Star Wars: Vzestup SkywalkeraJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:9 077
A je od toho pokoj. To, že ne všichni byli z nové trilogie nadšení, asi není úplně kontroverzní tvrzení. Ale o to lepší sranda se z toho dá dělat, no ne?

Přepis titulků

Ahoj lidi, tuhle epizodu sponzoruje NordVPN. U příležitosti svých 8. narozenin pro vás mají super nabídku. Pro více informací klikněte na odkaz v popisku. A teď… pokračujeme! Bylo nebylo kdesi hluboko ve vesmíru… JAK MĚL SKONČIT FILM STAR WARS: VZESTUP SKYWALKERA Na konci Posledního z Jediů měli ukázat Palpatina, ne kluka v koštětem. Tak bychom to mohli dva roky zpracovávat a nepřišlo by nám to takové náhlé.

Snokea jsem zabil. A tebe taky zabiju. Můj chlapče. To já jsem stvořil Snokea. Mocný Poslední řád bude brzy připraven. A bude tvůj, pokud uděláš-- Mám vše, co potřebuju. Jsem přece Nejvyšší vůdce. Ale já ti dám nové lodě.

Skryté pod ledem. A navíc s červenými helmami! Červené helmy jsou strašidelné! A díky tomu mnohem lepší! Taky máme lasery jako z Hvězdy smrti, co ty-- Ale no tak, ty jo! Ale ne, propadáme se! Jo.

Kéž by jeden z nás uměl zvedat pomocí mysli těžké předměty. - No jo. - Rey nikdy jsem ti neřekl-- Síla! Co jsi říkal? Nic. Jsem prostě jen osamělý vesmírný had… Rey! - Co je? - Je tu Kylo Ren! Všimla jsem si. Kylo Ren!

Je tam s Rey! - Máš blaster, tak něco udělej. - No jo. Kdo jste? Chewie, jsi v bezpečí! Aha, on tu není. Rey! Dostali Chewieho! - Na té druhé lodi. - Dobře, Fine. Díky. Rey! Co to děláš, C-3PO? Naposledy se dívám, pane…

Na své přátele. PŘÁTELÉ C-3PO Je tu R2, Chewbacca, pan Luke, generálka Organa a Lando Calrissian. - My tam nejsme? - Božínku, jistěže ne. Skoro se neznáme. A většinou jste na mě oškliví. Kdybych nebyl dobrý společník, tak bych na truc ten pitomý překlad smazal ze své databáze.

Ano! Víte vy co? Uvidíme, jak se vám to bude líbit. Schválně, jak daleko se beze mě dostanete. Jsem C-3PO, expert na vztahy s lidmi. Mějte se, Banthové! Překlad smazán. Do dupky. Pane, na trupu přistál útočný tým. - Zablokujte jim speedery. - Ty nemají. Mají…

vesmírné koně. Opravdu? Tak tomuhle říkám-- Ale no tak! TAKHLE TO ALE MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY Počkat, ty po smrti dokážeš používat Sílu a držet světelný meč? Ano, proč? Půjdeš se mnou. Co?

Tak od začátku. Až se ukážou, tak je chci ohromit. Takže buďte zvlášť děsiví, jasné? Pořádně se do toho položte. Tři, čtyři… Ne, ne, Briane, přestaň. Briane, zpíváš falešně. Je to takhle: A ty děláš: Slyšíš to? Tak jo, znovu. - Je konec, Palpatine!

- Je tu! Připravit! Zapomeňte na to. Pokazil jsi mi nástup, Briane. Nemůžeš se objevit na poslední chvíli a vzít si něco, co už jsi ztratil. Obávám se, že mohu. Pokud mě srazíš, můj duch se přesune do tebe. To je ale patálie. Ale já tě nesrazím. To oni.

- Zdravím. - Ale, ale, ale. Jak je, Palpatine? Jsi scvrklejší, než jsem čekal. Od Jediů naplácáno dostaneš. A co jako udělají? Budou mě otravovat, dokud neumřu? Jsem s vámi! Pardon, že jdu pozdě. Nebojím se dvou samozvaných Jediů a kopy duchů. Ty dostaneš světelný meč, ty taky, ty ho nepotřebuješ, ty ho dostaneš.

Co? Jak to děláš? Pomocí Síly beru předměty odkudkoliv. Ty jsi nevěděl, že to jde? To je pitomost. Teď mi asi řekneš, že pomocí Síly mohu léčit zranění. Jo, to taky jde. Moje vnučka je tak mocná! Ty máš vnučku?

Ale ne. Ne. Přestaň. To je taková paráda! - Musíme to všem říct! Sithští duchové! - Ignorujte ho. - Slyšeli jste to? Z Palpíka je děda! - Sklapni! Palpatine si to s někým rozdal? Nechci na to myslet. A dost! Jako dřív už ti to nejde, co?

Tohle je směšné. Porada Jediů! Vrhnem se na něj a společně ho zničíme. - Zničím ho sám! - Anakine, ne! Ano! Počkat, co to děláš? Polož mě! Rey! Jediové získávají navrch! Sithští duchové! Dělejte něco! Briane zatracený! Provést příkaz: Padej a udělej plác! Ano!

Vyvolený! To nebyl moc dramatický konec. To snad není pravda. Pošetilí Jediové. Smrt už jsem zažil. Jsem Sith! A nemohu být poražen! Tati, koukej, co umím! - Naučil jsem se to od tebe!

- To je můj kluk! Obávám se, že mé tělo je stále použitelné. Máme šanci! Na něj! Pociť můj světelný meč! - To je za ty děti! - A tohle je za mou mámu! Jo! To je vončo! A zůstaň mrtvý. Nepřijde vám to taky takové náhlé?

- Kdo jsi? - Jsem Rey. Jaká Rey? Rey, která pomstí Sithy! Pokloňte se před svou císařovnou! Temná strana Síly! A přesně tak se to stalo. - Ne, nestalo. - Jo, zničil ses blesky. - Ne, to ne.

- Jsem si jistý, že jo. Ne. Můj duch je nyní spojen s mou vnučkou. - Nechce si to připustit, co? - Vysmahněte! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

titulky sú kompletne posunuté.

30

Odpovědět

U 8. dílu jsem se nudil, u 9. jsem už jenom hlasitě trpěl. A všichni okolo se mnou. Ještě že tam bylo tolik černoušků, jinak bychom tu galaxii nezachránili...

55

Odpovědět

Jasně, protože za to, že film (respektive nová trilogie) stojí za prd, nemůže nejednotná scenáristická vize, střídání režisérů, snaha zavděčit se všem, ale černoši ve vesmíru, got it! FailFish

100

Odpovědět

Smutné je, že toto video som si užil asi 1000x viac ako ten film. Také zakončenie si Star Wars naozaj nezaslúžili.

232

Odpovědět

Ten film byla takova sracka, ze jsem se citil v tom kine uplne trapne.

183

Odpovědět

Přesně tak, každý co na tom v kině byl mi řekl že to byla totální s****a. Nepotkal jsem nikoho co by řekl že by se mu to líbilo. Disney je jak EA, a to jsem ještě mírný. SW jsou tímto totálně mrtvý.

142

Odpovědět

+Bluetomcatmandalorian je ale náhodou super

51

Odpovědět

+BluetomcatMě se to líbilo ...... nevím co proti tomu všichni mají

65