ÚžasňákoviUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:79
Počet zobrazení:7 487

Do kin se vrací nejlepší superhrdinská rodina, ale co si o prvním díle Úžasňákových vlastně myslí hlas Upřímných trailerů?

Pozn.: Za stříbrnou éru komiksu jsou považovány roky 1956–1970.

Přepis titulků

Pokud máte rádi dobře napsané, animované filmy se srdcem, humorem a skvělou akcí, vlastně ne, změna, pokud jste teď, nebo někdy byli naživu, tak jste nejspíš milovali Úžasňákovy. Zažijte film, který má kousek ode všeho. Hrdinu ze stříbrné éry komiksu, temnou chvíli z umírajícího manželství, uhlazený retro styl Jamese Bonda, zobrazení krize středního věku, hřejivý pocit rodinné lásky, únavnou moderní práci.

Znovu platíte Pixaru, aby si hrál s vaším srdcem jako s emocionálním jojem. Miluju to. Seznamte se s Parry, neuvěřitelně nefunkční rodinou. Violet je opomíjená, Dash ubližuje lidem pro zábavu, Bob se plíží okolo za zády své ženy a Helen si nechce připustit jeho očividné lži. - Užij si výlet. - Díky, zlato. Mají víc problémů než obchod s komiksy a jediný způsob, jak je vyřešit, je obléct si spandex a společně zbít pár robotů.

Miluju tě. Vstupte do světa, kde vláda zakázala hrdiny ze zcela očividných důvodů. Ty jsi zbořil budovu?! Teď se Bob bude muset smířit s tím, že nemůže jako práci mlátit lidi, dokud neskočí po možnosti pracovat pro společnost se zabijáckými roboty v sopce. Jdu do toho. Chlape, byl jsi hrdina po desetiletí a tohle ti vůbec nesmrdí? Začínám si myslet, že chce prostě ubližovat lidem bez důsledků.

Tohle hrdinové nedělají. Pokud nejsi Batman, Batman to dělá. Krčte se před jedním z nejlepších superpadouchů všech dob, Syndromem. Perfektní předpověď celé dnešní fankultury. Je to nerd, který něco miluje tak moc, že když to nenaplní jeho očekávání... Nepatříš ke mně. ...vyhlásí tomu válku. Pouze Úžasňákovi mu nyní zabrání v tom, aby mi prodal raketové boty.

Prodám své vynálezy, aby všichni mohli být superhrdinové. Tak to je úžasný, jak se teď mám stát hrdinou? Plazi pokrytí toxickým odpadem nejsou levní. Užijte si nejlepší film Fantastické čtyřky, který neudělali a který spraví všechny chyby z těch příšerných filmů. Čtyři hrdinové jsou jako opravdová rodina, nepoužívají své schopnosti jako vtip a Mr. Fantastic je ženatý s Thing, což je o hodně víc vzrušující, lepší, prostě jsou oba tak sexy.

Usměj se, Logane, a obrať si svůj úšklebek vzhůru nohama, Rorschachu, protože Úžasňákovi dokazují, že nemusí být přístupní od 15, aby byli násilný superhrdinský film. Mají vysoký počet úmrtí, pokus o sebevraždu, hrdiny, kteří vyhrožují zabitím nevinných lidi... Bude to jednoduché, jako zlomit párátko. ...dospělé chlapy střílející na malé děti a malé děti zabíjející dospělé chlapy. Zajímá vás, proč se Brad Bird dostal do vražedného řádění v tomhle a Železném obru.

Nejspíš peníze. Peníze, peníze, peníze. Hrají: Svalovec Hill, Protahovací rucemáma, Nick Flurry, Falešný Stark, Dicksilver, Violet!

Začínáš být násilná, Violet! Park Epcot, Dospělý Stewie, Přijde vám něco vtipného na mém vzhledu, když řídím svůj automobil? a Pošlete Gynoidy! Tohle je Fantastická čtyřicítka To řečnění o kápích, které Edna vede... Žádné kápě!

...byly to její návrhy, kvůli kterým ti hrdinové zemřeli, než se poučila? Protože to by bylo temný. Překlad: annon www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ale to bylo čekání, že ? :D Podkopávač či jak se jmenoval a nic ! :D Všichni jsme čekali celé dětství a věřili, že příjde ! :D

80

Odpovědět

Na konci je narážka na Austina Powerse. Ve filmu to byli v češtině ženboti, tak proč ne tady v titulkách?

12

Odpovědět

Uz se tesim na dvojku do kina jednicku mam fakt rad.

21