Rogue OneJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:10 124

Hishe vás vezmou na další výlet do předaleké galaxie.

Přepis titulků

Překlad: Maty www.VideaČesky.cz Před dávnými časy, bla bla, znáte to... Jak mělo skončit Rogue One TOTO JSOU ÚVODNÍ TITULKY Ani to nebolelo, co? Rozhodně to dalo míň práce, než digitální Tarkin. No nic, JDEME NA TO!!! Nuže pane, pod námi je Ersova farma.

Výtečně, pilote. Tak ji párkrát obleťte a přistaňte co nejdál. - Co nejdál, pane? - Ano, alespoň 350 metrů. A pak tam všichni nakráčíme. To bude něco! Ale nestihnou pak utéct nebo se schovat? Ne, bude to hrozivé! Budou z toho na větvi.

Co jsi říkal? Chlapi, nikdo vám nerozumí! Nemusíte pořád tak huhlat! Pane, mně se nechce jít takovou dálku. - Ani mně ne! - Fajn, posaď jim to před barák! Bože! Mohlo to být tak epický. - Zdárek! - Nikdy nevyhraješ! Budeš potřebovat plány stanice.

Na Scariffu je datový archiv. Ale to by byla sebevražda! A já bych tě nikdy neohrozil. Takže jsem plány zkopíroval na disk. I s touto zprávou jsem ho předal Bodhimu. - Bodhi má ty plány? - Jo, ten pilot! Měl u sebe tohle. Tvůj otec byl moudrý muž.

Jyn! Musíme jít. Zachraň Povstání! Zachraň ten sen. A tu nahrávku si ulož! - Nechalas ji tu! - A jo vlastně. - Na to bacha, zlato. - Mockrát děkuju! To nic. A užij si to! Hlavně úprk před touhle smrtící vlnou. - Ty s námi nejdeš?

- Ne, Jyn. Už nebudu utíkat. To nedává smysl, moc ses tu neohřál. Ale jak chceš. - Čus! - Já nedávám smysl. Pá! Tati! Co to- Kurňa! Jsme obklíčeni!

Tak jo! - Tati, to jsem já! - Hvězdičko? Rychle odsud. Pozor! Takže pořád velím? Cítíte se tak? Postavil jsem Hvězdu smrti. A proto jste mocnější než já?

Ne... nemůžu dýchat... Ať vás vaše ambice nezadáví, řediteli. Tátovskej vtípek? - Vážně? - Tátovskej?! Proč, co tím myslíte? - Podle vás jsem táta? - Ne, lorde Vadere. Akorát to byl takovej tátovskej vtípek. Jakože blbá hříčka.

Nic s tátou. Tak to je škoda. Protože kdybych byl táta, měl bych ohromnou radost. Jsem se Sílou, Síla je ve mně. - Jsem se Sílou... - Chirrute, ne! Jsem se Sílou, Síla je ve mně. A teď mám světelňák! Co?

Kdes ho sebral? Jyn mi půjčila svůj kyber krystal! Tak jsem si ho vyrobil. - Kdy? - To neřeš! Prostě jsem teď Jedi, a basta fidli! Síla! Jo! A PAK... Viděls?

Hodil jsem mu tam granát. A PAK... Už nám zbývá jen chvilka. Nechceš se líbat? Jo! Gratuluji, vaše spása je tu! - K-2SO! - To jako vážně? Vy jste se cucali! - Víš vůbec, kde byla?

- Jak to, že žiješ? Říkal jsem přece, že máme 30% šanci na přežití. Proto jsem nahrál svou paměťovou banku do toho droida, co jsme hackli předtím. - Vole. - Fikaný, K! - A my taky žijeme! - A já jsem Jedi! Cože? Jak to? Na to není čas, musíme hned letět! No jo. Jsem lístek ve větru, jsem lístek ve větru...

Ale takhle to opravdu mělo skončit. Čus, lamy. Střílejte! Pardon. Promiňte, procházím. Hop. Jen střílejte, střílejte. Fakt vám to jde, no jo. Hups.

Promiňte, procházím. Díru sem á... Šup! Fakt makačka. KONEC Něco se mi na vás nezdá, Tarkine. Nezhubl jste? Ne?

Tak jste ostříhanej? Ne, to taky ne. Aha, už vím! To ten digitální ksicht! Už to vidím. Jen se kochejte.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejak se mi vic libili ty stare dily kde proste dali 1 konec a nazdar.. ane tolik moznosti

03

Odpovědět

Mě nejvíc nesedělo to, že rebelové šlohli z Vaderova křižníku loď a zdrhli, tím končí Rogue One, jenže hned nato je kižník dožene (E:IV. Vypadá to, že je chytnul tak za 10 minut) a Vader vtrhne dovnitř a Leia mu tvrdí, že jsou na diplomatické misi.
Jako fakt ? Právě jste zdrhli z mého křižníku a teď děláte jakože nic ? Wut ?

213

Odpovědět

Leiu vychoval parlamentní politik, víc bych v tom nehledal...

80

Odpovědět

To nebyl Vaderův křižník, ale vlajková loď admirála Radduse, Vader se na ni nalodil.

250

Odpovědět

Ten digitalni ksich sedl, to tam bilo primo do oci, stejne jako u Leiy :D

218

Odpovědět

Během filmu jsem si říkal, jak to že tam ten herec je, když už předtím vypadal tak staře a teď vypádá mlaději. Že je to animace jsem se dozvěděl až po konci filmu.

253

Odpovědět

+ZipouTo, že se lesknul jak vosková figurína (ta ale vypadá víc realisticky) a byl nasvícený uplně mimo scénu ho neprozradilo? :D

58

Odpovědět

+thecandyZrovna v tomhle směru jsem byl příjemně překvapený. Nejen, že jsem tam původní postavy nečekal, ale navíc to CGI bylo zvládnuto hodně dobře. Ano, šlo poznat, že je to animace, ale nebylo to tak do očí bijící, jako třeba "mladý" Arnie v terminátorovi.

160

Odpovědět

Tarkin byl alespoň pokaždý v tmavý místnosti, takže si viděl prd, ale Leia :D

50

Odpovědět

+AlennMně přišla teda lepší Leia. Ikdyž byl Tarkin furt ve tmě, tak na něm to šlo poznat víc :D
Především když mluvil. U CGI postavy jde snadno poznat, že je umělá, když mluví. Vypadá to strašně nepřirozeně a strnule. Animátoři totiž pořád ještě neumí reálně napodobit mikromimiku tváře, když člověk něco vyslovuje.
Tarkin tam mlel pořád, takže to bylo vidět hodně. Leia řekla jedno slovo, takže to ještě šlo :D

30

Odpovědět

Jo Tarkin a Leia byli celkem dost poznat, že jsou CGI.
Ale strašně se mi naopak líbilo, jak tam použili záběry těch "starých" pilotů ze čtyřky :)

20