Avatar: Cesta vodyJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:3 298
Jak by tento film skončil, kdyby se postavy chovaly a rozhodovaly jinak, možná i trochu logičtěji?

Přepis titulků

Sponzor videa: nové ponožky od The Villain Pub! Konec reklamy: 0:16 Kámo, teda tati, Kiri měla pod vodou záchvat. Zavolám své kamarády vědce na pomoc. Proč? - To není vysvětleno.

- Jakeu, nebuď hloupý. Co kdybychom tvým nebeským kamarádům neřekli, kde teď žijeme? Pro případ, že se nebeská armáda dívá. A pro jednou udrželi naši rodinu a tuhle nevinnou vesnici v bezpečí. Ale mají vybavení, co Kiri pomůže. Dokázala jsem to. Tak hádám, že je nepotřebujeme.

JAK MĚL SKONČIT AVATAR: CESTA VODY Pomozte nám někdo! Můj Jake! Vražda! Neodcházel jsi, že ne, Jakeu? S vědomím, že tam někde jsem. S vědomím, že nikdy nepřestanu. Jdu si pro tebe.

A potom zabiju celou tvoji rodinu. Vodní šéf, jó. Co to? Ale no tak. Kde ses tu vzal? Jsem tu celou dobu. Přece sis nemyslel, že jen tak zmizím potom, co ten muž vyhrožoval našim dětem.

Bylo by divné, kdybych se uprostřed boje najednou vypařil. Jsem válečník. Říkal jsem, že musí zemřít. Dnes! Pořád žiju! Musím vědět… Co to proboha… …že jsem v životě udělal jednu věc správně. No, alespoň že je mrtvý.

Zase. Ale ne, na vodě hoří! - Rychle zpět na tu potápějící se loď. - Ne. Film s potápějící se lodí jsme už viděli. V tomhle filmu se plave pod ohněm. Tak jo. Myslím, žes nám ušetřil 30 minut života. Vážně budeme dál používat to hrozné písmo?

KONEC Přemýšlel jsem o té cenné protistárnoucí velrybí mozkové hmotě, po které jsme šli. Když máme tu technologii klonovat Navi. Proč neuděláme to samé s mozkem pandorských velryb? Současná metoda spoléhá na to, že se množí rychleji, než je lovíme.

Taky je to dost barbarský. To nezmiňuju, že roztrhla loď vedví a dost z nás zabila. Klonování se mi zdá bezpečnější - a spolehlivější… - Zmlkni, Garvine. Překlad: tancik_29 www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jop Avatak byl totální mozkovej výplach. Aspoň že to bylo hezky udělaný.

132

Odpovědět

Sám seš mozkovej výplach, byl to skvělej film po všech stránkách..

014

Odpovědět

+JakonA v čem přesně? Scénář naprosto žádnej. Děj vpodstatě stejnej jako v proním díle. Emoce na bodu mrazu. A závěrečná bitva byla úplně debilní, jede tam bojovat celý kmen a najednu je tam jen jeho rodina. Ne není to dobrý film, je to vizuálně krásný film nic víc.

130