety vás osvobodí. Podělte se o ně. Twitter!

Protweetujte se mnou noc. Mrkni na tweety a taky na e-maily. Tohle je od Erin z Madison ve Wisconsinu, byl jsi tam někdy? Ahoj, Craigu a Geoffe, naše poslední rande nestálo za nic, ale oba chodíme do stejného baru. Co mám říct, když ho znova potkám? Co myslíš, Geoffe? Chodí do stejného baru?

Jo. Tak už tam nechoď, blbko. Neměla by tam přestat chodit jen proto, že je ten kluk pitomec. On by tam měl přestat chodit. Mně je to úplně volný! Co myslíš? O co jako jde? Mám pocit, že směřujeme k hádce. - Myslím, že jo!

- Já taky! A je to proto, že jsi řekl, že Dickens je nadbytečný, což je ta nejstupidnější věc, jakou jsem kdy slyšel! To ty jsi řekl, že Dickens zemřel v horkovzdušném balónu, když mu chytil knír a to je snůška keců! Promluvíme si o tom později, až budeme o samotě! Koukat na tuhle show je taky pěkně nadbytečný! Ku*va, netleskejte mu uprostřed hádky! Tady máš svůj dolar, srá**.

A tady další. Tohle je od Sáry ze Southwicku v Massachusetts. Milý Craigu a Geoffe... co mám dělat, když mám pocit, že někdo nevěnuje pozornost tomu, co říkám? Tohle je od Mannyho z Miami na Floridě. - Byl jsi tam někdy? - Jasně že byl! A ty?! Myslím, že ne, a taky jsi nikdy nebyl u mě doma, co?

Ve skutečnosti jsem na Floridě byl! Nechal jsem si tam udělat tetování! A víš proč?! Protože mám kůži! - Ty šmejde! - Přesně tak! Chceš udělat tetování, Geoffe? Mám tu liháč! Ten liháč si můžeš strčit někam! Tohle je od... to je fuk. Tohle je od Loly z Vancouveru v Kanadě. Milý Craigu a Geoffe...

Byl jsi někdy ve Vancouveru? Koho to zajímá? Milý Craigu a Geoffe, můj manžel mě nutí koukat s ním na hokej, protože mu prý nosím štěstí, ale mě to nezajímá. Co mám dělat, aby s tím přestal? Přestaň nosit štěstí. Pomůžeš mi? Co se to sakra děje v publiku? Tohle je od Marka... Docela si to užívám.

Tohle je od Marka ze Savannah v Georgii. Nevím, jestli to uvidíte, ale Mark je kachna. Vidíte? Je to divoký kačer. - Vidíš to? - Jo. - Víš, jak poznám, že je to samec? Protože má penis! Byl jsi někdy v Savannah? Nemluvím s tebou. Ahoj, Craigu a Geoffe, je mi 18 let, ale každý mi říká, že vypadám na 12.

Je to dobře, nebo špatně? Ruce pryč! Vždyť jsem řekl vtip o dětské práci a skoro mě oběsili. - Viděl jsi to? - Jo, viděl. Neuvěřitelný, byl to jen vtip. Nechtěl jsem tím všechny naštvat. Ale to ne! Podle všeho je tu dnes banda slušňáků a zavinili jste hádku s Geoffem. A my se ještě nikdy nepohádali! - Doufám, že jste všichni šťastní!

- To si piš, že jsou! Omlouvám se, kámo. - V pohodě, mám tě rád. - Já tebe taky. Tohle je od Roye z Akronu v Ohiu, nevím, jestli to vidíš, ale Roy je malá rozčepýřená sýkorka. Vidíš to? Ahoj, Craigu a Geoffe, moje přítelkyně chce jít do zábavního parku, ale jsem posera a bojím se atrakcí. Vážně?

Já myslel, že jsi malý rozčepýřený sr**. Co mám dělat, abych tam nemusel? Předstírej průjem. To bude název mé nové autobiografie. Tak jo. Tohle je od Briana z Omaha v Nebrasce. - Byl jsi tam někdy? - Jo, to je moje oblíbené místo. Byl jsem tam v hotelu. A v tom hotelu strašilo! Byl to strašidelný hotel!

Málem jsem se tam... Předstíral jsem průjem, když jsem tam byl. To je vlastně jediná věc, co můžeš v takový situaci dělat. Milý Craigu a Geoffe, proč spolu chodí ženy na toaletu? Nechodí. Nechodí, jsem ženatý a ona jde na toaletu pokaždé sama. Třeba jsme v kuchyni... ona jde na toaletu a já zůstanu v kuchyni. Ledaže by měla další ženu přímo tam, což by bylo skvělý! Ale o tom pochybuju.

Toho bych si všiml. To je blbost, že jo, Geoffe? Já nečůrám... Vážně? Jak to, že ne? Protože nemám penis. Vy ho litujete? - Co to sakra s těma lidma je? - Nepotřebuji váš soucit! Řekni jim, na co je čas, Geoffe. - Je čas na reklamy.

- Za chvíli budeme zpět. Vítejte zpět! Ticho, prosím. Omlouvám se, s Geoffem jsme měli malou hádku. Uděláme, co nás naučili na terapii, abychom se přes to přenesli. Hned se vám budeme věnovat. Když mi řekneš, že jsem šmejd, tak to vážně bolí. Rozumím ti a chápu to.

Tahle blbost moc nepomáhá. - To ne, jsem na tebe pořád naštvaný. - Já na tebe taky. Přeložil: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je taky jejich perfektní rozhovor. http://www.youtube.com/watch?v=SIJRqyxxnSk

180

Odpovědět

Craig Ferguson. Jak já ho nemám rád. U něj je to přehrávání poznat až moc a vůbec ten JEHO humor nemám rád. Klidně by jste ho mohli přestat překládat! Je otřesný.

1896

Odpovědět

Tak mně to přijde přesně opačně. U něj mi to přijde nejméně nahrané. Dělá ze sebe vola a je mu jedno kdo si co myslí. Prostě si jede svou. Ale tak třeba se pletu. :)

242

Odpovědět

za všechny Craigovi fanoušky: sám jseš přehranej a otřesnej.. jdi se dívat na pokemony..

2217

Odpovědět

+GikyZa mě teda ne když mluvíš špatně o pokemonech.

2111

Odpovědět

Na tohle video jsem se koukal na youtube několikrát a vždycky mě rozsekalo :D Nejvíc to s tou kachnou.

A proč tu neni konec? Vzdyť to má ještě pokračování po znělce "What did we learn on the show tonight, Craig?"

182

Odpovědět

Konec jsem vynechal, protože už to šlo hodně mimo tu hádku.

1815

Odpovědět

všichni tu píší o "nšatvat" ale o "aby jmi" nikdo nic? :O - 0:25

181

Odpovědět

Opraveno spolu s dalšími chybami.

180

Odpovědět

05:44 - prosím o opravu z nšatvat na naštvat. Díky :-)

180

Odpovědět

Už je to opraveno, jen se to ještě neobnovilo. ;-)

180

Odpovědět

Miluju ty jeho nevkusný znělky :D

193

Odpovědět

U 5:44 máte "nšatvat". Neznamená taky "enjoying myself" něco jako že si to užívá než že si sebe užívá?

Jinak díky, videjko lepší než některé rozhovory. :)

182

Odpovědět

Musím říct, že tyhle scénky s Geoffem mě baví víc, než leckteré rozhovory :-)

195

Odpovědět

Tohle je humor téměř pro každého. Osm minut trvající zábava a příjemná relaxace. :-) Víc takových videí.

208

Odpovědět

Naprostá paráda !! Tiež si myslíte, že Sáre a jej problému s pozornosťou veľmi pomohli ? xD

204

Odpovědět

Víc Craiga prosím!! :D moc děkuju za překlad, tenhle styl humoru mi je šitej na míru :D jejich rozhovory jsou dokonalý :D

187

Odpovědět

Pro mě jeden z nejlepších Craigových a Geoffových ,,rozhovorů", ne-li nejlepší

195

Odpovědět

Tak to jsi zřejmě ještě neviděl toto, u kterého umírám pokaždá když si to pustím http://www.videacesky.cz/talk-show-rozhovory/craig-ferguson-a-vybuchy-smichu

190

Odpovědět

Dlouho jsem se takhle nenasmál. :D

187