Ledové království IIJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:5 240

Dnes se podíváme, jak mělo skončit pokračování disneyovky Ledové království.

Poznámky:
Multipass se dá v tomto případě vyložit jako dvojmysl – v první řadě jde o narážku na film Pátý element, slovo pass se ale zároveň používá, když chceme něco vynechat nebo nedělat, a tak by se odpověď dala přeložit jako „Rozhodně ne“.

Přepis titulků

Čau, na začátek vám chci něco říct. Napsal jsem a ilustroval svou první knihu. Víc vám o tom řeknu na konci. Odkazy jsou v popisu. Objednejte si ji ještě dnes. Přemýšlela jsem a tohle uvěznění v lese nastalo po vybudování přehrady. Naznačujete, že za to může přehrada? - Nevylučovala bych to. - Je fakt, že vzájemné boje k ničemu nevedly. A vy přírodě rozumíte líp než my. Pojďme tu přehradu zničit a uvidíme, co se stane. JAK MĚLO SKONČIT LEDOVÉ KRÁLOVSTVÍ II Došla jsem až sem, tak musím to pochopit.

Vítr, oheň, voda, zem, co to vůbec má být? To místo uprostřed. Co to všechno znamená? Tím pátým duchem musím být já!

- Co to? - Elso? - Co tady děláš? - Mami! Snažím se stát tím, kým mám být. Ale ty už jsi přišla na to, kým máš být. Ano, ale teď mám být pátým duchem. Vítr, oheň, voda, země a led. - Proč by měl být led pátým duchem? - Protože… to je moje schopnost… Takže jsem myslela, že to je ono. Elso, tvá schopnost je tvořit led.

Takže jsi v podstatě formou vodního ducha. Pátým duchem je láska. Dobře. A kdo má moc lásky? Já? Všechno nemusí být o tobě, Elso! - Je to Anna. - Tak promiň! Ne každý dokáže i z ledu vyrobit živé věci, mami! - Běž pro svou sestru. Hned. - No dobře! O CHVÍLI POZDĚJI - Takže všechno, co mám udělat, je stát tady?

- Jo, gratuluju. - A pak co? - Vyvineš se do své nové podoby. Což pravděpodobně znamená nové boží šaty. To je tak vzrušující! Jaké myslíš, že ty šaty budou? Něco elegantního? Sofistikovaného? A co barva! Tak důležité rozhodnutí!

No, tohle jsem zrovna nečekal… - Ani trochu. - Mně se to líbí. Ty, pátý element. Nejvyšší bytost. Nejvyšší? - Myslel jsem, že já jsem jediným vládcem elementů. - To my oba. Jsem si jistá, že nejsem vládcem žádného… Spojme naše síly! Země!

Oheň! Vítr! Voda! A já zformuju srdce! Silou vašich schopností… jsem já, Kapitán Planeta! Do toho, Planeto! Vypadá to, že přehrada škodí kouzelnému lesu.

Jdu na to. Dneska ne, přehrado! Líbilo se mi, když byla pátým duchem Anna, ale teď mám pocit, že je to všechno hrozně matoucí a neoriginální. Že jo? Měla jsem to být já, Anno! Měla jsem to být já! Elso, počkej.

Elso! Co sakra děláte v mé Pevnosti osamění? Čau, jak to jde? Jsem Batman. Chceš znát mou tajnou identitu? Multipass. Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj,
jsem jediný, komu odkazy na videa nefungují (Chrome : Server Error
We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.
error 500 | 8. 12. 2020 13:26) ? Díky

50

Odpovědět

Tohle se tady teď stává. Pomůže refresh stránky(někdy opakovaný)

20

Odpovědět

Mně to poslední dobou blbne víc a víc. Dřív stačilo dát jednou refresh a video se mi načetlo. Teďka to musím udělat minimálně 5x a zlepšení je v nedohlednu.

40

Odpovědět

+????Je to bohužel tak, MF je v insolvenci, neplatí pohledávky, tudíž to má i negativní vliv na náš web. Bohužel s tím v redakci nemůžeme nic dělat. Snad se to brzy zlepší…

10

Odpovědět

Nevíte někdo, jak se jmenoval ten animovaný seriál s těmi elementy, na který tu narážejí? Já si matně z mládí vybavuju, že jsem viděl jeho začátek, kdy tam bylo 5 puberťáků a každý dostal myslím prsten na ovládání daného prvku. Byl tam Američan(oheň?), holka ze Sovětského svazu(vítr?), holka asi z Japonska(voda), a pak dva kluci myslím odněkud z Afriky(země) a Jižní ameriky(srdce)

00

Odpovědět


Odpovědět

Odpovědět

Ta parodia je snad slabsia ako ta rozravka :/ A latka nebola vysoko.

03

Odpovědět

Bolo by lepšie keby parodovali aspoň dobré filmy. Kopanie do mŕtvol je úbohé.

13