Star Wars: Síla se probouzí... podruhéJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:171
Počet zobrazení:6 172

Jak se zdá, tým Hishe pořád ne a ne sedmou epizodu pustit z hlavy. Při příležitosti vydání BluRay se tak podíváme na další její alternativní konce.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Jak mělo skončit Star Wars: Síla se probouzí Další verze. Následující scénka byla součástí původního videa, ale nestíhali jsme. Až doteď. Tak mrkejte! Hvězdovrah se připravuje k palbě. A míří na nás.

Jak vůbec lze zničit zbraň takové velikosti? Jednoduše! Jelikož jsme po třicet let měli k dispozici plány, postavili jsme si pro změnu vlastní tajnou zbraň! Připrav se to roztočit, veliteli! Roztáčim na plný otáčky! A já na to: Ta helma má smysl! Tvůj ksicht je nesmysl.

Darthe Plagueisi! Totiž... Snokeu! - Pane Snokeu! - Copak, hobitci generálkové? To Odboj... Najednou má... A to mělo bejt co? Palte! Tam dole byla Rey. Hm. Můj syn taky. Potřeby většiny převažují potřeby menšiny.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rebelové by těžko postavili hvězdu smrti. Jednak jsou na ní potřeba obrovské zdroje, které si může dovolit galaktické impérium nebo jiná podobná organizace a né skupinka rebelů, kteří operují v ilegalitě. A také mít zbraň k ničení planet se moc nehodí do jejich způsobu myšlení dobrých hochů.

142

Odpovědět

Jiná organizace... myslíš třeba novou galaktickou republiku? A které rebely máš na mysli? Ve videu byl jen odboj. :)

62

Odpovědět

Sice tomu říkali odboj, ale odboj už to dávno není, protože vyhráli válku.

10

Odpovědět

Film nám moc neřekl o politické situaci v galaxii. Evidentně dominantní silou je První řád, který povstal z trosek impéria a jako takový dokáže předělat planetu na válečnou stanici. (což už je dost přitažené za vlasy) Pak je tu republika, která ale nebude moc silná, jelikož do děje moc nezasahuje, unikne jí stavba něčeho tak obrovského nebo jí nebyla schopna zabránit. Ta nějak podporuje rebely/odboj.

To mě přivádí už k dost nesmyslnému výjevu, kdy první řád vystřelí na Korusant. Mluví, že je v jiné soustavě, ale paprsek, který letí pomaleji, než světlo (jinak by nemohl být sledován) tam dorazí téměř okamžitě. Pak ta planeta s tou hospodou je ve stejné soustavě, že to mohli sledovat? To se povedlo řádu postavit tu zbraň ve vedlejší soustavě Corusantu? Nebo si jen pletou pojmy, jak to amíci umí?

51

Odpovědět

+Moor8Coruscant to nebyl, a tím pádem nebyl zničen, oni byli na jiné planetě, v Disney vypustil do světa, že se Senátoři přesouvali.

30

Odpovědět

+Moor8prostě někdo si do amíků musí kopnout kdykoli :D

00

Odpovědět

1. Kdy konečně dodáte slíbené změny po takeoveru!
2. Kdy konečně opravíte login!
3. Kdy konečně odpovíte?

362

Odpovědět

1. Předpokládám, že květen-červen pojedeme na novém systému. Nechceme to uspěchat.
2. Děláme kompletně nový web, tedy login se opravovat nebude
3. Odpovídáme hned :)

122

Odpovědět

+aleskrizsice mozno trepne ale ten novy web slubujete snad aj pol roka...vlastne nie je podstatne ako dlho ho slubujete, podstatne je to, že skutek utek. jo a tie reci typu nechceme to uponahlat som tu uz cital tolko krat...

28

Odpovědět

+aleskrizTak to je tak trochu podstata věci. Když se napíše "ále, kašlem na to a fláknem to sem hned", přečteš si to jen jednou, zato "nechceme to uspěchat" si holt přečteš víckrát, když se tu na web někdo ptá každých čtrnáct dní.

40

Odpovědět

+aleskrizAno slibujeme. Původně byl web už skoro hotový a i když jsem myslel, že ho použijeme tak jsme se nakonec rozhodli, že to musíme udělat jinak. Ten web byl sice použitelný (představen zde v článku: http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/predstaveni-noveho-designu) ale nebylo to podle našich představ. Ani v diskuzi se moc nelíbil. Takže teď se nový web dělá už pár měsíců úplně od začátku.

50