LucaUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:21
Počet zobrazení:4 221
Tentokrát se Hlas Upřímných trailerů podívá na Malou mořskou vílu této generace.

Přepis titulků

Díky V hlavě jste znovu prožívali konec svého dětství, kvůli Duši jste si prošli existenciální krizí, nyní studio, které rádo staví děti tváří v tvář smrti, žádá publikum, aby zvážilo, co by kdyby si spolu dva rybí kluci užili léto? Dobře, uf, další Coco bych teď nezvládl. Luca Po tom, co to kvůli trailerům vypadalo jako Dej mi své jméno pro děti, připravte se na to, o čem je Luca doopravdy: o mořském stvoření posedlém povrchem, které se přizná díky povzbuzení staršího kluka, co se přidá do soutěže v jedení nudlí o skútr, co nepotřebují, a rozhodne se, že by radši šel na astronomickou školu.

Je to trošku bezstarostné a nezaměřené oproti standardům Pixaru? Ano. Je to lepší než posledních pět filmů od DreamWorks? Ano. Budete si přát, abyste byli kreslenou postavou z města těstovin? Samozřejmě že ano, nejste monstrum.

Cestujte do kraje Itálie, kde všichni umí italsky… Rád tě poznávám, Girolamo Trombetta. - Giulie! - Dobrý den, paní Marsigliese, dvě mince. Perfektní! Nashle! - Děkuji. …ale oni raději mluví takhle anglicky. Nejlepší těstoviny v Ligurii za cenu, kterou si může dovolit každá rodina. Je plný bujných krajin a rozmáchlých výhledů, tak skutečných, až byste si mohli sáhnout, zatímco postavy mají fazolové hlavy a oválné úsměvy každé druhé postavy vytvořené za posledních deset let.

No super, teď už i u Pixaru vypadá všechno stejně. Seznamte se s Lucou, klukem, který pracuje pod mořem jako hledač Nemů, je verzí malé mořské víly pro tuto generaci, ale když chce tato ryba na suchu také být tam, kde jsou lidé, bude muset utéct své židovsko-italské mořské mamce… Pokud tě musím poslat na dno oceánu, abys byl v bezpečí, tak ať jest. …tak, že se spolčí s Macovou mamkou…

Jednou jsem tam porazila chlapa v kartách. - Ty si nemyslíš, že jsem přitažlivý? - Ne. …a uteče s Albertem, kreslenou postavou tak navázanou, jako je Jack Dylan Grazer během propagace filmu. - Oheň, oheň, oheň! - To jsi křičel hodně. - Koupil jsem si hausbót. - Ne, nekoupil. - Ano, už nemám žádné peníze. Kdo je tvůj nejoblíbenější Batman? Dobrá otázka, je jich nepočítaně.

Řekl bych, že George Clooney nebo Val Kilmer. Krvácení, krvácení, protože když zvracím, tak zvracím. Spolu se tito dva mokří uličníci spolčí s pátým kolem u vozu, Giulií, aby prozkoumali bohatý svět postav s knírky, jako je Massimo, jednoruký muž bez tragického příběhu za jeho postižením. Cože? Takto jsem přišel na svět. Signora Marsigliese, italská obchodnice, která není částí mafie? Počkat, to se dá? A Ercole, šikanující blbec bez smutné výmluvy, proč takhle dopadl? No tak, vždyť porušují filmová pravidla!

Rychle, Disney! Udělej prequel, kde ryby sní taťkovu ruku a zabijí blbcovy rodiče. Uf, a měli by i vysvětlit, jak dostal ten svetr. Detailnější minulost! Detailnější minulost! Všichni se mnou, detailnější minulost! Tak se ponořte do další věci od Pixaru, ve které byste mohli najít plno děr, pokud vás to udělá šťastnými. Jako když je zčásti ryba, není toto vražda? Není toto genocida? A vlastní snad někdo v Pixaru akcie Vespy?

Je to jen ta nejlepší věc, co kdy lidé vytvořili. Vespa. - Je tak krásná. - Ano, potřebujeme ji. Nebylo by úžasné mít skutečnou Vespu? Přeplavali bychom do vespího města, našli pana Vespu. Vespa. Divoké Vespy! Hej, přestaň koukat, je na tebe moc krásná.

Ale je to sladký krátký film s hezkým poselstvím, který můžete sledovat zdarma s předplatným Lokiho. A v tom jednom nevyhnutelném momentu pixarovských filmů, kdy se rozbrečíte, aspoň to nebude před kinem plným dětí. - Co je vtipné, tati? - Vrať se do pokoje, tatínek si připomíná, jaká je svoboda. Hrají: Háček, brekot a naviják, Přístavní nátlak, Šílená těstovinná holka snů, Šikasimo, Maya Rudolph, profesionální kreslená mamka, Ryby nemají rády ani ryby, proto se pořád mračí, prostě si říkají: „Co je to za smrad?

Aha, to jsem já, jsem ryba.“ A Borat: Následná filmová ryba. Mňam, velrybí mrtvola. Kámo a Kámoš Nejhorší věc z filmu?

Teď jsem smutný a hladový, což obvykle znamená, že mířím rovnou do Olive Garden. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář