Avatar: Legenda o AangoviUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:4 887
Tentokrát nám Hlas Upřímných trailerů řekne svůj názor na Aanga a jeho gaang.

Přepis titulků

Nejdřív vám přinesli sliz, potom se vám z nich dělalo zle. Nyní vám Nickelodeon přináší své vrcholné dílo, nejlepší apropriaci asijské kultury od Ghost Dog – Cesta samuraje. Avatar: Legenda o Aangovi Zažijte seriál, který všichni milují, a od té doby, co byl přidaný na Netflix, o něm nikdo nesklapne. Plný jasných barev, hloupých vtipů a jednoduchých životních lekcí, které potěší vašeho vnitřního osmiletého, protože tento seriál byl vytvořený pro osmileté.

Ale koho to zajímá? Dal bych svého prvorozeného za čtvrtou sérii. Proč vlastně neudělali čtvrtou sérii? Shyamalaneeee! Vstupte do světa čtyř království, každého se svým vlastním stereotypem, teda myslím typem osobnosti, teda vlastně elementem. Pevná země, nestálý vzduch, konejšivá voda a ohnivý oheň.

Kde bojovníci, známí jako vládci, hází věcmi tak, že vedle nich dělají karate, mistři bojových umění můžou změnit části svých těl v živoucí zbraně a každé zvíře mělo sex s každým zvířetem. Varanokuře. Je to vlkonetopýr. Obří úhořochrt. Jezevcokrtek. Mládě šavlozubého losolva.

Láska je láska je láska je o tom lepší moc nepřemýšlet. Všechno se změnilo, když Národ ohně před 100 lety zaútočil, a pak se nějakých 95 let nic nezměnilo, protože žádná ze stran nijak nepostupuje. Nyní pouze Avatar může tento ohnivý fesťák jednou provždy ukončit. Aang, protáhlé dítě s šipkou dolů na čele. Je to děcko, které trpí povzduchou pozornosti… - Nezačínej beze mě, chlapče! - Vzpomeň si na důvod, proč tady jsme. Jo, jasně, čas na cvičení ovládání vody.

…které celý rok blbne a týden před zkouškovým ztratí nervy. Invaze je za čtyři dny?! Avateeny doplňuje Katara, měsícem poháněná nadšenkyně do reiki. Cítím hodně energie zamotané kolem tohoto bodu. Toph, bosá slepá tvrďačka jako z filmu od Tarantina. Soráč, boty. Sokka, aktivista za práva mužů… Chlapi jsou lepší v lovení, bojování a tak.

Je to přirozený řád věcí. …ze kterého v průběhu seriálu tento sexismus doslova vymlátí, v představení tak dobrém, že ho dělá dvakrát. Něco tak zvláštně povědomého. Bumerang? Vůbec nekritizuju, jdi si pro ty Sokka-prachy, brácho. A Appa, jediný důvod, proč jsou ještě naživu. Jak se opovažuješ obviňovat Appu? Dneska ti třikrát zachránil život. Hrdiny honí rodina padouchů, kteří se dají dokonale promítnout na Targaryeny a Lannistery.

Výboj těchto zvrácených žhářů vede Zuko, vyvržený princ tvořený ohněm a zoufalstvím… Pořád mi to vybuchuje před obličejem… jako vždycky všechno. …jehož jediným životním cílem je za… Musím zajmout Avatara. …je zajmout… Najít Avatara je mnohem důležitější.

Sto let schovávání toho zbabělce je u konce. Chci Avatara. Honím Avatara. Kde je Avatar? - Jaký to krásný výhled… - Jediný výhled, který mě zajímá, je Avatar v řetězech. Dobře, už to chápeme! - Nezajal jsem Avatara. - Koho to zajímá? Po jeho boku je Big Lebowski Národa ohně, generál Iroh, kouzelný strejda na lovu na čaj.

Sdílet čaj s fascinujícím cizincem je jednou ze skutečných radostí života. Vaše krása je opojná. Více čaje, prosím. Kdyby si náhodou někdo domů přivedl přítelkyni. - Toto je nejlepší čaj ve městě. - Tou tajnou přísadou je láska. Neviděl jsem, že bys to dostal jazykem. Tito dva nesou emocionální a tematickou váhu seriálu s uspokojivými vývoji postav, které vám do očí přinesou slzy radosti i smutku.

A pak jsou tu tihle dva, ti jsou prostě zlí. Máte rádi zastřešující příběhy, nebo spíš zápletky na jednu epizodu? Na toto Avatar odpovídá ano, protože seriál vyvažuje následování hlavní výpravy s týdenní dávkou vesnic, které potřebují pomoc, vesnic, které shoří, protože pomohli, Sokky, který si stěžuje… Pitomý močál, blbé, hnusné liány.

…Katary, která káže… Není to, jako kdybych byla uplakánek, který neustále přecitlivěle káže o naději. Vím, že někdy víc bolí doufat a víc bolí se starat, ale slib mi, že se nepřestaneš starat. …a Aanga, který hledá učitele, který mu pomůže ovládnout elementy, i když doopravdy potřebuje mistra, který mu pomůže s cukrem v krvi. Omlouvám se. - Kryjeme ti záda.

- Díky. Někdo ho chyťte, on… Aangu! Nezapomeň si dát snídani, než půjdeš bojovat s Pánem ohně. Takže oslavujte seriál, který děti konfrontoval se složitými tématy… Nesobecká povinnost tě vyzývá, abys obětoval své vlastní duchovní potřeby. …mezi všemi bláznivými zvukovými efekty. Je to pravděpodobně ta nejbližší věc k nástupci Star Wars, kterou máme. Protože originál milujeme, ale rýpáme se v něm, a pokračování tunu lidí naštvalo. No co, aspoň už se nikdo nepokusí udělat další hranou adaptaci.

Proč to musíme pokoušet? Hrají: Přírodní chlapec, woooou! Tohle je Katara, kryje mi záda, Oukej, bumeraangu, Bei Fong F-Fong Fong Fong, Pyro Ren, Pokec u čajíčku, Kyoshi válečnice, pojďte si ven hrát!

Kočkobus, Swiper, no swiping! Ty Lee, přestaň s tím donášením, La la laa la la, ráda bych mu sundala tvář, Cosplayerky na Comic-Conu, Chan a Ron Jon, nedělám si srandu, jen jsem velký fanda, Synergie s Netflixem.

Není tu žádná podlaha, je to jenom řeka lávy. Aangův výraz. Pravidla nás nezajímají a o svolení se neprosíme. Je čas na D-d-d-duel. Tvůj finální test je duel. Na smrt! A nechť je to konec této rivality! Zuko by musel bojovat se svým vlastním otcem. Budu venku, pokud jsi dost mužný, abys se mnou bojoval.

Stůj a bojuj, Avatare! Aha, my jsme bojovali? Vážně se mnou chceš bojovat? Vážně ano. Musíte spolu bojovat. Přikazuji vám, abyste bojovaly v Agni Kai. Ale… Strašidelné věci s duchy. Hej!

Vrať se! Duchovní magie takhle nefunguje, Sokko. Je to spíš takhle. Koule, První meta. - Co kdybychom si dali pusu? - My? Pusu? - Ne-nenávidím tě. - Taky tě ne-nenávidím. Suki! A Smrtící zelí pro fešáka. Moje zelí!

Ne! Moje zelí! Moje zelí! Moje zelí! Moje zelí! Moje ze… Zapomeňte na to. Oheň, voda, vítr, Aang Seriál byl fajn, ale myslím, že to mělo být o čtyřech původních elementech. Kouř, sliz, oheň a…

Smrad! Nikdy nepodceňujte sílu smradu! Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Toph a Azula byly nejlepší.

20