Star Wars: Klonové válkyUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:40
Počet zobrazení:5 625
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na jediné pokračování Star Wars, které sjednotí celý fandom... protože ho nikdo nemá rád.

Přepis titulků

Tento díl vám přináší Target. Strávili jste týdny hádáním se o Mandalorianovi, měsíce se budete hádat o Vzestupu Skywalkera, teď se podívejte na jediný Star Wars film, který je schopný sjednotit celý fandom, tak, že se shodnou, že je to nejhorší film z celé franšízy uvedený v kinech. O tom žádná. Star Wars: Klonové války film Seriál je něco úplně jiného.

Připravte se na film založený na falešném odkazu na něco, co řekl Mark Hamill v roce 1977. - Vy jste bojoval v klonových válkách? - Ano. Ale když díky tomu chlápkovi od Samuraje Jacka vypadaly hustě, Lucasfilm se rozhodl pokračovat se špatně animovaným dětským filmem. Vážně špatně animovaným. Raději bych už měl jít. Jakože tak špatně animovaným, že každá scéna končí s tím, že si někdo kříží ruce.

Zapomněli to snad upravit? Vypadá to jako vzdělávací Star Wars spin-off hra, co mě má učit psát. Vaše oblíbené postavy z prequelů jsou zpět, jupí. Třeba Anakin Skywalker, který zatím zabil jenom písečné lidi, děti ještě ne, takže je hodný. Obi-Wan, který vzal veškerou strnulost ze své povahy a přenesl ji do svých vlasů. Christopher Lee a Sam Jackson, kteří nedostali zprávu, že tohle můžou vynechat. Potřebuji tři jeho Star Cruisery.

Banda bezejmenných klonů. Díky za svezení, Rexi. Cody, bojové pozice. Nedávejte klonům jména, jenom si k nim vytvoříte pouto. Ahsoka Tano, parťák poskládaný ze zápisků společnosti, aby vytvořili Jedie, co je mladá holka, která je hustá a dělá husté věci. - Uvízl jsi se mnou, Sky-chlape. - Jak jsi mi to právě řekla? A Baby Yoda...

teda jeho naprostý opak. Smráďa. Ale Smráďo, jsi chyba, o které už nikdo nebude nikdy mluvit. Klonové války začaly již. A nudné jsou, protože tohle je solidních 90 minut droidů střílejících na klony, klonů střílejících na droidy a vesmírných čarodějů, kteří tam veprostřed poskakují a pomáhají klonům lépe střílet droidy. Ale když víme, že obě armády řídí stejný chlap, víme, že je to jen velké rozptýlení, které nic neznamená.

Pokud teda nejste chlap, co vlastní práva na zvuky blasterů, pak je to cink cink, že? Tak se připravte na první Star Wars, které jsou doopravdy zasazené do hvězdné války a jsou nějakým způsobem nudnější než vánoční speciál. Tam aspoň byli Wookie, kteří koukali na VR porno. Stejně tam je ten nejlepší příběh o vykoupení ve Star Wars, ne tenhleten. Dave Filoni, který nějak setřásl tenhle nepořádek a udělal z toho několik působivých sérií v televizi. Z tohoto spratka udělal jednu z nejoblíbenějších postav fandomu a dokázal, že je místo pro víc než jednoho Hollywood-nerda v kovbojském klobouku.

Mariachi versus Mandalorian, aspoň nad tím popřemýšlejte. Hrají: Darth Později, Poochie, Dobrý film? Tak to je věc, kterou už jsem dlouho neudělal. Padme Amrtvoočka Pan a paní Sithovi, Bojoví roboti, a Slimáček du-du-du-du-du, PS2 Jedi Power Battles Takže tohle má být asi 20 let před Novou nadějí a jizzová hudba se vůbec nezměnila?

Hrajou něco úplně novýho, nebo má Mos Eisley retro jizzovou atmošku? Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Seriál je skvělý (letos bude závěrečná série, těším se), ale tenhle film, který měl být takový pilot před seriálem (přitom mu však předcházejí dvě epizody: 16. z druhé a 16. z první série) je mizerný. taky mě překvapilo zjištění, že to u nás tehdy promítali v kinech, myslel jsem, že je to TV film.

80

Odpovědět

Nevím čí to byl nápad to dát do kin, ale já to vnímám jako standardní prodloužený pilot. A film narozdíl od nové trilogie funguje.

21

Odpovědět

+svinaaStavim sa o hocico, ze keby toto teraz vydal Disney tak by si pluval ako znicli Star Wars.

25

Odpovědět

+SmithNo vydať niečo s tak hnusnou animáciou v roku 2020, tak to pľuvanie zaslúžia

41

Odpovědět

+SmithTo je klidně možné, ale pořád je to jen kdyby, že? :)

01