Star Wars: Pomsta SithůJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:284
Počet zobrazení:7 470

Anakin není žádný hlupák, aby jej k Temné straně zlákaly tak očividné lži, jako vykládá kancléř Palpatine. Před shlédnutím doporučujeme mrknout na tato dvě videa:

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Stalo se něco úžasného. Ani... Jsem těhotná! Ze mě bude táta?! Ticho! Co blbneš? Jsem tak šťastnej!

- Nekřič! - Lidičky! Bude ze mě taťula! Moje tajná manželka čeká dítě! Já budu táta! Co budu dělat?! Slyšeli jste to?! Yodo! Kde jste? Ze mě bude táta! Jak měla skončit Pomsta Sithů Kancléř chce, abych mu v Radě dělal osobního zástupce.

- Ne. - Proč ne? Protože si členy volíme sami? A navíc Dooku řekl Obi-Wanovi, že Senát je pod kontrolou lorda ze Sithu. A jó! To mi vypadlo. Ustupte! Vypořádám se s tou jedijskou špínou sám! Do toho!

Dělám si srandu, sejměte toho vola! Ihned lituju svého rozhodnutí! Ale takhle to opravdu mělo skončit... Tvůj růst budeme bedlivě sledovat. Skvěle, Anakine, skvěle! Zabij ho. Temná strana Síly je cestou k mnohým schopnostem, některé jsou dokonce považovány za nadpřirozené.

Vy jste ten Sith! No to je dost, že ti to docvaklo! Víc zřejmý už to bejt nemohlo. Učím se pomalu. Budu vás muset předat Radě Jedi. Jistěže. Ale jsi si jist, že... Stůj! - Kam jako jdeš?

- Jdu je hned zavolat! Né... Né! Mistře, objevil jsem strašnou pravdu! Kancléř je Sith, kterého hledáme. Kancléř je Sith? Ano, mistře. Svádí mě tu Temnou stranou. Pomoc, Anakine!

Jediové chystají převrat! Proč si to děláte?! Pomoc! Pomůžu ti zachránit Padmé! Docela mu to jde. - Radši pospěšte. - Ať se ani nehne! Tak! Vím, že si myslíte, že když zažehnete meče, vypadáte drsňácky.

Tady ale možná jde o lorda ze Sithu! Takže běda vám, že se necháte jen tak pomalu zabít, vy pitomci. Čekejte tuhej odpor, jasný? Jsme mistři Jedi, Kristova noho! - Jo? - Jasan! Takže je to zrada.

Jó! Tohle je vončo! Konečně... Lord ze Sithu je zničen. Né. On nebyla lord ze Sithu. To já byla lord ze Sithu! Já byla Darth Jar Jar! A vy byla ve velká bobek!

To už by stačilo! Mám už těhle sithskejch pasáků nerfů v tom nerfským senátu plný zuby! A potom maminka při porodu nezemřela. A já věděl, že mé noční můry byly jen past. Byla to past? Byla to past. A pak co?

Válka skončila. Senát zvolil nového kancléře, kloni dostali nové práce a Jediové přežili! A mamka s taťkou žili šťastně tady, na Naboo. To je hezký příběh, tatínku! Akorát to možná trochu kazí příběh o tom, co se stalo dál. To nejspíš jo! Já mám rodinu!

KONEC Je konec, Anakine! Mám teď výhodu! Lávuju na tvojí výhodu! - Země je žhavá láva! - Přestaň! - Země je žhavá láva! - Přestaň! - Žhavá láva! - Přesťan, Anakine! Podle mě je země žhavá láva!

Dobrej vtip, stačí!

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

To v 3:25 je trochu mimo, když Lucas sepsal koncept všech 6 epizod na jednou jenom se rozhodl začít od 4.

00

Odpovědět

Tomu vážně věříš? Naivita některých fanboyů, kteří Lucasovi (a kdoví, jestli to vůbec Lucas řekl) sežerou úplně všechno, mě neskutečně baví.

51

Odpovědět

Koncept může znamenat spoustu věcí. Některé koncepty jsou jen úplně hrubá kostra, nebo se důkladně převrtají, než se z toho stane finální verze.

10

Odpovědět

Konečně pořádné video o Star Wars a jeho šťastném alternativním konci :) .

111

Odpovědět

2:58 Zde si myslím, že by měl překlad zohlednit, že se jedná o parodii na tuhle slavnou hlášku: https://www.youtube.com/watch?v=vLaX8UvVUQw (rozhodně se nemluví o tom, že by mě někdo mazat před senát)

71

Odpovědět

vzhledem k tomu, jak obšírně se z "nerf herder" dělá přídavný jméno (narozdíl od motherfucker), přišlo mi to trochu kostrbatý.
ale upraveno.

20

Odpovědět

+MatyDěkuju. Já osobně bych to asi přeložil jako by se skutečně jednalo o tu původní hlášku s "motherfucker" a dovysvětlil to poznámkou, ale "nerf herder" by měla být urážka naznačující nízký původ uraženého, takže bych případně volil nějaké přídavné jméno s podobným významem.

20

Odpovědět

a tak sem deti poznal vaši matku
pa pa pa paaaa pa pa pa da da da da daaa

215

Odpovědět

0:26 neříká spíš "Yoda! Where you at?!"

10

Odpovědět

ďaka.)

00

Odpovědět

Těch scén beznadějného obkličení je v E3 více než vrchovatě. Opravdu škoda, že nedozvíme nic o tom, jak získali plány k Hvězdě Smrti.

Nebo další zásadní události o Impériu, adoptivních rodičích atp.

91

Odpovědět

Však o tom, jak získali plány Hvězdy smrti bude první prequel ne? ;)

181

Odpovědět

Plány k Hvězdě Smrti ukradl Kyle Katarn v prvním Dark Forces. Ale nevím jestli je to kánon, EU, nebo se hry neřadí ani do EU. Dark Forces byla 3D FPS hra, co vyšla v době prvního Dooma. Byla revoluční = dalo se v ní skákat ;)

70

Odpovědět


Odpovědět

prosím, upřímný trailer na Klony útočí, prosím prosím

60

Odpovědět

ouk, tak příště.)))

170

Odpovědět

Udělejte prosím z odkazů nad videem hypertextové odkazy. Kopírování je tak namáhavé...

91

Odpovědět

Je to tam. :-)

21

Odpovědět

stahni si do prohlizece addon jmenem linkification

12