Kung Fu PandaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:3 541

V tomto díle se Hlas Upřímných trailerů podívá na animovanou klasiku a začátek velké a oblíbené franšízy.

Poznámka: U některých citací z filmu byl použit překlad z českého dabingu.

Přepis titulků

Pokud si nemůžete vybrat, jestli utratíte 30 dolarů za Rayu a draka, nebo jídlo, ale vaše děti jsou pořád moc hloupé na Duši, proč nezkusit Kung Fu Pandu. Připravte se na animovaný film solidní střední úrovně, když už se nezvládnete znovu dívat na Příběh žraloka. Yo yo yo, yo yo yo! Yo yo yo yo! Už nikdy. A užijte si vstupní bod do franšízy, která zplodila dvě pokračování, pět kraťasů, osm videoher, dva animované seriály a zábavní park, protože Čína?

Protože Čína. Zažijte film pro děti, který se ptá: „Můžou tlustí lidé udělat něco hodnotného?“ Když se tato tlustá panda jménem Po… - Zasekl ses. - Zasekl? Ne. Co? …který, jenom připomeneme, je tlustý… …a hraje ho expert na tlusté vtipy, Jack Black… Děláte padák?

…přinese přemíru tlustých vtipů… Ten měkký panda přece nemůže být odpovědí na náš problém. …jen aby posledních pár minut dokazovali, že tlusťoch umí víc než jen vařit a jíst. Nech toho! Počůrám se! Dobře, omlouvám se, ale pandy mají být tlusté. Umíte si představit vyrýsovanou pandu s břišáky? Hnus. Nebo sexy, budu se na to muset podívat. Smějte se s Jackem Blackem a všemi jeho nejmilovanějšími hlasovými tiky…

Legenda. S pravým poškozením z boje. Skadúš. …a pak se kochejte přehlídkou známých dabérů, které děti nebudou zajímat. Zajímá vůbec ve skutečnosti někoho, že toho hada mluví Lucy Liu? Myslela jsem, že jsi připravený. Jste úplně nadšení, že tady heká Dustin Hoffman? A kolik myslíte, že zaplatili Jackiemu Chanovi?

Nebo si aspoň uvidí na prsty na nohou. Ale on to udělá. Tohle musíš zkusit. Mistr Shifu! To zvládneme, pomož jí! Je moc rychlý. Pojď maličký, najdeme tvoji maminku. To je všechno, co za celý film řekne.

Gestikulace se nepočítá, pokud Jackie nedělal vlastní kousky. Víte co, nejspíš je dělal. Je to takový profík. Následujte klasickou hrdinovu cestu, kde Po začíná jako fanoušek ze suterénu, který studuje meč, dokud ho osud nedovede k tomu, že ukradne povýšení kvalifikovanější ženě. - Mistře, ukazujete na mě? - Na něj. Nyní ve výuce u želvy ninja, která mluví jako Facebook vaší tety…

Dnešek je dar, tak si toho daru náležitě važ. Velká panda bude bojovat s velkým levhartem o to, kdo bude moct být velkým drakem, a zjistí, řekněte to se mnou, že ta skutečná magie byla celou dobu v něm. Aby bylo něco speciální, musíš jenom věřit, že to speciální je. Být dobrý v tom, co děláš, ale ne doopravdy speciální? To je neoficiální moto DreamWorks. Tak si užijte první film franšízy, který je lepší, než má právo být, je to možná příběh jako malovaný podle čísel, ale vypadá to fakt dobře, tak dobře, že obral Vall-iho na Annie Awards, což způsobilo, že Disney toto ocenění 10 let bojkotoval.

Trhni si, odpadkový robote. Hrají: Vytrvalý či, Méně roztomilý než skutečná panda červená, Pošli nudle, Dřepící tygr, rozsekat zemi, Opičí mistr, David z Animal Crossing, Smrtící zmije, vražedný tým.

(SMÍCH SETHA ROGENA) Ian McSvaly a Želví polévka pro duši. Škola woku Proč jsou všichni, kteří nejsou kung-fu mistři, prasata, husy nebo králíci?

To animátoři mačkali Ctrl+C Ctrl+V? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář