Star WarsUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:73
Počet zobrazení:7 003
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů zaměří na Star Wars, ty úplně první... kterým rozhodně nebudeme říkat Nová naděje.

Přepis titulků

Od kdysi mistrného režiséra, který to prostě nemohl nechat na pokoji, přichází trhák se speciálními efekty, který změnil celý filmový průmysl na montážní linku trháků se speciálními efekty a akčních figurek: Star Wars Ty první Nebudeme tomu říkat Nová naděje. Svezte se s několika nejkultovnějšími postavami filmů obklopenými nejkultovnějšími rekvizitami a designy v jedněch z nejkultovnějších lokalit vůbec.

Až tak, že každá postava, místo nebo věc, co se ukáže na plátně, má wiki-článek s alespoň tisícem slov. Věděli jste, že tihle týpci se jmenují Jizz-wailers? Wailers... Seznamte se s hrdiny, jako je princezna Leia, nejzajímavější lidská žena z těch dvou v celém filmu. Han Solo, úplný typ jako Han Solo.

Obi-Wan, moudrý mistr Jedi, který si nepamatuje droida, který mu několikrát zachránil život. Nepamatuji si, že bych někdy vlastnil droida. Droidi, uvědomělá stvoření, která mají pocity a svobodnou vůli a která jsou kupována a prodávána jako otroci. Myslíš, že nás roztaví? Prosím, nevypínejte mě. #NaDroidichZivotechZalezi, lidi. A Luke Skywalker, ufňukaný vesmírný spratek...

Chtěl jsem na stanici Tosche vyzvednout nějaké usměrňovače. Trošku mi někoho připomíná. Všechno je to Obi-Wanova chyba. Teď ohledně toho nemůžu nic udělat. Nenávidím je. Ale oni ji zabijí. Není to fér. Prostě to není fér.

Počkat, takže herecké volby Haydena Christensena byly úmyslné? Jsem ohromen. Společně půjdou na jednu z nejepičtějších vesmírných cest všech dob, která by byla naprosto nepotřebná, kdyby někdo měl e-mail... Vložila jsem informace životně důležité pro přežití povstání do paměti této R2 jednotky. ...aby si to rozdali se zlým impériem a armádou nešikovných idiotů... Převezměte to. ...kterou vede ten nejhrozivější zloun všech dob, Darth Vader, dokud neuslyšíte jeho původní hlas.

Roztrhejte tuhle loď na kousíčky, dokud nenajdete ty plány. A najděte pasažéry tohoto plavidla! Chci je živé! Teď už tak epický nejsi, co chlape? Vraťte se zpět do dob, kdy technologie donutila George Lucase spolupracovat s dalšími lidmi, když se spojí s mistry zvukového designu, hudby, střihu a praktických vizuálních efektů, aby dodal téměř dokonalý film, který postupně zhoršil každou speciální edicí, protože pokud je tu něco, co původním Star Wars nechybělo, jsou to špatně udělaná, nemístná CGI zvířata zaplňující každý centimetr čtvereční plátna.

Chlape, no tak, uhni, ani nevidím na film. Znovu prožijte všechny části, u kterých kvůli nostalgickým brýlím nepřiznáte, že jsou celkem hloupé. Jako třeba ten chlápek v levné vlkodlačí masce, boj se světelnými meči, kde do sebe jemně šťouchají dva staří panáci, a to nejvíce přehnané freudovské finále všech dob.

Luke je nejlepší pilot v teritoriích na Vnějším okraji. Podívejte se, to je ale macek. Útok zezadu. ...měli by být schopni penetrovat vnější obranu. Už tam budu, už tam budu... Sakra, vedle. Všude čisto, kluku!

Teď to dodělej a letíme domů. Luku, dostaneš se s takovou rychlostí včas ven? Přesně to řekla. Ať už jste starý muž, který se nemůže dostat přes 38 let starý film pro děti, nebo podivínské dítě, které si myslí, že žije na hraně, když řekne, že prequely byly lepší, jedna věc je jistá... Han vystřelil první! Hrají: Skywalker v letu, (Boooo) Bití od Copánků, Hvězdný Ford, Opravdová třída, Můj kopilot je pes, Weezer, Porkins?

To je zlý. Oscar a odpadkový koš, Satane?

Modré mlíko a Náckové ve vesmíru! Star Wars Josepha Campbella I když všichni strašně chceme skutečný světelný meč, buďme realisti, do týdne bychom si usekli ruku. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Původní SW jsem nikdy nepochopil. Nemělo to triky, příběh naprd, herecké výkony na nic. Vlastně tohle video krásně shrnuje, proč se radši kouknu na druhou trilogii. Epizoda 1 je prostě nej. ;)

014

Odpovědět

Možná neposlali plány hvězdy smrti emailem, protože to přes celej vesmír nešlo ? F**k you do všeho co je dobrý se n****t a udělat si aspoň nějakou publicitu, vykrádáním uměleckých děl... ubohý.

29

Odpovědět

Človek by si pomyslel že keď si vedia zavolať hologramom cez polku galaxie tak by mohla byť možnosť aj poslať e-mail.

131

Odpovědět

Ten náraz Stormtroopra hlavou do steny v 2 minúte bol omylom, ale vraj to tak pasovalo do scény že to nemohli vystrihnúť

52

Odpovědět

thank you captain obvious

55

Odpovědět

+v m vargaza málo, dvorný šašek VČ.

42

Odpovědět

+Richmond153vidno, ze si slusne vychovany, vies , ze sa mas na konci podpisat

23

Odpovědět

+v m vargaTo by vypadalo takto.
Za málo.
Dvorný šašek VČ.

04

Odpovědět

+Richmond153vyzeralo, ked uz

12

Odpovědět

+v m vargaTak už vypadni. :)

04

Odpovědět

+Richmond153Najděte si nějakého koníčka chlapci

40