Kráska a zvíře (2017)Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:60
Počet zobrazení:6 858

Hraný film od Disneyho je sice téměř úplně stejný jako ten starý animovaný, ale hlas Upřímných trailerů se pro vás pokusil najít alespoň pár nových věcí, které by zkritizoval.

Přepis titulků

Pamatujete si příběh starý jako rok 1991, teď ho zažijte celý znovu se CGI a celebritami, když nám Disney připomíná, že to není o tom, jak vypadáme, ale počítá se to, co máte v peněžence. Kráska a zvíře ...znovu Poté co Kniha džunglí použila hraný film, aby vylepšila svou animovanou klasiku, Disney používá hrané filmy, aby své animované klasiky okopírovali a zjistili, jestli si toho někdo všimne nebo je to bude zajímat.

Ukázalo se, že ne. V prázdné atrakci, která vám připomene, jak dobrý byl ten původní, a ukáže vám, jak hrozivý by ten původní byl, kdyby byl skutečný. Máma říkala, že se nemám hýbat. Vraťte se do nejbritštější části Francie... Nepamatuji si co. Starej šílenec Maurice. Dej jí pokoj ve východním křídle.

...a seznamte se s Belle, krásnou milovnicí knih, která se zamiluje do hnusného chlapa, takže Hermiona? Emma Watson kvůli tomuto odmítla oscarovou roli v La La Landu, ale zaslouží si Oscara za to, že se nesmála Danu Stevensovi v mocap obleku. Dívejte se, jak hraje tuto silnou ženskou hrdinku, která se nebojí vynalézt svou vlastní pračku... - Co to děláš? - Peru. ...a nepotřebuje muže, aby jí pomohl se vyjádřit, pokud se teda nejmenuje Otto Tune.

Je snadné si vzpomenout. Auto...tune. Chápete. Ale ne všechno je předělávka toho původního, je tu několik nových drobečků filmu, které můžeme rozebrat. Jako třeba přebytečná historie, procházky v lese, diverzita a mor, děti milují mor.

Plus nová píseň jako návnada na Oscara, kvůli které se budete ptát, jestli je dost času na čůrpauzu. Teď už vím, že mě nikdy neopustí. Je. Gaston září jako agresivní, kontrolující, vlasatý chlap, který uvězní otce Belly, oproti tomu Zvíře, agresivní, kontrolující, vlasatý chlap, který uvězní otce Belly. Pokud se zlobíte, že jsme použili vtip z původního Upřímného traileru, tak nepatříte mezi ty miliony fanoušků Disneyho, kteří hájí tuto slavnou kopírku.

Mrkněte a minete odhalení první gay postavy, pokud nepočítáte prince Erika. LeFou konečně vyjde s pravdou na světlo a všechny naštve, protože gayové nechtějí, aby jejich první postava byla ufňukaný zlý podivín, zatímco homofobové chtějí tu scénu více gay, aby se pořádně vzrušili. Jako vážně, tohle je všechno? Kvůli téhle chvíli to zakázali v Kuvajtu, Malajsii a Alabamě? Viděl jsem víc gay věci u snídaně. Takže buďte hostem Disneyho u téhle nadčasové pohádky o tom, že záleží na vnitřní kráse.

Protože krása se nachází uvnitř. I když je Belle sexy, Zvíře je sexy, šatník je sexy, knihovník je sexy a ukáže se, že i ta vyschlá stará bába je sexy. Protože i když doopravdy záleží na vnitřní kráse, tvoje škaredá prdel je rozhodně prokletí. Hrají: Nasvaloušon, Josh Glaad, Fabio, Oblíbená Bella Emmy Stone, Obi Wand, Ian McTiken a Bellina máma políbená růží na hrobě.

Předě-kráska a zvíře Jupí, princ je zpátky, ale počkat, pokud měl Gaston mušketu, tak se to odehrává buď těsně před, nebo po francouzské revoluci.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sem tam vůbec neslyšel Ewana Mcgregora jako ten svícen. Musel jsem si znovu pustit nějaké klipy na youtube, abych uvěřil :D

20

Odpovědět

Ale bylo to pěkný :-)

20

Odpovědět

Ten konec mě zabil :D

40