Ledové království 2Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:5 062
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na pokračování oblíbeného Ledového království.

Přepis titulků

Tuto epizodu přináší Google Play s pomocí Disney Princess Majestic Quest. Od studia, které vám dalo Lvího krále 3: Hakuna Matata, Mulan 2 a Lady a Tramp II: Scampova dobrodružství, přichází Disney kreslený film, který se vůbec nepodobá jejich lenivě režírovaným minulým pokračováním, protože tohle šlo do kin. Ledové království 2 Šest let poté, co vám Ledové království rozpustilo srdce, jste vyrostli a přesunuli se k lepším věcem, ale když jsou tu peníze k vydělání, tak se toho některé společnosti prostě nevzdají.

V tomto náhodně poskládaném pokračování, postaveném kolem béčkovek do několika alb, které je dost nejasné a svět-budující, aby připravilo půdu pro Ledové království 3 až 7,5: Scampova dobrodružství. To bylo hustý. Všechny vaše oblíbené postavy jsou zpět tím, kým byli na začátku Ledového království 1.

Elsa je stále sklíčená na balkónech, Anna je pořád uvízlá mezi svou sestrou a klukem, Kristoff má tak málo na práci, že má roli komedianta ze 30. let… Říkám, že musíš být šílená, když si chceš vzít chlapa, kterého jsi teď potkala. Počkat, co? Šílená? Neřekl jsi, že jsem šílená. Ty si myslíš, že jsem šílená? Ne. A Olaf se snaží, jak jen může, aby to udržel pohromadě. Dokud se nepřidá do Disneyho Síně prachu.

Ale co jim chybí v charakterním růstu, to doženou vylepšením kostýmů. Mami, už jsem ti to říkala, chci seberealizační Elsu s třpytivými šaty osobního růstu, tohle je neohrožená královna Elsa s vesmírnými šaty, blbko. A kde je můj permafrostový Olaf? Jste připravení vypravit se na cestu za poznáním temného tajemství Arrendaleu? Ne tak rychle! Nejdřív si poslechneme tuhle pohádku na dobrou noc a potom ukolébavku...

Byla jedna řeka. ...pak se vám zažere do hlavy písnička... ...potom se všichni jenom tak nějak potkají, pak je písnička o tom, jak jsme každou chvíli blíž k smrti... A všichni stárneme. ...potom, téda, ještě pořád nejsme na cestě, hádám, že máme čas na šarády, potom ještě jednu ukolébavku... Spi, má drahá.

A teď vyjedeme na cestu. Ledové království 1 zvládlo připravit zápletku i postavy během jedné písničky. A zbyl jim čas, aby postavili sněhuláka. Když si naši hrdinové konečně připraví svůj led, půjdou prozkoumat začarovaný les známý jako Začarovaný les. Skrytý svět plný nejnovějších částicových efektů a nudných odmítnutých z Avatara, Posledního vládce větru. Zde se dozví temnou pravdu o Arrendaleu.

Před dlouhou dobou zradili domorodé lidi na severu, a když říkám dlouhou dobou, myslím tím, že to udělal děda. Dědo? Ale pokud si myslíte, že to povede k těžkým rozhodnutím nebo oběti nebo jenom komentáři o historické nespravedlnosti, tak ne. Všechno je naprosto v pohodě. Kdo do toho byl ještě zapletený? Chtějí lidé ze severu odplatu? Sklapni!

Elsa teď má vodního koně. Takže se připoutejte na úplně nové Ledové království, které by mohl žalovat Thor: Ragnarok, kdyby Disney nevlastnil úplně všechno. Uděláme to spolu, dobře? To nikoho neučili naši historii? Spolu s Ódinem jsme utopili v krvi a slzách celé civilizace. Ale to je proti všemu, za co Arrendale stojí. Jsem z kamenů, jak vidíte. Asi si uvědomuje, že je méně zábavné než první díl, takže na něj většinu času vzpomínají.

Vezmu si toho velkého sněhuláka. Když předstíráš, že jsi Kristoff, tak je to úplně: "Musím si jít pokecat s kamenama o mém dětství." Vylezla jsem na Severní horu, přežila ledové srdce a zachránila tě před mým ex. Dvě sestry, jedna narozená s kouzelnými silami, druhá bezmocná. Co se stalo vašim rodičům? Loď se před lety potopila v Jižních mořích.

Zde stojím. Chceš postavit sněhuláka? A pokud teď čekáte na parodie písniček, moc inspirace při tvorbě tohoto neměli a my také ne. Tak běžte řvát Do neznáma dál tak hlasitě, jak jen můžete, než omdlíte. Chápete to. - Do nezná- - NEEEEE! Hrají: Parťák Ledovák, Poslední černoch v Arrendaleu, Vypadají jako velké silné ruce, že ano?

Bezzubka, Norská Rapsodie, Nejlepší kamarád z romantického filmu, co hraje basket s hlavním hrdinou, "Mrkni a je pryč" gay postava, za kterou se bude Disney chválit, Mladší sestra!

Mladší sestra! Kdekoliv zmrznu, tam jde a Pátý element. Vzestup Icewalkera Olafovi jsou teprve tři roky a už teď dělá pozorovací komedii... Každá arrendaleská loď má voděodolnou část. To je vážně chytré... proč neudělají rovnou celou loď voděodolnou? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář