Star Wars: Klony útočíJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:6 003

Síla se probudila a neuškodí si připomenout úsměvně vypjaté momenty mezi Padmé a velice rozrušeným Anakinem.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Asi jsem se pletl. Přeci jenom nám nic nehrozilo. Corde! Omlouvám se. Selhala jsem, senátorko... Ale neselhala. Vlastně přesně tohle máš v popisu práce.

Vedla sis skvěle! Jak měly skončit Klony útočí Nebojte, nic se jí nestane. Cítím všechno, co se v té místnosti děje. Je to riskantní. A nemáš ještě tak vycvičené smysly, padawane. Néééé..! Jar Jare, musím opustit hlavní město.

Chtěla jsem ti mezitím dát všechno na starost, ale bohužel máš nulové zkušenosti a navíc jsi Jar Jar, takže poprosím kohokoli jiného. - Dobře? - Ouky douky! Já teď šla-- Nedívej se na mě tak. - Proč ne?

- Není mi to příjemné. Promiňte, má paní. Ježiš, to je ještě horší! Nemohla bych dostat nového Jediho? Tenhle mě pořád svlíká očima. To teda nene! Jsi hluboko v mé duši. Mučíš mě. Já vím.

Jako by každý den kousek ze mě odumřel. Pak trpíme oba stejně! Tolik to bolí! Ta bolest! Ta muka! Tvůj polibek mě pronásleduje. Jako bych měl na srdci jizvu. Tohle nás zničí! Ach ne!

Kdybych tak mohl odejít z řádu, hned bych to udělal! Vyprávěj mi ještě o písku! - Vážně? - Ne, ty vole! Tohle je ujetý jak prase, Ani! Tamhle na mě kouká váš oblek. Oblek? Jakej? - Ale nekouká. - Kouká. Né...

Vy budete ten lovec, co se pokusil zabít senátorku. Có? To je blbost. Netuším, o čem mluvíte. To by stačilo. Půjdete se mnou. Zatknul jsem jistého námezdního lovce, nejspíš to bude vrah, kterého hledáme. Velmi dobře.

Přiveď jej. Vyslechnout ho musíme. Ano, mistře. Alé... máme tu zádrhel. On... tu má takovýho prcka a ten... Huš! Huš! No zkrátka zrovna nespolupracujou. A navíc...

Moje loď je jednomístná a nevím nevím, jestli mi bude chtít sedět na klíně celou cestu na Coruscant. A on náhodou loď nemá? Nemohli bychom letět tvojí? Tak na to můžeš zapomenout. A nemohli byste mi prostě poslat něco většího? Ne. To bychom nemohli.

Neodkladné záležitosti řešíme. A nikdo z vás nemá čas? Správně. Na polštářcích hovíme si. Všechno tady odedřu sám, co? Ano. Já je zabil. Úplně všechny!

A nejenom muže. Ale i ženy. A taky děti. Jsou jak zvířata! A já je pozabíjel jako zvířata! Nenávidím je! Já... Zapomněla jsem něco v lodi.

Hned jsem zpátky. Nikdo, kdo je při smyslech, by s takovýmhle magorem nezůstal, ne? Ale takhle to opravdu mělo skončit... Dobře bojuješ, můj starý padawane. A to ještě nic není. A pak jsme zjistili, že Dooku plánuje postavit obrovskou stanici Hvězdu smrti! S ní by mohl ničit celé planety!

Ták, a poněvadž jsme ochránci míru a nemůžeme nechat ty plány padnout do špatných rukou, zničili jsme je a teď jsou navždy v tahu. Co prosím?! Tedá... Díky bohu! Jej... Proveďte Rozkaz 66...

KONEC Padmé! Přistaňte! Prober se! Vyloučí tě z řádu Jedi! - Dobroš, tak čus! - Anakine, ne! Nesnáším, když tohle dělá. Já bych to udělal taky.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

toho Windu snad opravdu dabuje Jackson

00

Odpovědět

SPOILER
.
.
.
.
.
.
Luke se měl v novém filmu přidat na Temnou stranu, ale na poslední chvíli to změnili. Tady je část natočeného materiálu: https://www.youtube.com/watch?v=u5ZtDoToAz8

06

Odpovědět

Na konci Force Awakens útočí Rey a Poe na tu novou Hvězdo-smrtinskou stanici, Finn je přímo na povrchu. Rey je blízko od sestřelení. Finnovi se podaří useknout Kylo Renovi ruku, když Kylo Ren ztratí soustředění. Na Rey letí dvě torpéda a trefí ji. Obrazovka zčená. Poté se obraz pomalu vrací zpět. Vidíme Reyin X-plán roztřískaný na zemi. Pilot TIE-Fighteru si sundá masku. Je to Jar Jar Binks. Finn se mezitím na povrchu stanice zhroutí k zemi. Kylo Ren si sundá masku. "Me-sa avenge Ani". Jar Jar Binks probodne Finna svým lightsaberem. Poe trefí hlavní reaktor stanice. Jar Jar se začíná smát. Stanice vybuchne, a z výbuchu vyletí miliardi TIE-Fighterů. Každý z nich je pilotovaný klonem Jar Jara. "To be Continued in Episode VIII"

121

Odpovědět

proč vy trollové netočíte filmy....

20

Odpovědět

Popravdě? Bylo by to stokrát lepší jak to co předvedli :D :D :D

33

Odpovědět

Nemám rád písek.

30

Odpovědět

Takové pěkné a vážné video. A na závěr tam musí prdnout Thora...

30

Odpovědět

To obsazeni senatu :D Vetrel,Alf,Krevetaci z okrsku 9 ... :D :D :D

60

Odpovědět

Edit:Vetrelec

10

Odpovědět

a ještě dva Vulkánci

10

Odpovědět

zrovna vcera sem to videl :D

31

Odpovědět

...back, back! :D

20

Odpovědět

1:52 Padme říká "Tell me more about sand", protože Anakin a jeho "I don't like sand. It's coarse and rough and irritating and it gets everywhere."

132

Odpovědět

s**t, já rozuměl "sad," díky mockrát.))

10

Odpovědět

Co je rozkaz 66?

77

Odpovědět

to je rozkaz následující po rozkazu 65 a předcházející rozkazu 67...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A taky je to rozkaz pro Klonové vojáky na zabití všech Jediů

424

Odpovědět

Rozkaz 66 byl jeden z krizových rozkazů, na které byli klonoví vojáci Republikové armády školeni během svého růstu a výcviku. Rozkaz označoval Jedie za zrádce a nepřátele republiky a vyzýval k okamžité popravě bez jakýchkoliv otázek. Jeho vydání nejvyšším kancléřem Palpatinem můžeme popsat jako začátek Velké jediské čistky, jako začátek vzestupu Galaktického impéria a také začátek vedoucí ke Galaktické občanské válce.

142

Odpovědět

Zabijte všechny zrádce republiky (= rytíře Jedi).

41

Odpovědět

No k ty predposledni scene, jak Anakin vyvrazdi tu vesnici - to je naopak duvod proc se do nej Padme zamiluje, nejspis ji to fakt rozrajcuje... http://orig11.deviantart.net/ffd6/f/2008/221/8/b/padme_is_a_freak__by_magzdilla.jpg

91