Lví králUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:7 710

V tomto díle se vrátíme ke staré klasice od Disneyho...

Přepis titulků

Před tím, než vzniklo Ledové království, znovu zažijte vrchol animace od Disneyho okamžitě následovaný jeho pádem. Lví král Vraťte se k původnímu příběhu královského dědice, kterému zemřeli rodiče, kvůli čemuž uprchl z království. Pak zazpíval píseň o tom, že už nebude mít starosti, zatímco doma jde všechno do háje, a vrátil se, aby porazil zlého prince. Věděl jsem, že je tu důvod, proč mám ten film rád.

Cestujte do Lví skály, zvířecího království s neuvěřitelně štědrými hranicemi. Všechno, čeho se dotýká slunce, je naše království. A s jeho vlastní verzí New Jersey. - A co to místo ve stínu? - Tam nesmíš, Simbo. Kde všechna africká zvířata mluví jako Briti... Dobré ráno, sire. ...zlí Briti... Stojí za to zemřít.

...Hispánci, Que pasa? ...židovští mafiáni... Takže odkud jsi? ...gangsteři... Tak tam v žádným případě nevlezu. ...nebo CNN. Pamatuj si, kým jsi.

Podívejte se na narození lvího krále Simby, protivného všeználka, který všem mlátí o hlavu svá privilegia. Můj táta mi ukázal celé království a já tomu všemu budu vládnout. Pozorujte, jak je Simbův život plný volna zničen jeho zlým strýcem, který se buď jmenuje Scar náhodou, nebo je to přezdívka, která se chytla. Připravte se na všem přístupný film, ve kterém je domácí násilí... Jsem desetkrát lepší král, než byl Mufasa. ...dítě vychované párem stejného pohlaví, ne že by s tím byl nějaký problém, a nejdramatičtější smrt rodiče od doby, kdy střelili Bambiho mamku do obličeje.

Tati. Musíme jít domů. Hakuna matata? Nechte Ledové království být a zažijte ten nejlepší muzikál od Disneyho. S nezapomenutelnými písněmi jako: Dávej pozor na to, co si přeješ. Nemůžu se dočkat, až táta umře. Píseň Plánuju zlý věci.

Připravte se, protože já jsem zloun! Připravte se, že budu dělat věci, které zlouni dělají. Chytlavá píseň, která má rozptýlit děti od tragédie, které zrovna byly svědky. Prošel jsem si traumatem v útlém věku. - Zrovna mi zabili tátu. - Na to zapomeň! Africká hláška! Pomalá píseň. - Dneska večer se budem klátit.

- Lvi se budou klátit. Ano, určitě se budem klátit. Bylo hezké být tvým kamarádem z dětství, ale teď je čas se klátit. A píseň, která nás oblbne, až si myslíme, že tato zvířata spolu žijí v klidu a míru. - Já nevím-á, co to vlastně zpívám - To nevadí. - Něco si vymyslíme. - Vymyslíme. Nikdo neví-a, co-a říkáme. Ale stejně je sranda to zpívat-a.

Je hrozbou pro naše životy. Mohl by nás všechny sežrat. Je tu vystavený, aby nám připomněl, že jsme jen kořist. Hrají: Lev Jafar, Pták Sebastian, Ren a Stimpy, Ed, Edd a Eddy, "Pojď do mě" výraz, Táta Vader, a Kimba bílý lev.

Vážně, najděte si to. Lví král Počkat, pokud jsou Mufasa a Scar jediní lvi ve smečce, tak je Nalin otec asi... Ale ne.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

KIMBA, The White Lion - japonský seriál...
KIMBA THE WHITE LION 01

00

Odpovědět

Konečne . Njeak flákate trailery. Ale vďaka za preklad :) Dúfam že ich bude viacej.

81