Raubíř RalfUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:7 965

Dnešní epizoda je o jednom z animáků od Disneyho, Raubíři Ralfovi.

Přepis titulků

Viděli jste oživlé hračky v Toy Story. Vzduch je čistý! Nyní posílíte paranoii vašich dětí tou samou premisou, ale u videoher. Vzduch je čistý! Herna je zavřená. Raubíř Ralf. Vycestujte do fantaskního světa, kde spolu postavy z videoher komunikují. A ještě větší fantasy je, že děti chodí z domu na místo, které se jmenuje herna nebo herník, místo aby po sobě řvaly rasistické urážky přes Xbox Live.

V této okouzlující antiutopii, kde živé postavy z videoher s city tráví čas uvězněny v nekonečné smyčce násilí. Byli jsme zapojení jen týden, a každej den je to znova: vylézt na budovu, bojovat s brouky, vylézt na budovu, bojovat s dalšími brouky. Jejda. Teď je mi fakt líto těch chlápků z Dark Souls. Připravte se na nejoblíběnjší herní frančízy vašeho taťky/staršího bratra, které spojí síly na velkém plátně.

V malilinkatých štěcích. A nesmírně nenápadných narážkách. Co to je? Zatímco trávíte většinu času s divnými, hybridními postavami, protože Disney nedostal práva na Donkey Konga, Master Chiefa nebo Maria. Ale měli dost peněz na Q*berta... a...

Tappera? Počkat, měli jste práva na Sonica, a udělali jste hlavní postavu z Tappera? Poznejte Sarah Silverman, nepoučitelnou mládeži přístupnou verzi Sarah Silverman... Hovno? Ve skutečnosti je to princezna, protože Disney se drží svých zvyklostí. Poběží cestou sebepřijetí s pomocí Raubíře Ralfa, zlouna, kterého nebaví být zlý. Já už nechci být ten zlej. Uteče, aby se stal dobrákem...

Mohl bych být hodný, kdybych chtěl. ...což je špatné pro tyhle dobráky. Když si dobrý zloun uvědomí, že být zlý je dobré, pokud je zlý z dobrého důvodu, může zachránit dobráky od opravdových zlounů tím, že bude dobrý v tom být špatný. Jsem zloun... a to je dobře. Nikdy nebudu dobrák a to není zlé. Není to tak zlé, jak to zní.

Když osud svede tyto dva ztroskotance dohromady, procestují hernu plnou všemožných herních světů, ale zdrží se jen ve dvou. V Hero's Duty, střílečce za dva dolary, která končí po asi půl minutě, a Sugar Rush, což je Mario Kart plný tolika narážek na sladkosti, až si budete myslet, že to byl návrh na film Candy Land. Moje lentilky! Jsou to Laffy Taffy. Kdo jsi?

Ten, co dělá donuty? Povolejte ďábelské psy. Nesquikový písek? Vy malé prohnilé kazy! Děti sladké kukuřice? O-re-o. Mám hlad, nebyl ten film o videohrách? Znovu navštivte roztomilé, animované dobrodružství, které přišlo na to, jak udělat dobrý film o videohrách.

Tak že se na ně moc nesoustředí. A stejně jako Toy Story používají zářivé barvy a rychlý sled, aby vás rozptýlili od vážných existenciálních otázek, jako je: Pokud všichni žijí v přepěťové ochraně, co se stane, když ji vypnou? Co když tam zapojí něco jiného? Mohly by hry cestovat do mikrovlnky? Jsou v jiných hernách jiní Ralfové? Co když má jedna arkáda dva Fix-It Felixe?

Prochází oba stejnou krizí středního věku? Ví programátoři, co dělají svým výtvorům? Je naprogramovaná s tím nejtragičtějším příběhem vůbec. Není smutné, že se všechny postavy bojí porušit status quo, aby je necitelný bůh okamžitě nezabil? Navždy nás vyřadí z provozu. A z jaké videohry je sakra Skrillex? Hrají: Kong C.

Reiley, Sarah Sugerman, Chlap, chlap, chlap opravář, Nejhorší noční můra GamerGate, A pro lásku boží negooglete fanart k Sonicovi. Pixely Pokud Ralf vážně chtěl něčeho dosáhnout, měl s sebou vzít Kana. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

prvá vec po zhliadnutí: vyhľadanie sonic fan artu; druhá vec po zhliadnutí: oľutovanie prvej veci

43

Odpovědět