Star Wars: Poslední z JediůUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:10 154

V tomto díle se bude hlas Upřímných trailerů zabývat nejnovějším dílem Star Wars.

Přepis titulků

V polarizovaném světě bude nový díl série o rovnováze a nelpění uctíván, nenáviděn a lidé jím budou tak posedlí, až to přestane být sranda. Nepůjde to tak, jak si myslíš. Fanoušky Star Wars už máme přečtený. Star Wars: Poslední z Jediů Zapomeňte na milostný dopis původní sérii, kterým byla Síla se probouzí, protože Epizoda 8 podryje všechno, co jste očekávali, a udělá z toho tu nejhorší vůbec.

Kdo pozval původní hlas Upřímných trailerů? Vážně budete dělat "starý jsou lepší/nový jsou lepší" jako u Síla se probouzí. Jediný způsob, jak se teď dá bavit o Star Wars, je v absolutnech, takže jo. Je to od tebe trošku sithské, ale dobře. Z Posledního z Jediů to dělá osvěžující novotu oproti předvídatelnému vzorci. Která plive do očí všemu, co jste kdy milovali. - Uplakánku. - Zrádče. Seznamte se s novou generací hrdinů, kteří si píší vlastní příběh, jako je Rey, kterou potom, co ji volal Lukeův světelný meč, volají texty Jediů, velká, mokrá díra a také její největší (ne)přítel.

A stejně nedostane ani jednu odpověď na žádnou svojí otázku. Myslela jsem, že tu najdu odpovědi. Mýlila jsem se. Poe, který vyroste ze super sexy pilota... ...ve zrádného ztroskotance, který má na svých rukou více krve než Impérium. - První řád... - Prašť jako uhoď. A Finn, který přešel od dezertéra utíkajícího před válkou...

...k dezertérovi utíkajícímu před válkou. S pomocí nováčka Rose se naučí dát přednost většímu dobru před sebou samým... ...kvůli zbytečnému vedlejšáku v Casinu Royale. Jak se opovažují strávit 15 minut spojováním akce a většího tématu. A tím větším tématem je: Je možné, aby někomu chyběly závody kluzáků? Myslel jsem si, že ne, ale spletl jsem se. Ale zapoměňte na naštvané fanoušky, kteří se zlobí, že ten film nebyl, jaký si ho představovali.

Hej! Protože tu pořád máme své staré oblíbence, jako je Leia, bitvou zocelená generálka, - která se snaží udržet jiskru naděje... - A je v kómatu. - Chewbacca... - ...který nemá co na práci. - A Luke Skywalker... - ...který po smutném, starém Hanovi a smutné staré Leie vážně skvěle dotvoří obrázek toho, jak smutní a staří jsou teď vaši hrdinové. Obrátil se k této sérii zády poté, co viděl prequely. Odkaz Jediů je selhání.

A ani zopakování Nové naděje jeho názor nezmění. To byl ubohý trik. Protože fanoušci Star Wars ve skutečnosti potřebovali vidět, jak jejich idol odhodil svůj světelný meč, jako by to byl vtip. A Star Wars pro mě není vtip! Chtěl jsem s tebou o... Ryan Johnson zničil moje dětství stejně, jako zničil zákony vesmírných bitev. - Vesmírné bitvy nemají zákony.

- Měly by mít. Luke není jediný Skywalker, který má problémy s touhle frančízou. Kylo Ren je zpět a požaduje naprosto nový začátek. Nech minulost umřít. Zabij ji, pokud musíš. Když zrovna nevypadá, že bude brečet... což vypadá v jednom kuse. Dívejte se, jak se vykašle na fandění Vaderovi, Mocnou Kachní Masku a košili. - Svaly... - Tys mě schválně rozptýlil. - Pozdě! Jdeme dál. Připravte se na vážně nečekané odpovědi na záhad z Epizody 7.

Které mohou být zodpovězený pouze otázkou: Jaké jsou ty neujneuspokojivější odpovědi na záhady z Epizody 7? Jako třeba kdo jsou rodiče Rey? Nikdo. Kdo je Snoke? Nějaká mrtvola. A jak Maz Kanata dostala světelný meč Lukea? Na tom nezáleží a jsi hlupák, když se musíš ptát.

- Po všech těch hodinách spekulací a analýz to bylo povznášející. - Urážlivé. Ty jo, jak to, že se nikdy neshodneme? Jsme oba docela velcí fanoušci Star Wars, že? Připravte se na vůbec nejrozvratnější film Star Wars. Kdy Ryan Johnson buď nerozumí tradici... Nebo udělal první Star Wars film, který splňuje hodnoty, které hlásá, místo aby schvaloval královské rody a bezohlednou agresi. Dost dohadů.

Až napočítám do tří, řekneme, co se nám na tom filmu nejvíc líbí. Jedna, dva, tři. Jak Rey a Kylo bojují proti praetoriánské gardě, Yoda praští Lukea holí. Porgové! - Počkej, jako vážně? - Jasně. Dobře, teď co se nám nelíbí. Holdo nikomu neřekla svůj plán. Chápu, že chtěla Poeovi srazit hřebínek, ale stejně. Jedou na raketoplánech do pevnosti, proč je donutila si myslet, že umřou?

Proti tomu nemám ani slovo, ale myslím, že lidi jo. Uděláme to znovu se Solem? - Ne, na tu blbost se nebudu koukat. - Ne. Hrají: Půlka fandů Star Wars, Sůl. BluRey, Luke Mlékocuc, Carrie Poppins, Finn člověk, Rose mě políbila na mozek, Tak vážný Ky, Snopl, Dej mi ty pitomé klíče, ty pitomý sběrači Nerfů, Malé kolečko, Pew!

Brienne z Darthu, Je na nic být Huxem, A vykoupení Star Wars děcka, Star Wars: Poslední, na které si koupíte lístek. Do té doby, než vyjdou další. Možná. Je čas, aby můj fandom skončil. Slyšel jsi, že JJ dopsal scénář Epizody 9?

Můj fandom je zpět. Dočasně. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdo je fanoušek kníižního kánonu?

20

Odpovědět

Tahle epizoda byla fakt nejrozporuplnější a dozajista i jednou z nejhorších vůbec. Ještě že jsem na ni nešel do kina, což jsem chtěl co si pamatuji.

10

Odpovědět

Ky so serious - Narážka na "Why so serious?" Jokera z Batmana. V překladu "Proč se nesměješ?"
Překlad jako "Tak vážný Ky"? To jako vážně? :)

01

Odpovědět

Mimochodem jsem rád, že si těch některých kravin všimli i ostatní. Například ten namachrovanej rebel, že vlastně mohl za smrt tisíců a on si tam dál pobíhá jak hrdina, i když by v reálu skončil u zdi bez soudu s kulkou v hlavě. :)

30

Odpovědět

Kdyby udělali příběh počítačově ze SWTOR, udělají 100x lépe!!!!

114

Odpovědět

Nejvíce jsem nepochopil proc proste neotocili jednu z tech mensich lodi a neposlali ju svetelnou rychlostí na nepřítele kdyz to nakonec stejne udelali s tou posledni. a kdyz uz tak když me dochází palivo a mam jen na jeden světelný skok tak k***a to skusim, ne ze chcípnu se svou lodí jak ti kapitáni dva kapitáni.

192

Odpovědět

Když už jsi s tím začal, tak já nikdy nepochopil, proč se vůbec někdy obtěžovali stavět Hvězdu Smrti, když mají nadsvětelný pohon. Prostě ho namontuju na velkej šutrák, nakouřím to s ním do planety a je vymalováno.

203

Odpovědět

K tomu skákání - když už teda zjistili, že je dokáží sledovat hyperprostorem ...proč prostě neskočila každá loď jiným směrem? nemohli je prece sledovat všechny... lepší než se postupně nechat rozštřílet v malých neozbrojených transportních lodích

131

Odpovědět

Nevim ja jsem jako pokracovani po Return of the Jedi cetl verzi od Thymotyho Zahna jsou to tri knizky jmenuje se to Dedic Imperia a kdyby to natocily podle toho tak je to super. Aspon pro me teda. Jediny probelm je ze knizky se odehravaji asi rok po smrti Imperatora a zkazy druhe hvezdy smrti. Skoda no Uz prvni film by slaby ale tohle bylo nevim no. Ze tri filmu ktere zatim Disney vidal byl nejlepsi Rogue One. Saga rodu Skywalkeru jde do kopru. George byl nouma ze to prodal ted do toho muze kecat jen malo a je to podle me znat.

152

Odpovědět

Mne strašne vadilo (okre iného, ale z tohto ma išlo ******) to obrovské delo na konci, majú najmodernejšie technológie, ale jednu raketu v tých vesmírnych lodiach nato aby rozbili tu bránu nemajú. Oni tam musia ťahať 500 tonové delo - 3 hodiny - na vzdialenosť 100 metrov od toho bunkru...aby neminuli alebo čo... som čakal kedy sa za to postaví dajaký vojak s fakľou aby zapálil zápalnú šnúru....inač celý film tiež celé zle - zo super vesmírneho dobrodružstva sa stalo...vesmírne - niečo...škoda...

302

Odpovědět

Já mám teda dojem, že ty nové díly se líbí jen těm, kdo neviděli původní Star Wars. Nepochopitelné chování hlavních postav je pro mě asi hlavní důvod, proč je film špatný. Luke: Mistr Jedi, mentor, nejmoudřejší osoba (po Yodovi) ve vesmíru, si nasere do gatí kvůli nějakému děcku, které neposlouchá tatínka a na 20 let se zašije na nějakém ostrově, kde chlastá mlíko z cecků suchozemských kapustňáků. Really ? Obi-wan se sice taky schoval, ale jen proto, že hlídal Luka na Tatooinu, aby mohl řád Jedi jednou znovu povstat. Poté se snaží vše napravit, bojuje s Kylo Renem a pak zmizí, jak prd ve větru.

Finn a jeho obtloustlá asijská kamarádka: Tohle tam bylo tak natvrdo natlačené, že by to neustál ani Jaro Slávik.

Rey a Kylo: Tady to docela klapalo, nevěřil jsem že to po minulém dílu někdy řeknu, ale Kylo je nejlepší postava z celého filmu a společný souboj s těmí červenýmy kondomy byla fajn a Sperm Leader Šňup umřel dřív, než výše zmíněný prd a ty souboje, které mi připadají, jako by místo světelných mečů měli ve skutečnosti 30ti kilové válečné sekery mě taky nepřesvědčili.

Tu vsuvku s kasinem jsem vůbec nepochopil proč ve filmu je. No a jediné, co nám film přinesl, jsou otázky, spousta otázek z nichž 90% je WTF?

Čauko

534

Odpovědět

Mě se docela líbilo nastínění děje od Lucase, kterého se bohužel J.J. nedržel. sedmí díl měl být hlavně o pádu Bena Sola a objevení se nového temného Snouka. Film měl více méně končit v momentě kdy Luke odváží poslední přeživší padavanku na planetu Jaku. Osmí díl se měl odehrávat asi devět let poté, kdy se tato padavanka rozhodne Luka najít, přibližně tak jak to bylo ukázané v sedmičce. S tím rozdílem, že ten kdo utíkal od prvního řádu byl Ben Solo. Jenže záměry Bena byly dvojsmyslné a spíše se chtěl nadobro zbavit Luka. Zřejmě většina fandu tento nástin někde četla. V knize o Lukasovi je i zmínka kdy mu pustili sedmou epizodu a on odpověděl, že něco v tom smyslu, že ho mrzí, že se zmohli pouze na recyklaci.
Když se však člověk nad tím zamyslí, mohl Jonson linku z Rey zachránit tím, kdyby po ji Luke řekl větu "Proč si se vracela, měla jsi tam zůstat." Nebo něco podobného. Zase se však musí uznat, že se novým scénáristům podařilo úspěšně vybít staré hlavní postavy do takové míry, že už tam v devítce nemají koho dát. V momentě kdybych věděl, že představitelka princezny zemřela, nechal bych jí umřít i ve filmu, když k tomu navíc měli příležitost a Luka bych nechal žít. To co udělal Jonson byla podle mě hrozná blbost. Jo a vystřižené scény, tedy minimálně dvě byli lepší než to co tam zůstalo.

42

Odpovědět

Na youtube je strih toho jak Mark Hamill pred i po premiere rikal ze se mu ten film nelibi ze stim krajne nesouhlasi, s tim co se tam odehralo.. s tim scenarem. Ze tahle by se jedi nikdy nezachoval. Dost jim to dal sezrat :D

312

Odpovědět

The Last Jedi je obecně dobrý film.
The Last Jedi je ale tragický Star Wars film...

362

Odpovědět

Mě přijde vtipné (smutné), že serialy a komiksy mají zajímavější příběh než nové epizody s milionovým rozpočtem.

312

Odpovědět

Souhlasím, pro mě byly i zatraceně lepší ty herní příběhy jako v Jedi Knight sérii a nebo v Knights of the Old Republic apod. Osobně bych byl mnohem raději kdyby radši zfilmovali něco z toho.

152

Odpovědět

Problém hned od začátku byl u režiséra. J.J. Mohl vytvořit dobrý film, ale místo toho se soustředil na to jak znova natočit Epizodu IV. Totéž udělal i Star Treku. Nejdříve předělal Star Trek Film a pak i Khanuv hněv. Oba ve výsledku stáli za prd.

30

Odpovědět

Pro mě Star Wars po tomto díle úplně skončil. Tenhle díl byl absolutně o ničem, je to jen o vesmírné honičce, doslova.
Bohužel jsem na tom byl v kině a mám pocit že jsem víc čučel do mobilu než na tuhle parodii. Takže milé Disney, povedlo se, Star Wars jsou zničené. První díl z nové série filmů byl takovým divným klonem Epizody 4, druhý díl OK ten šel ale žádná sláva ale tohle bylo prakticky nekoukatelné. Takže RIP.

277

Odpovědět

To už bylo tolik filmů?

51

Odpovědět

+BullOverNe, expert zřejmě myslí Rogue one, což vážně nebyl druhý díl nové série.

141

Odpovědět

+PacaJá to jen napsal pro normální lidi kteří pochopí o čem je řeč a dál nic neřeší. A pak se najdou takoví "experti" co musí šťourat jak se dá. Zábavné.

13

Odpovědět

+DouberJestli jsi tim šťouralem myslel mě, tak sorry, ale já to myslel vážně. Neviděl jsem ani jeden z těch filmů, takže jsem nevěděl, kolik jich ve skutečnosti je... myslel jsem, že tak 2 maximálně.

00

Odpovědět

+BullOverNeboj tebe jsem nemyslel, jen toho "experta" před tebou. Jinak jsi o nic nepřišel, jediný co stojí aspoň za shlédnutí je skutečně jen Rouge One ostatní jsou opravdu zapomenutelné počiny.

00

Odpovědět

Přečti si knížní kánon ;-)

00

Odpovědět

Vzdyt jsou ty nove dily o nicem, ten pribeh je splacany jen aby nostalgicti fanousci videli sve oblibene hrdiny. Nema to zadnou invenci, vsechny dobre veci jsou prebrane z minulych dilu a udelane vizualne lepe. Delaji to jen kvuli penezum a lide jim to porad zerou.

405

Odpovědět

Stamilionové hollywoodské blockbustery se točí kvůli penězům? Kdo by to byl řekl? :D A je naprostá p******a, že nová trilogie stojí na oblíbených hrdinech, vzhledem k tomu, že většina z nich během dosavadních dvou epizod naprosto nedůstojně chcípne. Epizoda I, II, III padá na tom, že je Lucas neschopný diletant, VII a VIII zase na tom, že je současný Hollywood ovládaný různou úchylosexuální multikvodíco lobby.

1018