Úžasňákovi 2Jak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:77
Počet zobrazení:7 014

Nejlepší superhrdinská rodinka konečně dostala po dlouhé době své pokračování, ale jak měl tento film skončit doopravdy?

Přepis titulků

Vlak ujíždí! Nestihnu to, budu muset... - Páni! - Teda. - Díky, Spider-Mane! Nemusíte mi děkovat, já jsem jenom přátelský soused Spider-Man. Sakra. JAK MĚLI SKONČIT ÚŽASŇÁKOVI 2 Úžamobile, únik! Dashi, kvůli těm brýlím Lucius zešílel, nejspíš udělali to samé mamce a tátovi. - Musíme je najít a všem sundat brýle.

- Ale jak? No, já budu neviditelná a ty můžeš udělat ten svůj trik s připínáčkama ze školy, jak běžíš tak rychle, že tě ani kamera nevidí. - Jako vážně použijeme naše schopnosti? - Vážně použijeme naše schopnosti. - Ano! Pozor, procházím! Co to? Kde to jsem? Tyhle si vezmu. - Rozdrtím vás. - Jsi moc pomalej! - Omlouvám se.

- Mám je! Tohle je úžasné! Děkuji vám všem za to, že reprezentuje oddanost vašeho národa superhrdinům. - Co to? - Všem vám vymývají mozky! - Do háje. Takže jsme všem vzali brýle na vymývání mozků a tak to skončilo. Jo, přesně tak, postarali jsme se o to, páč jsme úžasní. - To je skvělé, děcka. - A pak se stalo co? Evelyn šla do vězení za pokus o vraždu a supráci jsou znovu legální. Což je dobře, protože mám pocit, že mamka s tátou to vážně potřebovali.

Kde přesně jsou vaši rodiče? - Mají rande. - Určitě dělají něco moc romantického. Fuj. - Pojď sem! - Už nebuď zlej! - Miluju tě. - Já tebe taky. Mysleli byste, že když rádi pomáhají lidem, začali by pracovat jako policisté nebo hasiči nebo tak. To je jedno, využívejte své schopnosti na papírování, dokud se nezblázníte. Můžeš to dělat na tajno jako já, policajti se na mě furt zlobí, že za ně dělám práci.

Víte proč? Plotože jsem Batman! KONEC Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten konec mě dostal :D

220