Solo: Star Wars StoryUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:74
Počet zobrazení:10 746

Hlas Upřímných trailerů se dnes zaměří na nejnovější film ze světa Star Wars, spin-off o Hanu Solovi.

Přepis titulků

Dnešní epizodu vám přínáší U. S. Army. Milujete původní trilogii spalující vášní, kvůli Poslednímu z Jediů jste válčili, teď se připravte na úplně nový druh filmů Star Wars, na který zapomenete hned, jak se vrátíte domů z kina. Solo: Star Wars Story Jo vlastně, ono to vyšlo letos, že? Poté co Disney přetočilo polovinu svého druhého Star Wars Story, protože se jim nelíbilo, co udělal režisér, dívejte se, jak předají klíče novému zajímavému tvůrčímu týmu a přetáčí ještě víc filmu, protože se jim nelíbí práce režisérů.

Jsi urážlivý. To vyústilo ve smíchaninu, která nebyla úplně úžasná, ale ani úplně hrozná, a pokud tak Disney plánuje vrátit rovnováhu Síle, tak ze mě rovnou udělejte Sitha. Připravte se na celovečerní adaptaci wiki-stránky o Hanu Solovi, ve filmu, který je méně studií postavy Hana Sola, ale spíš origin storkou pro Hanovy doplňky, jako je jeho zbraň, jeho loď...

Millennium Falcon. ...malý zářez na jeho lodi... Co děláš? To je únikový modul! ...jeho oblíbená odpověď... Nenávidím tě. Já vím.

...a samozřejmě jeho ikonické kostky? Odkdy jsou ty kostky tak důležité? Byla to jen hloupá rekvizita do pozadí, ne všechno potřebuje vysvětlení. Nemám lidi. Jsem sám. Solo. O tohle se nikdo neprosil. Připravte se s Aldenem Ehrenreichem, dobrým mladým hercem, který dostal nevděčnou práci zahrát mladého Harrisona Forda.

Na takovou šanci jsem čekal dlouhou dobu, nezkazím to, dobře? Přidá nové aspekty tomu sobeckému pilotovi mimo zákon z Nové naděje, tak, že nám ukáže, že nebyl až tak mimo zákon... Jsi ten hodnej. ...a nikdy vlastně nebyl až tak sobecký... Sakra. ...ale vážně strašně moc chtěl být pilotem.

Bude ze mě pilot. Přísahal jsem si, že se stanu pilotem. Jsem skvělý pilot. Budu tvým kopilotem. Tak už máme pilota. Dobře, dobře, chce se stát pilotem, už to chápeme. Ještě něco, jaký byl jeho táta? Chtěl být pilotem.

Tak nic, tak se vraťme k poznávání jeho doplňků. Kde dostal tu vestu? Připoutejte se, když se Han přidá k ještě otrhanějším pasákům pistolí. Jako je Chewbacca, který teď jí lidi? Beckett, který se chová jako Woody Harrelson chycený v Star Wars filmu. Qi'ra, která pracuje pro Paula Bettanyho, ale vlastně pracuje s Hanem, ale doopravdy s Darthem Maulem. Nemůžete podvést podvodníka!

Val, nová nejhustší postava ze Star Wars... ...tak nic. A Lando, Star Wars Story, co bychom všichni viděli raději, až na tu část, kde očividně spí se svým droidem. Jak by to fungovalo? Funguje to. A L3-37, která je buď SJW nebo urážlivá satira korektnosti, záleží, na jakou část internetu rádi křičíte.

Když je Han Solo nejméně zajímavá postava ve filmu o Hanu Solovi, tak máte problém. - Jsem Han. - Nikoho to nezajímá. Chtěli jste temnější pohled na franšízu Star Wars? Tak jste ho dostali, protože tohle je tak temné, že je špatně vidět, co se děje. Ať už je akce schovaná v tmavě modré, tlumené hnědé, tak trošku fádní olivové nebo oranžové jako v Taco Bell Beef. Než se vaše oči přizpůsobí, uvědomíte si, že všichni v galaxii jsou nasvícení jako z ochrany svědků.

Hustý, tady je Falcon, aspoň myslím. Tenhle film je doslova temná strana. Zachyťte první propadák Star Wars éry od Disneyho, který zmrazil všechny ostatní samostatné projekty v karbonitu, ale ukázal fanouškům, jak se z Hana stala ta postava, kterou známe a milujeme. Tak, že si prošel událostmi Sola a pak ještě něčím před Novou nadějí mimo záběr, což z něj udělalo postavu, kterou známe a milujeme.

Ten kluk říkal něco o velkým gangsterovi, který hledá lidi na práci. Takže co bylo pointou toho filmu? Hrají: Lone Starr, Hairy a Harrelsoni, Bílý muž nemůže skočit (do rychlosti světla), Qi'leesi, Vnímající bytost uvězněná ve Falconu?

Fujky. Šest sezón a Wookie, Já chci Thandie, Jak se jmenuje tahle postava... nevíte, že? Piráti Corellianu, Samus Aran, Teräs Käsi. Ta pitomá hra z PlayStationu je teď canon!

Půlka z Maula, co jsem býval a Disney pokaždé, když vyhodí režiséra v půlce produkce. Mám ohledně toho vážně dobrý pocit. Kovboj Propadák Solo. Pokud Solo není jeho rodné jméno, proč ho dal svému dítěti? A pojmenoval ho po Lukově poustevnickém příteli, kterého znal asi den?! Nedivím se, že ho shodil z mostu.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle člověk je hroznej debil :D
všeználek

09

Odpovědět

Já nějak nechápu ten hejt okolo. U Sola a Rouge One jsem měl pocit že sleduju Star Wars což o hlavní sérii říct nemůžu.

124

Odpovědět

Z nových SW filmů u mě rozhodně vede Rogue One (ačkoli i ten má chybky). Solo ale podle mě vůbec nebyl špatný. Jasně, není v tom žádná hluboká myšlenka. Ale pokud je tohle člověk schopný akceptovat, tak je to slušný akční sci-fi film. Pořád je to o úroveň výše než epizody VII a VIII, které pro mě byly spíše zklamáním.

81

Odpovědět

Když jsem uviděl mladýho Forda, tak jsem zamáčkl slzu nostalgie.

21

Odpovědět

Solo nebyl výslovně špatný film. Nenadchnul, ale ani nezklamal. Rozhodně lepší, než epizody 7 a 8 dohromady, ale horší než Rogu. Nahráli si na pokračování, které/á by mohlo/a být lepší. Solo doplatil na to, že šel moc brzo po 8 a lidi byli tak zhnuseni, že to nechtěli riskovat.

223

Odpovědět

já bych to tomuzhnusení moc nepřipojovala, mrdli to na jarní termín, v době dy v kinech řádily filmy, které jednak během natáčení neměly žádné problémy, neřetáčela se většina filmu, a nešlo o příběh někoho, o jehož příběh z mládí se vpodstatě nikdo neprosil, protoře k čemu nám je vyprávět o tom jak ke všemu přišel, když se o většinu hlavních postav vůbec nemusíme bát, protože víme že to všechno přežijou, a víme že ten vztah neydrží protože skončí s Leyou, atd atd... Takže gratuluju, prdli film do víru letních premiér jako Rampage, Tiché místo, Spí Ostrov, DeadPool 2 a hlavně Avengers Infinity War... kterej vůl očekává nadprůměré výdělky, když v kinech řádí Avengers Infinity War.... A dal by se to pochopit, kdyby šlo o nějaké jiné studio, ale sakra oba filmy jsou od studia Disney... To je nenapadlo, že je to zabijárna rvát poměrně neznámý pro nikoho nezajímavý film do období, kdy tam bude strašit 'megafilm', který očekává miliardové tržby? (plus krátce před tím byl i Black Panther, takže hádám že není až tolik lidí, kteří by chodili do kina několikrát do měsíce.

94

Odpovědět

+lenaciaPřesně, ten film nedoplatil na to že by byl špatný, ale tím že si u Disniho mysleli, že lidé budou na Star Wars chodit vždycky. Dokonce jsem četl několikrát, že je upozorňovali, že film v této konkurenci nevydělá tolik a ať ho přesunou na říjen, kdy nebylo nahlášeného v kinech nic zajímavého. Film by vydělal určitě o půl miliardy více. Jenže Lucas Film, potažmo Disney měl podepsané smlouvy s LEGO a jinými výrobci hraček a ti jim prostě řekli, že produkty pošlou na trh ať film budou vysílat a nebo ne. Takže to riskli. Nevyšlo to. Stále se totiž zapomíná, že Star Wars je hlavně sci-fi, na které chodí omezené počty diváků. Koukněte se do historie, jak vydělávali scifi filmy. Navíc tomu uškodilo, zase přeobsazení režiséra. Původní to chtěl hnát trochu do vtipkování, měla to být trochu komedie ala Strážci Galaxie, jenže se vedení Lucasu leklo a tohle je výsledek. Nejde tedy o špatný film, mě se moc líbil, pouze šlo o špatný marketing a propagaci.

10

Odpovědět

+lenaciaRampage, Tiché místo, Psí Ostrov, DeadPool 2 nelze se SW srovnávat. Jediné, co může SW v současnosti konkurovat, je Potter (myslím zvířátka), nějaká hlavní Marvelovka a v budoucnu Avatar.

10

Odpovědět

+Moor8možná tak hlavní dějové lince, ale tady se bavím o Solo- Star Wars story...

01

Odpovědět

+lenaciaPořád je to SW! A i vedlejší film je hodnotově výš, než takový Rampage, to působí jako film pro televizi.

10

Odpovědět

+Moor8SW kterej nikdo nechtěl. Rampage samzořejmě nemá vyšší sledovanost, ale byl to jeden z poměrně zajíamvých filmů, které běžely během toho období. A na které šli lidé raději než na Sola...

01

Odpovědět

+lenaciaJá ho třeba chtěl a byl poveděnější, než ty nové epizody. Navíc z toho mohla být dobrá série.

10

Odpovědět

Mě se film jako takvý líbil... Mnohem víc než VII a VIII... Technicky vzato, kdyby zůstal cca ten příběh a místo Hana byl hlavní postavou někdo neznámý, fungovalo by to.

165

Odpovědět

Film jsem neviděl a ani radši nechci, stačí mi tenhle trailer. To co Disney provedlo se sérií Star Wars je vážně pozoruhodné.

57

Odpovědět

Ja si radsej nazory robim sam ale ked tebe staci aby ti niekto povedal co si mas mysliet o filme tak tvoja vec.

31

Odpovědět

+SmithVšak já taky nehodnotím přímo tenhle film, ale viděl jsem SW VII,VIII, Rogue One. A to je pro mě dost odrazující od sledování jakéhokoliv dalšího filmu z tohohle universa. Tenhle upřímný trailer mě v tom jenom utvrdil.

22

Odpovědět

Jinak mise Disneyho zničit další koupenou licenci zdárně pokračuje. Byl jsem na tohle dotáhnut příbuzenstvem do kina. Mě se krutě nechtělo, pořád do mě hučeli ať jdu, až jsem nakonec povolil jen pod podmínkou že tuhle sračku dotovat nebudu takže jsem to měl vlastně zadarmo. Po skončení téhle hovadiny jen odsouhlasili že jsem měl celou dobu pravdu, hovadina to skutečně byla. Poprvé jsem viděl jak někdo znechuceně odchází z kina před koncem filmu.
Tady to ještě sprdli málo, zasloužilo si to ještě víc zadupat do propadliště dějin.
Jediný co z těch debilit Disney natočil stálo aspoň za něco je Rouge One, ostatní naprosto zapomenutelné filmy...

1811