Hledá se DoryUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:81
Počet zobrazení:7 451

Brzy tu máme premiéru druhého dílu Úžasňáků, tak se spolu podívejme, co si Hlas Upřímných trailerů myslí o pokračování jiného slavného animovaného filmu z dílny Pixaru.

Poznámka:
V českém dabingu tohoto filmu byla Sigourney Weaver nahrazena Markem Ebenem.

Přepis titulků

Od studia, které slíbilo, že nebude dělat pokračování, ale stejně je dělá, přichází pokračování, které bylo vytvořeno z jednoho jasného důvodu – tištění peněz. Hledá se Dory. Hollywood má horečku, a ani Pixar se jí neubránil. Takže pokud máte rádi, když vedlejší vtipné postavy dostanou svůj vlastní film, připravte se, protože Disney vás jimi zadusí. Pamatujete si Dory, že ano? Je zpět v příběhu, který odpovídá na všechny otázky, které jste si nikdy nepokládali.

Jako: "Kdo je autorem písně Měl bys plavat?" Měl bys plavat, měl bys plavat, měl bys plavat, plavat, plavat. "Jak se Dory naučila mluvit velrybsky?" - Ty mě znáš? - Jasně, mluvily jsme trubkama, když jsme byly malé. Byly jsme trubkokámošky. "Jak funguje ztráta krátkodobé paměti?" Protože zapomenout, že máte rodiče, není krátkodobá paměť. Je to spíš výmluva, proč natočit pokračování...

už to chápu. V tomto filmu pro děti, který se jasně věnuje mentálnímu postižení... Omlouvám se, zapomněla jsem zase? ...a tomu, jak je to vtipné. Becky jí ten kelímek. Ale Dory není jediná ryba v moři, všichni vaši oblíbenci jsou zpět a taky si nejsou jistí, proč tu jsou. Ne! Oceán už jsme si procestovali. Přidává se k nim spoustu šílených nových stvoření, aby Dory pomohly na její cestě a provedli tržní test, aby zjistili, kdo by měl dostat spin-off.

Hank, mistr útěku, který vznikl, když se rozšířila videa s utíkající chobotnicí. Žralok obrovský, který je charakteristický tím, že naráží do věcí. Tenhle týpek, který dělá otravné zvuky, aby se vaše děti smály. A Sigourney Weaver. Ahoj, jsem Sigourney Weaver. Sledujte, jak se všichni spojí ve finále nabitém akcí, kde skupina ryb uteče z rehabilitačního centra, chobotnice ukradne auto a nějak s ním dojede zpět do oceánu.

Hele, je to zářivé a hlasité, vašim dětem se to bude líbit. V hlavě bylo tak dávno. Takže plavte dál s tímto zbytečným pokračováním, které je o paměti, ale stejně naprosto zapomenutelné, když Pixar ještě jednou vytáhne svůj matematický vzorec na zahřátí u srdce. Je tu roztomilý hlavní hrdina s miminkovským hlasem... Ahoj, já jsem Dory.

...starý, ale sympatický blbec, další příběh o tom, jak jste odděleni od svých milovaných... Ztratila jsem svou rodinu, pomůžete mi? ...strategicky umístěné roztomilé věci, celé to falešné "tvoji rodiče jsou mrtví"... Dory, jsou pryč. ...a dojemný konec, kde Dory zjistí, že nikdy nebyla doopravdy zapomenuta, protože její rodiče drželi naději při životě a nechávali za sebou její oblíbené mušle, aby ji dovedly zpět domů, kde byla milována.

Sakra, Pixare, i tvoje béčkové filmy mě rozpláčou. Hrají: Dora ignorantka, Hledá se Hank, v kinech v létě 2022, Otravná oranžová, Emo, Kosatka, Profesor X, Od desíti k pěti, Becky s dobrým pohledem, Vhodně umístěná voda, a Opačný Anakin Mám ráda písek.

Nemám rád písek.

Písek je měkký. Je drsný, hrubý a otravný a dostane se úplně všude. Hledají se peníze. Pokud si myslíte, že je to špatné, počkejte na prequel Bing Bonga. Jop, jsme si jistí. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doufám, že Hank bude mít svůj film dřív, než v roce 2022.

00

Odpovědět

Obrácený Anakin? :-D :-D

110

Odpovědět

chtěla sem napsat něco ohledně Dory, ale jediný co chci je překlad Roast of Harry Potter :D :D :D

341

Odpovědět

Mají i roast Darth Vadera. :D Jenže bohužel jen krátké ukázky a zbytek je na tom placeném kanálu, což je pro nás naprd. :(

00

Odpovědět

Proč nemá Harry titulky? Některý ty burny (se tomu teď říká?) jsou docela dobrý :D.

110