Star Wars: Poslední z JediůJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:8 992

Na tento film má mnoho lidí mnoho názorů, ale tvůrci kanálu Jak to mělo skončit jsou si naprosto jistí, že to mělo skončit jinak, než jak jsme viděli v kině.

Přepis titulků

Páni, zničehonic přilétla zpátky, rychle otevřete dveře! Ale ne. JAK MĚLO SKONČIT STAR WARS: POSLEDNÍ Z JEDIŮ Šťastné pípání, kámo, šťastné pípání. Tady je Poe Dameron z flotily Republiky, mám naléhavou zprávu pro generála Huxe. - Zničte tu loď. - Haló? - Hned, pane. A sakra. Přibližují se nepřátelské stíhačky.

Najednou se mi hrozně chce na záchod. Velení převezme admirál Ackbar. Kvůli služebnímu věku. Úžasné. Promiň, sestro. Raději bych to teď nedělala. Já taky ne. - Panebože!

- Trochu soukromí, prosím. Tenhle obraz se mi vypálil do mozku. Dobře, jsme tady, přistaneme ve vysoké trávě, ať si nás nevšimnou domorodí emzáci. Dobrý nápad. Tohle je práce v utajení, nemáme čas na zachraňování koní nebo litování dětí. - Jasně. - Nezáleží na tom, jak moc smutní z toho budeme. - Jasně. - Naši přátelé utíkají, aby si zachránili život, je to na nás. - Jasný, chápu to. Bože, přistaneme v trávě. A to, drahé dítě, je příběh o mém původu.

Tak to byla trošku odbočka od současné situace, kterou řeším, ale teď to chápu, Darth Plagueisi. HEJ VŠICHNI, JE TO DARTH PLAGUEIS! Tvoji rodiče byli nikdo, byli to opilci, prodali tě za peníze na pití. Nepamatuji si, že by moje vnučka byla prodaná za peníze na pití. Cože? - Kdo jsi? - Jsem Obi-Wan Kenobi, tohle je moje vnučka. - To není pravda. - Vážně?

- To je nemožné. - Nahlédni do svého nitra, víš, že je to pravda. Jak jsem se ti snažil říct už dřív, toto jsou tvé první kroky a tvoji skuteční rodiče jsou... Ale ne. - Ty jsi taky děda? - No tak, Anakine. Pokaždé! - Jsem za tebe tak šťastný. - Já jsem taky šťastná! - Oba jsme šťastní! Řekneme to všem. - Chceš to všem říct? - Samozřejmě. - Prosím, ne. - Bene, slyšel jsi to? - Je to můj děda? - Ahoj, Bene! - Dědo! - Co dělají? - Pane, posílají zprávu. Tady admirál Ackbar z flotily Republiky s naléhavou zprávou pro generála Huxe.

Dobrý Bože, znovu už ne. - Co chcete? - Generále Huxi, víte, co je tohle? O čem to mluvíte? Nikdo z nás vás nevidí, Ackbare. Víte, co je tohle? - Co je co? - Víte, co to je? Je to... - Je to co? - Je to... - Co to děláte? - Je to past! JE TO PAST! Proč jsi mi uřízla ruku?

- Zachránila jsem tě, hlupáčku. - Co si myslíš, že jsem se pokoušel udělat já? Není to o výhře, ale o záchraně těch, které milujeme. To jsem se snažil udělat! Ackbar udělal před chvílí to samé! - Pojďme se políbit. - Co? Ne! - Tohle je prostě smutné. - Necháme je jít? Ne. - A sakra, Finn a Rose právě zemřeli.

- Finn a kdo? ALE TAKHLE TO MĚLO SKONČIT DOOPRAVDY... Co sis myslela, že se stane? Že porazím První řád pouze se světelným mečem? Ano, myslela jsem, že přesně to se stane. To vlastně zní docela hustě, dobře, jdeme na to, tady stejně chcípl pes. Ale nejdřív si dáme jednu na cestu. - Jdeme! - Dobře, dobře, už můžeme jít. Ty mi budeš chybět nejvíc. Chci, aby všechny zbraně, které máte, pálily na ty dva.

Dělejte! To je nemožné! Nikdo nikdy neviděl, že by měl tuto schopnost Síly. Všichni jsme tě viděli to dělat, takže není šílené představit si, že on může taky. Sklapni, Carle, nikdo se tě neptal. Teď. Ne! Ne! Ne!

Ne! Ne! Spusťte mě dolů. Ale no tak. Co máš najednou s těmi blesky? Jako velitel bych vám všem chtěl nejdříve říct svůj plán. Máme tajnou základnu na blízké planetě, kam se snažíme dostat, takže nevyšilujte a nezačínejte vzpouru nebo tak. - Máme plán na přežití.

- Díky Bohu. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

0:19 - "Not Penny's boat" ... Aaah, kde jsou ty časy Lost. :)

30

Odpovědět

Jde o to, že autor nedal fanouškům to co chtěli vidět. Pokud by to udělal, stal by se z toho nejlepší díl nové trilogie. Navíc pokud zemře herečka o které měl být třetí díl, tak byla blbost zabíjet Luka. Ten konec byla z marketingového hlediska hodně velký přehmat. Technicky má být všech devět dílů sága rodu Skywalkerů. V posledním díle však žádný živý už nebude. Nic proti ale Bena Sola za něj nepočítám.

103

Odpovědět

Stejně je nejlepší Ackbar se svým It's a trap, to jediné bych do filmu dal. :-)

111

Odpovědět

Skoro tak špatný, jako ta sra*ka film. Skoro.

110

Odpovědět

Epizoda VIII pro mě byla obrovským zklamáním. Jako bych se spíš než na Star Wars díval na film od Marvelu. Nic proti Marvelu, baví mě. Ale od Star Wars čekám něco víc než jen akci a fórky v neustálé smyčce :-(

293

Odpovědět

Alespon, ze to bylo jen jako od Marvelu a ne jako od DC;)

226

Odpovědět

+yyyyyyTojo co kdyby to mělo kvalitu jako temný rytíř nebo strážci to by byl děsnej prů*er co?

52

Odpovědět

Co je největší dilema současnosti? Koukat na SW chronologicky nebo podle data uvedení?

45

Odpovědět

Jaké dilema? Co vím tak jsou jen SW epizoda 4-6. Ono je něco dál?

814