Rogue One: Star Wars StoryUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:10 422

Už jste viděli nejnovější Star Wars Story – Solo? V tomto upřímném traileru si připomeneme, jak se to studiu Disney povedlo minule.

Přepis titulků

Pozor! Následující video obsahuje spoilery k Rogue One: Star Wars Story. Lidi, fakt se musíte naučit psát Rogue. Pamatujete si Novou naději i Dartha Vadera, ale teď se připravte, že si zapamatujete pár let mezi zrozením Darth Vadera a začátkem Nové naděje. Říkáme tomu Hvězda smrti. Oni prostě předělají celé Star Wars, že? - Mám z toho špatný pocit. - K. - Ticho. Rouge One: Star Wars Story.

Připravte se na první filmovou antalogii od Disneyho, protože to v žádném případě nenazvou Star Wars prequel číslo 4, který byl asi nejdražším vyplněním díry v ději. Tam jsem ukryl svou past. Zodpoví vaše nejdůležitější otázky: "Jak získali rebelové plány Hvězdy smrti?" "Sebrali mechanickým pařátem kazetu s daty a poté data odvysílali na loď obří anténou a potom ta loď převedla data na menší kazetu a pak princezna Leia zkopírovala menší kazetu na pevný disk malého droida?"

Kdo řekl, že je to tak dobré jako Impérium, musí vážně milovat souborové formáty. Seznamte se s úplně novou skupinou rebelů, které byste si, jak bych to řekl, neměli moc oblíbit. Jyn Erso, rebelská rebelka, která rebeluje tak moc, že udělá cokoli jí táta řekne... - Musí být zničena. - Já vím, zničíme ji. ...cokoli jí její adoptivní táta řekne... Běž s ním, Jyn, musíš jít.

...a cokoli jí řekne její nový spolupracovník. - Jdu s tebou. - Ne, to nemůžeme riskovat. Ale někdy je kvůli tomu hodně nevrlá. Spolu s Jyn rebeluje K2SO, droid s větší osobitostí než mají lidské postavy. Budu ti stát po boku. Cassian řekl, že musím. Cassian, rebel, jehož nejhrdinštější moment přijde, když pro jednou nikoho nezabije. Mohl jsem tu spoušť kdykoliv zmáčknout, ale udělal jsem to?

Saw Gerrera, extrémista vyloučený z Aliance rozsáhlým přetáčením. Chirrut, slepec, který technicky vzato není Jedi, ale podívejte se na něj. A jeho přítel Puška McStříleč, řekl bych víc, ale nic víc na něm není. Skloňte se před sílou Impéria, zatímco se pár starých týpků hádá o to, komu připíšou zásluhy za Hvězdu smrti. Stojíme tu uprostřed mého úspěchu. Ne tvého. Zatímco dole na bojišti se hrnou dva nové typy stormtrooperů, ale se starou známou neschopností.

Ať už minou lehký cíl... Jsem se Sílou, Síla je se mnou. ...nechají se lehce sundat... ...nebo zavádějí svou slabinu vůči holím, které využijí Ewokové. Proč vůbec nosí to brnění? Užijte si jeden z nejkrásnějších Star Wars filmů, ze kterého máte pocit, že je to nejdražší fanfilm na světě. Je plný easter eggů, kvůli kterým budou fanoušci říkat...

Zlatý velitel. Rudý velitel. Úžasné. Strážci Whills. Tohle chápu. To je ten z prequelů. Modrý mlíko? Hustý. Proč mi nikdo nikdy nic neříká, R2?

Ty mám rád. Tak tady jsou ti z jídelny. Prostě se procházeli. T-15 byly označené za zastaralé. T-15, jo? Na to se budu muset podívat. Ty jo, skvělý způsob, jak dát Tarkina do fil... tak nic. A tohle prostě vypadá špatně. Ale nic neuspokojí fanoušky víc než Darth Vader, mnohem stařeji znějící James Earl Jones se nám snaží dopřát další ikonickou scénu.

Pozor, abyste se nezadusil svou vlastní ambicí. Kdo nechal George Lucase něco napsat? Ale když si začínáte myslet, že ho promarnili, zapněte své světelné meče na nejhustší chvíli ze Star Wars danou do filmu. Scéna v chodbě. Udělá Vaderův další boj podle časové linky ještě směšnějším, než byl. Udělej víc triků! Nehrají: Následující scény, které jste viděli v traileru, ale nebyly ve filmu.

Jyn vs. Tie Fighter, Dobře spolupracující skupina. Opravdová loupež, Válkou rozdrcený Scarif, Tato ikonická scéna Jyn v přestrojení, Nepoužitý Vader, Druhý sestřih Saw Gerrery, Scéna, na které založili celou kampaň, Všechny ostatní husté scény a tahle věta: Jsme vzbouřenci, že ano?

Tak se bouřím. Dobře, chápu, proč tohle vystřihli. Sebevražedný oddíl: Nepodstatný příběh Star Wars Jsem se Sílou, Síla je se mnou. Takhle Síla nefunguje.

Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Po zklamání z dílu VII jsem šla do kina poněkud skeptická, navíc mi přišlo, že se hlavní hrdinka až moc nápadně podobá Hannah Montana (což neni kritika jejího vzhledu, spíš vložení disneyovskýho prvku, co tam byl tak nějak navíc). Odcházela jsem s nádherným pocitem nostalgie, husinou, nadšením. Od sledování dalších dílů SW mě odradily už samotné trailery, tenhle film prozatím považuju za takovou povedenou tečku za touto ságou.

103

Odpovědět

Miluju tenhle FILM !!!

2810