Auta a Auta 2Upřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:4 571
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na oblíbenou dětskou franšízu a otázky, které ji obklopují.

Přepis titulků

Od studia, které vám přineslo Ratatouille, Vall-iho a Vzhůru do oblak, přichází film, který za ně všechny zaplatil. Hračky, teda Auta Zajeďte do Kardanové Lhoty, města plného zábavy, přátel a dobrodružství. Jen se neptejte, kde jsou všichni lidé, protože jsme buď vymřeli, zabili nás naše auta, nebo jsme s nimi nějak splynuli a stali se nějakým bezbožným hybridem auto-člověka.

Asi bych nad tím neměl moc přemýšlet, jdeme dál. Pixar vybudoval impérium z krásných, emocionálních, velice promyšlených veledíl a Auta jsou skoro všechno z těchto věcí, i když tento nadprůměrný dětský film nikdy nedosáhne na pixarovské výšiny, ale je lepší, než co mu lidé přiznávají. Však víte, není to bezchybné, Blesk je trochu blbec… - Vypadá to příšerně. - Ladí to se zbytkem města. …hlášky jsou trošku otravné…

Ča-čau! Ča-ča, ča-ča! Vypadá to, že o prvním filmu toho není moc co říct. Můžeme místo toho udělat Auta 2? To je lepší. Od studia, které vám přineslo Ratatouille, Vall-iho a Vzhůru do oblak, přichází nudná katastrofa na braní peněz, která je zdaleka tím nejhorším filmem od Pixaru.

Auta 2 Máte docela rádi Auta, ale protože je vaše děti milovaly, Pixar jede jak u Mimoňů a dělá pokračování o parťákovi, se kterým se můžou ztotožnit, protože děti jsou hloupé. Toto je vaše chyba, rodiče, proč jste jim nekoupili víc merche z Ratatouille? Aha. Pamatujete si Bleska, Sally a zbytek bandy z Kardanové Lhoty, ale zapomeňte na ně, protože je Burákův čas, aby zazářil.

To je vtipný. Strávíte až moc dlouho s tímto otravným jižanským náklaďákem, kterého hraje nejižanský komik Daniel Whitney, který předstírá, že je hloupý buran Káblový Larry, který předstírá, že je zubatou, náklaďákovou verzí Káblového Larryho. Jeď! Je to jako když fake idioti předstírají, že jsou ještě větší idioti. Po jednoduchém příběhu Bleska, který se učil zpomalit a užívat si života…

Wow. …se připravte na složitou zápletku o autě, které vytvoří alternativní palivo, aby alternativním palivům zničilo pověst. Ale žádné množství logiky nezastaví Buráka, aby navštívil tolik hracích souprav a doplňků, kolik může. Nezáleží na tom, kolik nucených nedorozumění je třeba, aby se tam dostal. Víte, že jsem jen odtahovka, že jo? Jasně, a já jsem jen v import-export byznysu.

Právě vám řekl, že není špion. Moje práce je odtahování a šrot. Ano, a slečna Kvaltová dělá aplikace do iPhonů. Vážně? Znovu? Agent? Myslíte jako přes pojištění? Vidíte, není to špion. Nejsem špion, snažím se vám to celou dobu říct. Proč ho nikdo neposlouchá?

Takže se připoutejte na film zodpovědný za několik pixarovských první. Jako třeba: jejich první pokračování, které roztáhlo tenkého komického parťáka na celý film, poprvé, co nebyli nominováni na Oscara za nejlepší animovaný film, a poprvé, co dosáhli na úplné zkažení na Rotten Tomatoes, nebo jak by tenhle blbec řekl: Mizerné odtahovky! Mají vůbec rajčata ve světě aut?

Hádám, že jí jídlo, protože mají tyhle obří jazyky, ale zdá se, že jenom pijí benzín. Pokud teda benzín není jejich krev. Ale Burák si splete wasabi se zmrzlinou, to znamená, že mají zmrzlinu. Ale krávy v tomhle vesmíru jsou traktor, to jako dojí traktory? Určuje model auta váš druh? Třídu? Etnicitu? Musí být policejní auta policisty?

Může být sporťák uklízečem, kdyby chtěl? A jak se auta rodí? Tohle auto má mámu. Moje máma je tady. Jaký je rozdíl mezi autama klukama a holkama? Mají auta sex? Jak? Jsou světla prsa? Ča-čau! A jak auta umírají? Pokud si neustále vyměnují součástky, jsou nesmrtelní?

Je auto-papež, takže existuje auto-lictví? Jaký typ auta byl Ježíš? Seržant je veterán, což znamená, že byly auto-války. Byl v Car-namu? Jaký typ auta byl Hitler? Je motor mozek, nebo srdce? Jaký je rozdíl mezi doktorem a mechanikem? Když otevřou dveře, vypadnou jim vnitřnosti?

Proč vůbec mají kliky na otevření dveří ve světě bez lidí, kteří by je řídili? Až na to, že tohle auto má oči ve světlech a volant a sedadla. Ježiš, oni nás vážně všechny zabili. Jenom evolvovali a všechno to zakryli. K čertu s vámi, ušpiněné brzdy. Do pekla s vámi všemi! No teda, to jsem vážně odbočil. Kde jsem to byl?

Jo, jasně. Hrají: Auta. Peníze Zbývá 199, ale všechno závisí na tomto momentu. Ty jo, Nascar je fakt nudnej. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář