Všechny filmy o Pinocchiovi z roku 2022Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:2 806
Věděli jste, že loni vyšly celkem tři celovečeráky o Pinocchiovi? A moc podobné si teda nejsou!

Přepis titulků

V roce, kdy komiksové filmy začínají ztrácet páru, na dramata nikdo nechodí a ani celebrity nedokážou natáhnout lidi do kin, se Hollywood rozhodl znovu použít tentýž italský příběh z 19. století třikrát během jednoho kalendářního roku. S řekněme dost různými výsledky. Nemůžu se dočkat, až se ve škole naučím, co to je. Nechci být jedinečný.

Chci být jako všichni ostatní. Všechny filmy o Pinocchiovi z roku 2022. Už mnoho generací si zamilovalo Pinocchia. Loutku, co se na cestě stát se skutečným chlapcem naučí poctivosti a odvaze. Ale co kdyby o tom ten příběh nebyl? Co kdyby to bylo kriminální drama o skupince zlodějů, co infiltruje cirkus? Řeknu pravdu o tom, co děláte! A pak všichni skončíte ve vězení.

Místo modré víly je tu Scarlet Witch. Jiminy Cricket je kůň s divnými stěry. Vypadá dost nudně. Mohl udělat radostnější a inteligentnější loutku. A Pinocchio je cirkusový krasojezdec. Proč? Protože to dělali v Rusku, kde krasojezdce trumfnou jedině videa z palubních kamer. Tam se filmy pro děti dělají jinak.

Ubičuju vás k smrti. Ne. Vlastníma rukama vás zabiju. Zažijte film, který vypadá skoro tak dobře jako reklama na hru na mobil zdarma. Film je hvězdně obsazen těmi nejlepšími herci, kteří byli na platformě Cameo. Třeba devadesátková ikona Pauly Shore. Trošku toho džu-su.

Ten jako chameleon změní svůj hlas na hlas devadesátkové ikony Paulyho Shora. Jsem chlapec a žiju! Kdy už budu moct odejít? Chci potkat další lidi. To jsem já. Pak je tu Jon Heder z filmu Napoleon Dynamit, který asi ze studu svůj hlas dost mění.

Já to věděl! A legenda ze SpongeBoba Tom Kenny v roli Geppetta. Ten se nemá vůbec za co stydět. Nenamluvil přece Skidse v Transformers 2. To je staromódní. Cybertoniánské. - Počkat, namluvil? - Sakryš! Pokud hledáte předělávku Pinocchia, která je jiná, než na co jste zvyklí, užijte si jedinou verzi, ve které mu tátu dělá kůň.

- Mám být tvůj otec? - Řekni ano. Budu hodný syn, slibuju! Kde dostává tipy ze třetí ruky od tří klaunů. Jeden klaun, kterého znám, slyšel od jiného klauna, že v horách žije víla. A kde mají všichni bouchačku. Udělám do té loutky pár děr! Myslíte, že se bojím vašich zbraní?

Díky tobě se odsud dostanu. Přestaňte už s tím střílením. Ale ty písničky! Ty tu… taky jsou. Jsme naprosto nevinní! A jsme jen chudí umělci. I nás ošálili. A Mojafocco je jejich šéf! Piňo Kóňo! Režisér Robert Zemeckis, který se přestěhoval do tísnivého údolí, natočil film, který ví, že je na hovno, a tak vám v tom hovně i vymáchají ksicht.

Tento film postupně zapadne do řitního otvoru nabídky na Disney+. A pak se na něj postupně zapomene, protože nic jiného si nezaslouží. Nejen herec. Podnikavec. Ne, influencer! Ne! Pusťte si nejlepší argument pro možnost zrychlení přehrávání na Disney+. Tento film stojí za zhlédnutí jen proto, abyste zjistili, kolik děr má Tom Hanks kvůli dlouhému covidu v mozku.

Proč? Protože tě má rád! Geppetta promění na největšího efebofila roku 2022 od své role v Elvisovi. Otoč se, ať se kouknu. Krasavec! Chlapče můj. Potácí se v greenscreenovém pekle a zpívá nesmysly v prázdné místnosti. Pinocchio, Pinocchio, svatá dobrotchio! To teda, svatá dobrotchio!

I Chet Hanks měl lepší rok než jeho táta. Čus bus, tady Chet! Tento Pinocchio je špatný tím nejnudnějším možným způsobem. Mám tu pro tebe skvělé odpadky. Jsou tu stejné linky jako v originále, ale hezky učesané. - Kořenové pivo! - Limonáda zdarma! A je tu spousta pomrknutí, která stihla zastarat dřív, než ten film vyšel. Potřebujeme pseudonym. Chris Pine! Ne, to by nefungovalo. Nadčasové.

S animací jak od umělé inteligence, která měla udělat dřevěného chlapce, načež jste ji vypojili. Waltem vykořisťovaní animátoři aspoň nakreslili Popelku. Modernost je na prd. Forrest Pařízek. Od bojovníka proti karnevalům Guillerma del Tora přichází příběh, který chtěl natočit tak dlouho, že tam je dítě za druhé světové války, sympatické příšery, zlí lidé a mořská příšera, se kterou chce někdo mít sex.

Ne? Čtyři z pěti, to ujde. Uspěte děti a koukněte na Pinocchia, který do detailu promyslí implikace toho, že kus dřeva bez duše nemůže nahradit zavražděné dítě smutného starého muže. Náš dětský hrdina zde neustále umírá. Umřeš.

Mnohokrát. Místo Ostrova potěšení je tu fašistická vojenská akademie a končí to tím, že pohřbí všechny, které kdy měl rád. Jde o tak chmurný film, že nejlepší vtípky v něm jsou o nepovedeném hajlování. Sieg Heil, to je ale prča! Chcete-li se kouknout na toho Pinocchia z roku 2022, který byl dobrý díky jako vždy skvělému del Torovi a druhému režisérovi, který s hliněnou animací natáčel už v osmdesátých letech, koukněte na toho nádherně zpracovaného s poselstvím, jak si zachovat lidskost.

A navíc se skvělým výkonem Christopha Waltze v roli cirkusáka, co mlátí svou opici. Víš ty vůbec… Nikdo tě nechtěl! A já tě zachránil! Christoph Waltz a fašističtí Evropané. Lepší kombinaci nenajdete. Dřevo na rakev. Nehrají tyto další adaptace Pinocchia, protože tahle díra je fakt hluboká.

Sedmdesátková sovětská verze. Televizní minisérie s Bobem Hoskinsem, kde, aby ušetřili, byl Pinocchio normální chlapec. Verze, která míchá seriály Seinfeld a Kancelářská krysa. Nejvíc devadesátková verze. Nejvíc verze z nultých let. Verze, kde Pinocchia hraje dospělý muž.

Verze, kde týž dospělý muž hraje Geppetta, ale Pinocchio je tu ještě divnější. Chystaná drsná videohra. Verze s Jamesem Spaderem. Tahali za mé nitky, ale teď už jsem volný. A verze ze Shreka, která kontumačně vyhrává. Mám na sobě dámské spodní prádlo. - Opravdu?

- To teda rozhodně ne! - Vypadá to, že jo. - Jsou to tanga! Všechny filmy o Pinocchiovi z roku 2022. Když o sobě někdo říká, že je upřímný, není to pravda. Ale ne, odhalili nás. Rychle, zdrháme! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář