Nová nadějeJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:165
Počet zobrazení:12 901

V kinech řádí Rogue One a my se teď podíváme na znovu-opravenou verzi jeho sequelu ze sedmdesátých let. 
Pozn. Mary Sue (00:40) je termín označující nepřirozeně, až otravně dokonalou postavu, objevující se v literárním nebo filmovém díle. 

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Před dávnými časy fanoušci chtěli novou verzi tohoto videa... Jak měla skončit Epizoda IV: Nová naděje Slyšels to? Trefili hlavní reaktor! Určitě nás zničí! Jak to myslíš, že to ještě uvidíme? Ten malej to zvládl!

Parchant blyštivej. Kdo mi to postřílel všechny vojáky? R2? Jsi to ty? Počkej přece! Néééé... A tamhle je další! Nestřílej. Není v něm nic živého. Určitě, pane?

Mám takovej pocit, že když ten modul necháme uletět a bude v něm to, co hledáme, pěkně si to vyžerem. Nestřílej, povídám! Jensene? Stav se za mnou v kanceláři. A máš průser... Jak umřel můj otec? Není mrtvej, je to Darth Vader. Co?!

Vader je můj táta? - Už to tak bude. - Pomozte, Obi-Wane Kenobi. - Jste má jediná naděje. - No podívejme, a tohle je tvý dvojče. Dávej si majzla. Jsem zločinec. Vypsali na mě odměnu ve dvanácti soustavách. Nepovídej. Tak to si na tobě pěkně namastím kapsu. Pohyb! Že já furt tak řvu.

Já bych ho odprásknul. Polož to, všechny nás zabiješ! Jistě, vaše blahorodí! Měl jsem to pod kontrolou, než jste nás dostala sem. Dávám tomu pár minut, než na nás vlítnou. - Skočili do šachty! - Co budeme dělat? - Sežere je ta mrcha dole. - To je nuda, zapneme drtičku. - Ať nikdy nezjistíme, jestli utekli, nebo ne.

- Tak jo. Stejně je to tu zabitý. - Jako fakt? - Co? Padejte je dolů dorazit! No jo, zatím! Překvápko, špíny! Pro pána Jána! Co jsme to provedli! Čekal jsem tě, Obi-Wane.

- Konečně se setkáváme. - Kde jsi vzal ty nový nohy? Vždyť jsem ti je odkrojil. - Posledně jsem byl jen učeň. A teď jsem... - Kompletně z kovu! - Copak to je, dejchátko? - To potřebuju! Co schováváš pod tou helmou? Ježiš... Věk ti moc nepřidal. Tak strašně tě nenávidím.

Ale TAKHLE to opravdu mělo skončit... No, za běžných okolností bychom si útok důkladně promysleli. Nicméně místo toho, aby nám choulostivá data odvysílala a utajila tak i naši základnu, princezna Leia trvala na tom, že plány doveze osobně, ačkoliv dobře věděla, že její loď je v pasti. Mockrát děkujeme. Jste pěkně drzej.

Zasloužíte si to! Čili ve zkratce, máme jedinou šanci. Poděkujte princezně. Pane, dorazili jsme k Yavinu. Základna povstalců je na měsíci u odvrácené strany. Na dostřel bude za třicet minut. Nebo poskočíme hyperprostorem na adekvátní pozici a vystřelíme hned! Jistě, pane, moje chyba!

Vydržte. - Hvězda smrti v dosahu. - Jejda! No, tak asi nic... ZÁKLADNA Máš recht, Chewie. A já vůl jim chtěl letět pomoct. KONEC Nechat zabít musel ses. Co počít si mám, hm?

Totálně zmagořím teď! Aby ses nezbláznil.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ve 3:22 místo v pasti tam má být, že byla sledována (tracked/trapped)

20

Odpovědět


Odpovědět

Jeden moment mi tam chybí. Když Obi-Wan dá poprvé Lukeovi světelný meč, on ho drží, jak mu padl do ruky a dívá se do toho místa, kde se objevuje čepel. Že náhodou nestiskl vypínač a neuřízl si hlavu je jen haluz.

03

Odpovědět

Nic takového ale ve skutečnosti ve filmu není...

60

Odpovědět

+LSHups, máte pravdu, omlouvám se, moje chyba. Beru zpět.

(Nebylo to v nějaké parodii alespoň? Fakt se mi něco takového vybavuje.)

30

Odpovědět

toto video by mali ist priamo do legendarnych...tolko ppči momentov že až.
R2 ist that you?:DD
What is this a breathing device? :D
I was this close to going back and helping those people :D
Use the force luke, let go luke :DDDDDD

1015